dr Marek Walczak

Założony przez marcysia
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):florencja8@buziaczek.pl chętnie pomogę sama podzielę się swoimi przeżyciami  

Gość

27-04-2013, 16:15
#1
florencja8@buziaczek.pl chętnie pomogę sama podzielę się swoimi przeżyciami  
Gość napisał(a):potrzebuję pomocy bo nie mogę zaść w ciąży

Gość

10-02-2014, 22:07
#2
potrzebuję pomocy bo nie mogę zaść w ciąży
Gość napisał(a):polecam forum nasz- bocian tam wszystko znajdziesz

Gość

12-07-2014, 00:59
#3
polecam forum nasz- bocian tam wszystko znajdziesz
Gość napisał(a):A ja polecam dr Pierzyńskiego. Też przyjmuje w Ostrołęce

Gość

01-09-2014, 19:26
#4
A ja polecam dr Pierzyńskiego. Też przyjmuje w Ostrołęce
Gość napisał(a):Witam.Chciałam ostrzec was drogie panie przed dr Mrozem!!!Zamrażał mi nadżerkę (prywatnie) która nie powinna być tknięta i spieprzył bo żle zamroził.Od tamtej pory minoł rok i mam same problemy, infekcje,bóle przy współżyciu, plamienia, i ciągle jakieś tabletki praktycznie co miesiąc. Zmieniłam już 2 lekarzy i każdy co innego mówi.Zniechęciłam się i nie wiem do kogo mam się zgłosić,straciłam zaufanie do naszych lekarzy.Myślałam o wawie.Oprucz tego wszystkiego mam problem z zajściem w ciąże i nic się nie dowiedziałam.Może ktoś poleci mi naprawdę dobrego ginekologa który konkretnie interesuje się pacjentką?!POZDRAWIAM

Gość

18-02-2015, 00:29
#5
Witam.Chciałam ostrzec was drogie panie przed dr Mrozem!!!Zamrażał mi nadżerkę (prywatnie) która nie powinna być tknięta i spieprzył bo żle zamroził.Od tamtej pory minoł rok i mam same problemy, infekcje,bóle przy współżyciu, plamienia, i ciągle jakieś tabletki praktycznie co miesiąc. Zmieniłam już 2 lekarzy i każdy co innego mówi.Zniechęciłam się i nie wiem do kogo mam się zgłosić,straciłam zaufanie do naszych lekarzy.Myślałam o wawie.Oprucz tego wszystkiego mam problem z zajściem w ciąże i nic się nie dowiedziałam.Może ktoś poleci mi naprawdę dobrego ginekologa który konkretnie interesuje się pacjentką?!POZDRAWIAM
Gość napisał(a):Polecam Ci w Ostrołęce dr Szkółkę, a W Białym Artemidę.  

Gość

18-02-2015, 20:43
#6
Polecam Ci w Ostrołęce dr Szkółkę, a W Białym Artemidę.  
Gość napisał(a):ja też polecam szkółkę  DOBRY JEST  

Gość

19-02-2015, 12:48
#7
ja też polecam szkółkę  DOBRY JEST  
Gość napisał(a):a ja polecam słownik ortograficzny!

Gość

19-02-2015, 18:26
#8
a ja polecam słownik ortograficzny!
Gość napisał(a):Dr Walczak jest od wszystkiego a przede wszystkim od brania kasy..

Gość

26-02-2015, 00:30
#9
Dr Walczak jest od wszystkiego a przede wszystkim od brania kasy..
Gość napisał(a):Nieprawda. To super lekarz i wcale nie leci na kasę.  

Gość

05-03-2015, 23:03
#10
Nieprawda. To super lekarz i wcale nie leci na kasę.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nieprawda. To super lekarz i wcale nie leci na kasę.  [/quote]Zgadza się, doktor  Marek Walczak jest super lekarzem,chodze niego prywatnie i wiem że nie zależy mu tylko na mojej kasie,ale na moim zdrowiu{usmiech}

Gość

07-03-2015, 08:33
#11
[quote=Gość]Nieprawda. To super lekarz i wcale nie leci na kasę.  [/quote]Zgadza się, doktor  Marek Walczak jest super lekarzem,chodze niego prywatnie i wiem że nie zależy mu tylko na mojej kasie,ale na moim zdrowiu{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Nieprawda. To super lekarz i wcale nie leci na kasę.  [/quote]Zgadza się, doktor  Marek Walczak jest super lekarzem,chodze niego prywatnie i wiem że nie zależy mu tylko na mojej kasie,ale na moim zdrowiu{usmiech} [/quote] Poprawiam:miało być chodze do niego prywatnie.

Gość

07-03-2015, 08:38
#12
[quote=Gość][quote=Gość]Nieprawda. To super lekarz i wcale nie leci na kasę.  [/quote]Zgadza się, doktor  Marek Walczak jest super lekarzem,chodze niego prywatnie i wiem że nie zależy mu tylko na mojej kasie,ale na moim zdrowiu{usmiech} [/quote] Poprawiam:miało być chodze do niego prywatnie.

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów