Nasze Inicjatywy

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):Cześć Darek!{jezyk}POzdrów mjetka{diabelek}

Gość

19-04-2013, 11:01
#1
Cześć Darek!{jezyk}POzdrów mjetka{diabelek}
Gość napisał(a):Tak jest PiSowi żal straszny że nie ma swoich we władzach gminy. Ostatnie wybory pokazały że Kadzidło nie chce PiSu u siebie. Radnymi zostali wszyscy z komitetu wyborczego obecnego Wójta żaden z PiSu. Nie wiedzą jak wejść do naszej gminy to siedzi taki moderator i zakłada takie tematy  

Gość

19-04-2013, 11:05
#2
Tak jest PiSowi żal straszny że nie ma swoich we władzach gminy. Ostatnie wybory pokazały że Kadzidło nie chce PiSu u siebie. Radnymi zostali wszyscy z komitetu wyborczego obecnego Wójta żaden z PiSu. Nie wiedzą jak wejść do naszej gminy to siedzi taki moderator i zakłada takie tematy  
mjetek napisał(a):Ja nie podzielam tego poglądu, że ludzie w Kadzidle "nie chcą PiSu" czy może chcą PO. To tu nie jest ważne.Nikt nie zagłosuje np. na "Kowalskiego" tylko dlatego, że jest z PiSu. Może zagłosować na niego bo go zna, albo nie zagłosować na niego bo go zna :)Ostatnie gminne wybory pokazały jak ludzie podchodzą do tych spraw. Nie ma mowy w takiej społeczności o głosowaniu na PiS czy PO. Tu się głosuje na ludzi. Flagi Solidarności nie pomogą. Ważne jest tylko ten kto tą flagę trzyma.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
19-04-2013, 11:29
#3
Ja nie podzielam tego poglądu, że ludzie w Kadzidle "nie chcą PiSu" czy może chcą PO. To tu nie jest ważne.Nikt nie zagłosuje np. na "Kowalskiego" tylko dlatego, że jest z PiSu. Może zagłosować na niego bo go zna, albo nie zagłosować na niego bo go zna :)Ostatnie gminne wybory pokazały jak ludzie podchodzą do tych spraw. Nie ma mowy w takiej społeczności o głosowaniu na PiS czy PO. Tu się głosuje na ludzi. Flagi Solidarności nie pomogą. Ważne jest tylko ten kto tą flagę trzyma.
Gość napisał(a):Raczej nie chodzi o Po czy PiS, bo w ostatnich wyborach do sejmu PiS zdobył w gminie 41,83%, PSL 22,40%, PO było 3-  21,41%. Wydaje mi się, że wybory samorządowe są okazją do głosowania na ludzi, nie na partie. Kadzidło, które zawsze było prawicowe, głosuje na PiS (który ma z prawicą tyle wspólnego co PO z obywatelami), ale gdy do wyboru mamy konkretnych ludzi, a nie anonimowe postaci na kartach, które skreśla się na chybił trafił, aby była odpowiednia lista wyborcza, sprawy mają się inaczej.

Gość

19-04-2013, 11:30
#4
Raczej nie chodzi o Po czy PiS, bo w ostatnich wyborach do sejmu PiS zdobył w gminie 41,83%, PSL 22,40%, PO było 3-  21,41%. Wydaje mi się, że wybory samorządowe są okazją do głosowania na ludzi, nie na partie. Kadzidło, które zawsze było prawicowe, głosuje na PiS (który ma z prawicą tyle wspólnego co PO z obywatelami), ale gdy do wyboru mamy konkretnych ludzi, a nie anonimowe postaci na kartach, które skreśla się na chybił trafił, aby była odpowiednia lista wyborcza, sprawy mają się inaczej.
Gość napisał(a):[quote=mjetek]Ja nie podzielam tego poglądu, że ludzie w Kadzidle "nie chcą PiSu" czy może chcą PO. To tu nie jest ważne.Nikt nie zagłosuje np. na "Kowalskiego" tylko dlatego, że jest z PiSu. Może zagłosować na niego bo go zna, albo nie zagłosować na niego bo go zna :)Ostatnie gminne wybory pokazały jak ludzie podchodzą do tych spraw. Nie ma mowy w takiej społeczności o głosowaniu na PiS czy PO. Tu się głosuje na ludzi. Flagi Solidarności nie pomogą. Ważne jest tylko ten kto tą flagę trzyma. [/quote] Nie ma tego złego co by w Kadzidle nie było{diabelek}

Gość

19-04-2013, 11:53
#5
[quote=mjetek]Ja nie podzielam tego poglądu, że ludzie w Kadzidle "nie chcą PiSu" czy może chcą PO. To tu nie jest ważne.Nikt nie zagłosuje np. na "Kowalskiego" tylko dlatego, że jest z PiSu. Może zagłosować na niego bo go zna, albo nie zagłosować na niego bo go zna :)Ostatnie gminne wybory pokazały jak ludzie podchodzą do tych spraw. Nie ma mowy w takiej społeczności o głosowaniu na PiS czy PO. Tu się głosuje na ludzi. Flagi Solidarności nie pomogą. Ważne jest tylko ten kto tą flagę trzyma. [/quote] Nie ma tego złego co by w Kadzidle nie było{diabelek}
Gość napisał(a):a kto startował na wójta z Pisu?duszak startował czy nie, bo się pogubiłem

Gość

19-04-2013, 12:00
#6
a kto startował na wójta z Pisu?duszak startował czy nie, bo się pogubiłem
Gość napisał(a):a kto startował na wójta z Pisu?duszak startował czy nie, bo się pogubiłem

Gość

19-04-2013, 12:02
#7
a kto startował na wójta z Pisu?duszak startował czy nie, bo się pogubiłem
Gość napisał(a):Interesy z wójtem http://www.archiwum.moja-ostroleka.pl/moja-ostroleka-artykul -ostroleckie,1291147031,2.html

Gość

19-04-2013, 18:15
#8
Interesy z wójtem http://www.archiwum.moja-ostroleka.pl/moja-ostroleka-artykul -ostroleckie,1291147031,2.html
Gość napisał(a):A moze by ktos powiedzial glosno MIREK BORON  NIE DAL RADY W GOK BO BYL PRZEZ WOJTA GNEBIONY A PLOSKI TYLKO PRZYKLASKIWAL

Gość

03-05-2013, 12:51
#9
A moze by ktos powiedzial glosno MIREK BORON  NIE DAL RADY W GOK BO BYL PRZEZ WOJTA GNEBIONY A PLOSKI TYLKO PRZYKLASKIWAL
Gość napisał(a):[quote=Gość]A moze by ktos powiedzial glosno MIREK BORON  NIE DAL RADY W GOK BO BYL PRZEZ WOJTA GNEBIONY A PLOSKI TYLKO PRZYKLASKIWAL [/quote] mocne słowa

Gość

04-05-2013, 22:13
#10
[quote=Gość]A moze by ktos powiedzial glosno MIREK BORON  NIE DAL RADY W GOK BO BYL PRZEZ WOJTA GNEBIONY A PLOSKI TYLKO PRZYKLASKIWAL [/quote] mocne słowa
Gość napisał(a):Wiedziałem, że na tym forum też znajdzie się jakaś hiena cmentarna, która będzie grała śmiercią. Ciekawe jest to, że ci którzy kiedyś opluwali dyrektora goku (patrz forum to), teraz stają się piewcami jego krzywdy. Tylko jeszcze nie spotkałem, wertując fora lokalne, jakiegokolwiek przykładu tego dręczenia czy mobbingu. I pomny doświadczeń w dyskusjach z ludźmi pokroju naszego gościa, nie będzie przykładów, dowodów, tylko hasła. Jak mówi stare chińskie przysłowie: głupi mówi co wie, mądry wie co mówi.

Gość

05-05-2013, 00:44
#11
Wiedziałem, że na tym forum też znajdzie się jakaś hiena cmentarna, która będzie grała śmiercią. Ciekawe jest to, że ci którzy kiedyś opluwali dyrektora goku (patrz forum to), teraz stają się piewcami jego krzywdy. Tylko jeszcze nie spotkałem, wertując fora lokalne, jakiegokolwiek przykładu tego dręczenia czy mobbingu. I pomny doświadczeń w dyskusjach z ludźmi pokroju naszego gościa, nie będzie przykładów, dowodów, tylko hasła. Jak mówi stare chińskie przysłowie: głupi mówi co wie, mądry wie co mówi.
Gość napisał(a):Nie bawcie się proszę zapałkami. Te fałszywe zarzuty nadają się już tylko do zgoszenia na policję. Sieć nie jest anonimowa. To juz naprawdę barbarzyństwo i przykro patrzeć jak daleko można posunąć się w tej całej przedwyborczej grze jaką prowadzicie.

Gość

05-05-2013, 04:28
#12
Nie bawcie się proszę zapałkami. Te fałszywe zarzuty nadają się już tylko do zgoszenia na policję. Sieć nie jest anonimowa. To juz naprawdę barbarzyństwo i przykro patrzeć jak daleko można posunąć się w tej całej przedwyborczej grze jaką prowadzicie.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie bawcie się proszę zapałkami. Te fałszywe zarzuty nadają się już tylko do zgoszenia na policję. Sieć nie jest anonimowa. To juz naprawdę barbarzyństwo i przykro patrzeć jak daleko można posunąć się w tej całej przedwyborczej grze jaką prowadzicie. [/quote]słuchaj dziecko, jak ktoś CIę krytykuje to wcale nie znaczy, że prowadzi przedwyborczą grę... idź zgłoś i nie strasz

Gość

05-05-2013, 11:40
#13
[quote=Gość]Nie bawcie się proszę zapałkami. Te fałszywe zarzuty nadają się już tylko do zgoszenia na policję. Sieć nie jest anonimowa. To juz naprawdę barbarzyństwo i przykro patrzeć jak daleko można posunąć się w tej całej przedwyborczej grze jaką prowadzicie. [/quote]słuchaj dziecko, jak ktoś CIę krytykuje to wcale nie znaczy, że prowadzi przedwyborczą grę... idź zgłoś i nie strasz
Gość napisał(a):Zrobię to z przyjemnością już jutro. Pomiędzy krytyką a pomówieniami jest duża róznica. Warto o niej pamiętac  panie listonoszu.

Gość

05-05-2013, 12:51
#14
Zrobię to z przyjemnością już jutro. Pomiędzy krytyką a pomówieniami jest duża róznica. Warto o niej pamiętac  panie listonoszu.
Gość napisał(a):no to zobaczymy do kogo zapuka policja :)

Gość

07-05-2013, 12:59
#15
no to zobaczymy do kogo zapuka policja :)
Gość napisał(a):Zapuka????Wywali wierzeje o 6 rano!

Gość

07-05-2013, 20:02
#16
Zapuka????Wywali wierzeje o 6 rano!
Gość napisał(a):Mam wrażenie, że wszystkich, również wójta mierzy Pan swoją miarą, miarą, miarą swojej goryczy, pretensjonalności, swoim niespełnieniem, wygórowanymi ambicjami. Czy nie przyszło Panu do głowy, że są po prostu na świecie natury otwarte, ufne, życzliwe, że są ludzie grzeczni, nie uniżeni, ale po prostu grzeczni, którym powiedzenie "dzień dobry", rozmowa z kimś młodszym i z kimś dużo starszym nie sprawiają żadnego problemu, przeciwnie są czymś naturalnym. Czy naprawdę wierzy Pan, że jeden człowiek może oszukać tysiące ludzi, że może manipulować ludźmi młodymi, którzy są bardzo niezależni i najczęściej krytyczni wobec rzeczywistości. Prezentuje Pan smutne widzenie świata, podszyte kompleksami i nieznajomością ludzkiej natury. Czy musi Pan używać tak wulgarnego języka, czy musi Pan ciągle obrażać, insynuować, oczerniać, posługiwać się plotkami, pomówieniami, jakimś bardzo płytkim sarkazmem. We wspólnocie gminnej takie cwaniactwo nie działa. Tutaj, gdy ludzie znają się od zawsze, ważna jest codzienna praca, nic więcej. Znałem kiedyś chłopca, który okradał na poczcie listy, nie uniknął po latach kompromitacji, gdy w domu w którym mieszkał zamontowany był nielegalny obieg wody. Ciągle przy tym udawał chodzącą sprawiedliwość, ciągle kogoś oceniał, jednak sam nie dokonał zbyt wiele. Nie mówię bynajmniej o wójcie. Chodzi o to, by Pan nie pogubił się do reszty. Lata mijają i nie wypada ciągle być takim lokalnym konspiratorem, który zza węgła strzela innym w plecy. Myślę, że wie Pan o czym mówię. Warto zmienić te przypadłości nim nadejdzie starość, która winna być czasem zbierania słodkich owoców z pracowitego życia. Pozwoli Pan, że od czasu do czasu podejmę z Panem polemikę, bo świat jednego wymiaru jaki Pan proponuje jest po prostu nudny.  

Gość

07-05-2013, 20:04
#17
Mam wrażenie, że wszystkich, również wójta mierzy Pan swoją miarą, miarą, miarą swojej goryczy, pretensjonalności, swoim niespełnieniem, wygórowanymi ambicjami. Czy nie przyszło Panu do głowy, że są po prostu na świecie natury otwarte, ufne, życzliwe, że są ludzie grzeczni, nie uniżeni, ale po prostu grzeczni, którym powiedzenie "dzień dobry", rozmowa z kimś młodszym i z kimś dużo starszym nie sprawiają żadnego problemu, przeciwnie są czymś naturalnym. Czy naprawdę wierzy Pan, że jeden człowiek może oszukać tysiące ludzi, że może manipulować ludźmi młodymi, którzy są bardzo niezależni i najczęściej krytyczni wobec rzeczywistości. Prezentuje Pan smutne widzenie świata, podszyte kompleksami i nieznajomością ludzkiej natury. Czy musi Pan używać tak wulgarnego języka, czy musi Pan ciągle obrażać, insynuować, oczerniać, posługiwać się plotkami, pomówieniami, jakimś bardzo płytkim sarkazmem. We wspólnocie gminnej takie cwaniactwo nie działa. Tutaj, gdy ludzie znają się od zawsze, ważna jest codzienna praca, nic więcej. Znałem kiedyś chłopca, który okradał na poczcie listy, nie uniknął po latach kompromitacji, gdy w domu w którym mieszkał zamontowany był nielegalny obieg wody. Ciągle przy tym udawał chodzącą sprawiedliwość, ciągle kogoś oceniał, jednak sam nie dokonał zbyt wiele. Nie mówię bynajmniej o wójcie. Chodzi o to, by Pan nie pogubił się do reszty. Lata mijają i nie wypada ciągle być takim lokalnym konspiratorem, który zza węgła strzela innym w plecy. Myślę, że wie Pan o czym mówię. Warto zmienić te przypadłości nim nadejdzie starość, która winna być czasem zbierania słodkich owoców z pracowitego życia. Pozwoli Pan, że od czasu do czasu podejmę z Panem polemikę, bo świat jednego wymiaru jaki Pan proponuje jest po prostu nudny.  
Gość napisał(a):jasne...syty głodnego nigdy nie zrozumie, boli cynizm,fałsz i arogancja co niektórych cwaniaków już zrywajacych słodkie owoce z cudzej krwawicy.zapomniałes jak się nazywasz mjetek...

Gość

07-05-2013, 21:45
#18
jasne...syty głodnego nigdy nie zrozumie, boli cynizm,fałsz i arogancja co niektórych cwaniaków już zrywajacych słodkie owoce z cudzej krwawicy.zapomniałes jak się nazywasz mjetek...
Gość napisał(a):Proszę porównać te dwie wypowiedzi. Jest Pan w dosyć odległym miejscu. Naprawdę nie jest trudno zdobyć się na merytoryczną rozmowę. Nie mówię o intelektualnej grze, ale zwykłej rozmowie, która próbuje coś ustalić, do czegoś zmierza. Nazywa Pan powyższy tekst wypocinami a sam posługuje się tymczasem mową ubogą, kilkoma, tymi samymi w gruncie rzeczy, wyrazami, którymi zwykli porozumiewać się lokalni rzezimieszkowie. Cała finezja naszej cywilizacji mieści się w mowie, słowie, które wedłu Janowej Ewangelii było pierwsze, pierwsze to znaczy naznaczone szczególną waga, płynącą z samej istoty Stwórcy. Proszę nie zuboażać tak lekkomyślnie świata.  

Gość

07-05-2013, 21:58
#19
Proszę porównać te dwie wypowiedzi. Jest Pan w dosyć odległym miejscu. Naprawdę nie jest trudno zdobyć się na merytoryczną rozmowę. Nie mówię o intelektualnej grze, ale zwykłej rozmowie, która próbuje coś ustalić, do czegoś zmierza. Nazywa Pan powyższy tekst wypocinami a sam posługuje się tymczasem mową ubogą, kilkoma, tymi samymi w gruncie rzeczy, wyrazami, którymi zwykli porozumiewać się lokalni rzezimieszkowie. Cała finezja naszej cywilizacji mieści się w mowie, słowie, które wedłu Janowej Ewangelii było pierwsze, pierwsze to znaczy naznaczone szczególną waga, płynącą z samej istoty Stwórcy. Proszę nie zuboażać tak lekkomyślnie świata.  
Gość napisał(a):Rzeczywiście jesteś z innego świata,{diabelek} prawie jak ta dziwna postać którą widuje się w lesnej głuszy na forum Tygodnika Ostrołęckiego,Przeczytałem jeszcze raz twe natchnione słowa i z pokora chyle czoła przed głębią twego umysłu,ponieważ okazało się że pasują do kilku różnych wypowiedzi na różnych forach i wątkach{diabelek} Czyni to  naszą wymianę myśli bezcelową{diabelek}Po prostu wklejaj swa uniwersalną cenną wypowieź wszędzie gdzie się przypadkiem pojawię.To uprości sprawę

Gość

07-05-2013, 22:31
#20
Rzeczywiście jesteś z innego świata,{diabelek} prawie jak ta dziwna postać którą widuje się w lesnej głuszy na forum Tygodnika Ostrołęckiego,Przeczytałem jeszcze raz twe natchnione słowa i z pokora chyle czoła przed głębią twego umysłu,ponieważ okazało się że pasują do kilku różnych wypowiedzi na różnych forach i wątkach{diabelek} Czyni to  naszą wymianę myśli bezcelową{diabelek}Po prostu wklejaj swa uniwersalną cenną wypowieź wszędzie gdzie się przypadkiem pojawię.To uprości sprawę

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów