Nasze Inicjatywy

Założony przez kurp
strony: 1 2 3 4 dalej
kurp napisał(a):Proponuję kaolejny temat wynikający z Waszych komentrzy:"Myślę  że dużo jest jeszcze do zrobienia ale po części od każdego z nas po częścizależy jak nasza Gmina będzie wyglądać i co sie w niej będzie  działo a od naszej władzy zależy czy   będzie sprzyjać"Tak więc proszę o Wasze pomysły dotyczące tego jak ma wyglądać nasza Gmina.

kurp

Wpisów: 23
Dołączył: 28.01.2010
16-04-2013, 03:23
#1
Proponuję kaolejny temat wynikający z Waszych komentrzy:"Myślę  że dużo jest jeszcze do zrobienia ale po części od każdego z nas po częścizależy jak nasza Gmina będzie wyglądać i co sie w niej będzie  działo a od naszej władzy zależy czy   będzie sprzyjać"Tak więc proszę o Wasze pomysły dotyczące tego jak ma wyglądać nasza Gmina.
Gość napisał(a):Myślę, że można byłoby pomyśleć o powiększeniu lub przeniesieniu do innego budynku przedszkola i szkoły, w której uczą się klasy I-III. Tam jest po prostu kurnik. Zarówno pod względem gęstości dzieci, jak i temperatury. A to może by dało możliwość, by dzieci rolników też były do przedszkola przyjmowane. {mruga}

Gość

16-04-2013, 08:27
#2
Myślę, że można byłoby pomyśleć o powiększeniu lub przeniesieniu do innego budynku przedszkola i szkoły, w której uczą się klasy I-III. Tam jest po prostu kurnik. Zarówno pod względem gęstości dzieci, jak i temperatury. A to może by dało możliwość, by dzieci rolników też były do przedszkola przyjmowane. {mruga}
Gość napisał(a):A co ty Kurp masz za stanowisko, że cię nasze pomysły interesują? Co jesteś w stanie zmienić w naszej gminie?Tyle naszego ,że się nagadamy.Zajmij się robotą konkretną a nie filozofuj.  

Gość

16-04-2013, 09:26
#3
A co ty Kurp masz za stanowisko, że cię nasze pomysły interesują? Co jesteś w stanie zmienić w naszej gminie?Tyle naszego ,że się nagadamy.Zajmij się robotą konkretną a nie filozofuj.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]A co ty Kurp masz za stanowisko, że cię nasze pomysły interesują? Co jesteś w stanie zmienić w naszej gminie?Tyle naszego ,że się nagadamy.Zajmij się robotą konkretną a nie filozofuj.  [/quote]A ja uważam, że warto pytać mieszkańców o inicjatywy. Brawo, bardzo dobry pomysł. Przecież żyjemy w XXI wieku. Ludzie mogą dużo zmienić, wbrew pozorom. Siła jest w ludziach. Wszystko zależy od determinacji.

Gość

16-04-2013, 11:53
#4
[quote=Gość]A co ty Kurp masz za stanowisko, że cię nasze pomysły interesują? Co jesteś w stanie zmienić w naszej gminie?Tyle naszego ,że się nagadamy.Zajmij się robotą konkretną a nie filozofuj.  [/quote]A ja uważam, że warto pytać mieszkańców o inicjatywy. Brawo, bardzo dobry pomysł. Przecież żyjemy w XXI wieku. Ludzie mogą dużo zmienić, wbrew pozorom. Siła jest w ludziach. Wszystko zależy od determinacji.
kurp napisał(a):[quote=Gość]A co ty Kurp masz za stanowisko, że cię nasze pomysły interesują? Co jesteś w stanie zmienić w naszej gminie?Tyle naszego ,że się nagadamy.Zajmij się robotą konkretną a nie filozofuj.  [/quote]a od kiedy to w wolnym i bądź co bądź demokratycznym kraju trzeba się tytułować stanowiskiem żeby interesować się pomysłami na rozwój gminy? zasada mam stanowisko mam władzę i mam monopol na mądrość to obowiązywała w innych mrocznych czasach - a może tak nimi przesiąkłeś że nie rozumiesz, iż można inaczej;  gdybyś ty tak ja zajmował się konkretną robotą to pewnie bym i nie "filozofował", poza tym powinieneś się wyzbyć tego nauczycielskiego blichtru bo to nie przystoi tak pouczać innych  

kurp

Wpisów: 23
Dołączył: 28.01.2010
16-04-2013, 22:14
#5
[quote=Gość]A co ty Kurp masz za stanowisko, że cię nasze pomysły interesują? Co jesteś w stanie zmienić w naszej gminie?Tyle naszego ,że się nagadamy.Zajmij się robotą konkretną a nie filozofuj.  [/quote]a od kiedy to w wolnym i bądź co bądź demokratycznym kraju trzeba się tytułować stanowiskiem żeby interesować się pomysłami na rozwój gminy? zasada mam stanowisko mam władzę i mam monopol na mądrość to obowiązywała w innych mrocznych czasach - a może tak nimi przesiąkłeś że nie rozumiesz, iż można inaczej;  gdybyś ty tak ja zajmował się konkretną robotą to pewnie bym i nie "filozofował", poza tym powinieneś się wyzbyć tego nauczycielskiego blichtru bo to nie przystoi tak pouczać innych  
Gość napisał(a):Proponuje nowy wątek :działalność Kurpia ,skoro taki jesteś naj to dawaj ,pochwal się .

Gość

16-04-2013, 22:27
#6
Proponuje nowy wątek :działalność Kurpia ,skoro taki jesteś naj to dawaj ,pochwal się .
kurp napisał(a):[quote=Gość]Proponuje nowy wątek :działalność Kurpia ,skoro taki jesteś naj to dawaj ,pochwal się . [/quote]a ty dalej swoje, to nie te czasy, w demokracji pod dyskurs publiczny poddaje się działalność władzy, a nie osób prywatnych

kurp

Wpisów: 23
Dołączył: 28.01.2010
16-04-2013, 22:37
#7
[quote=Gość]Proponuje nowy wątek :działalność Kurpia ,skoro taki jesteś naj to dawaj ,pochwal się . [/quote]a ty dalej swoje, to nie te czasy, w demokracji pod dyskurs publiczny poddaje się działalność władzy, a nie osób prywatnych
Gość napisał(a):władza się zużywa z czasem a w Kadzidle to już całkiem wyświechtanana glanc :)))

Gość

16-04-2013, 23:13
#8
władza się zużywa z czasem a w Kadzidle to już całkiem wyświechtanana glanc :)))
mjetek napisał(a):[b]Nasze Inicjatywy[/b] i pustka.Nie masz nic do powiedzenia?Zakładasz temat i milczysz? Może warto by było się czymś wykazać?

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 12:00
#9
[b]Nasze Inicjatywy[/b] i pustka.Nie masz nic do powiedzenia?Zakładasz temat i milczysz? Może warto by było się czymś wykazać?
Gość napisał(a):pomysłów jest wiele tylko kasy brak jak zwykle

Gość

17-04-2013, 12:11
#10
pomysłów jest wiele tylko kasy brak jak zwykle
Gość napisał(a):[quote=mjetek][b]Nasze Inicjatywy[/b] i pustka.Nie masz nic do powiedzenia?Zakładasz temat i milczysz? Może warto by było się czymś wykazać? [/quote] Mjetek,nie pi...ol!Gmina ma dość ludzi sowicie wynagradzanych z naszej krwawicy to niech sie wykażą pomysłowością i ruszą cztery litery.Jak się nie nadaja to auf Wiedersehen!Czas na zmiany...

Gość

17-04-2013, 12:22
#11
[quote=mjetek][b]Nasze Inicjatywy[/b] i pustka.Nie masz nic do powiedzenia?Zakładasz temat i milczysz? Może warto by było się czymś wykazać? [/quote] Mjetek,nie pi...ol!Gmina ma dość ludzi sowicie wynagradzanych z naszej krwawicy to niech sie wykażą pomysłowością i ruszą cztery litery.Jak się nie nadaja to auf Wiedersehen!Czas na zmiany...
mjetek napisał(a):Zobacz jaki Ty prezentujesz poziom dyskusji."Mjetek, nie pi...ol!" - wiesz, z takimi tekstami to teraz nawet w oborze nie wypada występować, a co mowa na forum publicznym. Krowy mniej mleka dadzą jak będą musiały tego słuchać.Chyba nie uczyli Cię tego w Radiu Maryja?Temat jest o Naszych Incjatywach, a nie o rządzących. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem - taki jest Twój problem.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 12:52
#12
Zobacz jaki Ty prezentujesz poziom dyskusji."Mjetek, nie pi...ol!" - wiesz, z takimi tekstami to teraz nawet w oborze nie wypada występować, a co mowa na forum publicznym. Krowy mniej mleka dadzą jak będą musiały tego słuchać.Chyba nie uczyli Cię tego w Radiu Maryja?Temat jest o Naszych Incjatywach, a nie o rządzących. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem - taki jest Twój problem.
Gość napisał(a):tako rzecze milośnik tvn-u,hołowni,a zatem i wojewódzkiego czerpiący wprost ze źródła swą siłę życiową.nic dziwnego że jest za platformą,na ogół wczesniej byl w ormo{diabelek}widzi swiat przez szklo kontaktowe więc nigdy sie nie dogadamy bo wkrótce trafi na śmietnik historii  

Gość

17-04-2013, 13:08
#13
tako rzecze milośnik tvn-u,hołowni,a zatem i wojewódzkiego czerpiący wprost ze źródła swą siłę życiową.nic dziwnego że jest za platformą,na ogół wczesniej byl w ormo{diabelek}widzi swiat przez szklo kontaktowe więc nigdy sie nie dogadamy bo wkrótce trafi na śmietnik historii  
mjetek napisał(a):jak widzę to Twoje spojrzenie jest zawężone tylko do hasła:kto ma inne zadnie niż Jarosław Kaczyński jest bandytą, oszustem i zwolennikiem tvn.Jak można porównywać Hołownię i Wojewódzkiego? To tak jakbyś porównywał ks. Mariana Niemyjskiego do sklepowej z GSu.Można iść do kościoła, a można też iść na zakupy do GSu. Jedno nie wyklucza drugiego.Szkoda, że nie umiesz czytać i nie potrafisz wyczytać tego, że nie jestem za PO. Obawiam się jednak, że jest znacznie gorzej. Obawiam się, że nie potrafisz myśleć, a to już niestety ułomność godna politowania.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 13:14
#14
jak widzę to Twoje spojrzenie jest zawężone tylko do hasła:kto ma inne zadnie niż Jarosław Kaczyński jest bandytą, oszustem i zwolennikiem tvn.Jak można porównywać Hołownię i Wojewódzkiego? To tak jakbyś porównywał ks. Mariana Niemyjskiego do sklepowej z GSu.Można iść do kościoła, a można też iść na zakupy do GSu. Jedno nie wyklucza drugiego.Szkoda, że nie umiesz czytać i nie potrafisz wyczytać tego, że nie jestem za PO. Obawiam się jednak, że jest znacznie gorzej. Obawiam się, że nie potrafisz myśleć, a to już niestety ułomność godna politowania.
Gość napisał(a):he he,tego nie powiedziałem ani nawet nie sugerowałem a czy sa bandyci to się pokaże po latach.nawet powołano jakiegoś laska by przykrywał piasek z makiem{diabelek}sprawa jest gruba,grubsza niż brzoza...tvn,wyborcza i reszta stada uważa inaczej.Każdy swego pana ma więc i jeden i drugi ida na pasku właścicieli koncernu.Ty uważasz żę można,więc podłącz sobie tę jadowitą kroplówkę i ssij do woli.Co do myślenia,czytania etc,to daruj sobie bo twoja wizja świata mówi wszystko.Miłego lądowania w przepaści razem z kumplami lemingami

Gość

17-04-2013, 13:47
#15
he he,tego nie powiedziałem ani nawet nie sugerowałem a czy sa bandyci to się pokaże po latach.nawet powołano jakiegoś laska by przykrywał piasek z makiem{diabelek}sprawa jest gruba,grubsza niż brzoza...tvn,wyborcza i reszta stada uważa inaczej.Każdy swego pana ma więc i jeden i drugi ida na pasku właścicieli koncernu.Ty uważasz żę można,więc podłącz sobie tę jadowitą kroplówkę i ssij do woli.Co do myślenia,czytania etc,to daruj sobie bo twoja wizja świata mówi wszystko.Miłego lądowania w przepaści razem z kumplami lemingami
mjetek napisał(a):To jedyna Twoja Inicjatywa? Czy masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia ludziom?  

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 13:51
#16
To jedyna Twoja Inicjatywa? Czy masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia ludziom?  
Gość napisał(a):Widze głąbie,że 1:0 dla mnie,jeśli Macierewicza przywołałes{jezyk} ale juz nie pogwarzymy bo koniec zmiany,czas do mamusi.Ciao tutti!

Gość

17-04-2013, 14:05
#17
Widze głąbie,że 1:0 dla mnie,jeśli Macierewicza przywołałes{jezyk} ale juz nie pogwarzymy bo koniec zmiany,czas do mamusi.Ciao tutti!
mjetek napisał(a):[quote=Gość]Widze głąbie,że 1:0 dla mnie,jeśli Macierewicza przywołałes{jezyk} ale juz nie pogwarzymy bo koniec zmiany,czas do mamusi.Ciao tutti! [/quote]i to wszystko tłumaczy. Pozdrów swoją mamę.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 14:08
#18
[quote=Gość]Widze głąbie,że 1:0 dla mnie,jeśli Macierewicza przywołałes{jezyk} ale juz nie pogwarzymy bo koniec zmiany,czas do mamusi.Ciao tutti! [/quote]i to wszystko tłumaczy. Pozdrów swoją mamę.
Gość napisał(a):Wydaje mi sie  ze mieliśmy o inicjatywach ...czy się mylę??A może by tak  lepiej wykorzystać to  co  mamy? Tzn GOK,hale ,orlik , strzelnicę...?  

Gość

17-04-2013, 23:47
#19
Wydaje mi sie  ze mieliśmy o inicjatywach ...czy się mylę??A może by tak  lepiej wykorzystać to  co  mamy? Tzn GOK,hale ,orlik , strzelnicę...?  
Gość napisał(a):czlowiek z ksiezyca zarabia 12 tysiakow i jeszcze by chcial zeby to najlepiej ludzie z pomyslami i gotowymi projektami przychodzili kiedy to jego zadanie. bezczelny typek z niego. z taka kasiore to powinien caly dzien i cala noc stac na bacznosc z telefonem w reku.  

Gość

18-04-2013, 01:47
#20
czlowiek z ksiezyca zarabia 12 tysiakow i jeszcze by chcial zeby to najlepiej ludzie z pomyslami i gotowymi projektami przychodzili kiedy to jego zadanie. bezczelny typek z niego. z taka kasiore to powinien caly dzien i cala noc stac na bacznosc z telefonem w reku.  

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów