Nasze Inicjatywy

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):Bezczelny,bezwzględny i wyrachowany typek w masce,którą zakłada wychodząc do pracy.Bo mu sie opłaca...  

Gość

18-04-2013, 07:40
#1
Bezczelny,bezwzględny i wyrachowany typek w masce,którą zakłada wychodząc do pracy.Bo mu sie opłaca...  
mjetek napisał(a):[quote=Gość]Bezczelny,bezwzględny i wyrachowany typek w masce,którą zakłada wychodząc do pracy.Bo mu sie opłaca...  [/quote]Taka jest Twoja Inicjatywa? Szkoda słów.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 09:51
#2
[quote=Gość]Bezczelny,bezwzględny i wyrachowany typek w masce,którą zakłada wychodząc do pracy.Bo mu sie opłaca...  [/quote]Taka jest Twoja Inicjatywa? Szkoda słów.
Gość napisał(a):szkoda słów na to co się dzieje.mówisz -maszmoja inicjatywa dla wójta  jest taka:wywalić na zbitą twarz wszelkie familiady,zatrudnic speców z konkursu i nie wtrącać się do ich roboty.ludzie potrafia myśleć samodzielnie i nie potrzeba do tego wójtapasuje? i w temacie...

Gość

18-04-2013, 10:17
#3
szkoda słów na to co się dzieje.mówisz -maszmoja inicjatywa dla wójta  jest taka:wywalić na zbitą twarz wszelkie familiady,zatrudnic speców z konkursu i nie wtrącać się do ich roboty.ludzie potrafia myśleć samodzielnie i nie potrzeba do tego wójtapasuje? i w temacie...
mjetek napisał(a):Na jakiej podstawie ma się odbyć to wywalenie?Nie wiem czy wiesz, ale prawo zabrania zwolnienia osoby bez podania konkretnej przyczyny. Hmm. Możesz rzeczywiście o tym nie wiedzieć.Jeżeli można było "skasować stanowisko" to chyba to zostało zrobione. Kiedyś był w Urzędzie Gminy jeszcze zastępca wójta, ale całe szczęście stanowisko to zostało zlikwidowane.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 10:27
#4
Na jakiej podstawie ma się odbyć to wywalenie?Nie wiem czy wiesz, ale prawo zabrania zwolnienia osoby bez podania konkretnej przyczyny. Hmm. Możesz rzeczywiście o tym nie wiedzieć.Jeżeli można było "skasować stanowisko" to chyba to zostało zrobione. Kiedyś był w Urzędzie Gminy jeszcze zastępca wójta, ale całe szczęście stanowisko to zostało zlikwidowane.
Gość napisał(a):jaasne,co za oszczędność {diabelek}można sobie windować pensje do granicy nieprzyzwoitości{jezyk}l i nikt nie patrzy na rece, jeszcze paru niech wywali bo realnie zarabia mniej-inflacja- wiec należysię kolejna podwyżka. by żyło sie lepiej {diabelek}genialne

Gość

18-04-2013, 10:39
#5
jaasne,co za oszczędność {diabelek}można sobie windować pensje do granicy nieprzyzwoitości{jezyk}l i nikt nie patrzy na rece, jeszcze paru niech wywali bo realnie zarabia mniej-inflacja- wiec należysię kolejna podwyżka. by żyło sie lepiej {diabelek}genialne
mjetek napisał(a):Mam wrażenie, że sam nie czytasz tego co piszesz.W jednej wypowiedzi wywaliłbyś wszystkich, a w drugiej zaraz krytykujesz wywalenie "bo nie ma komu patrzeć na ręce".Może określ swoje poglądy zanim zaczniesz je wypowiadać.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 11:10
#6
Mam wrażenie, że sam nie czytasz tego co piszesz.W jednej wypowiedzi wywaliłbyś wszystkich, a w drugiej zaraz krytykujesz wywalenie "bo nie ma komu patrzeć na ręce".Może określ swoje poglądy zanim zaczniesz je wypowiadać.
Gość napisał(a):to ty poczytaj co piszesz"nie ma komu potrzec na ręce" więc określę, chodzi o ręce wójta,kumasz?

Gość

18-04-2013, 11:18
#7
to ty poczytaj co piszesz"nie ma komu potrzec na ręce" więc określę, chodzi o ręce wójta,kumasz?
mjetek napisał(a):Twoim zdaniem jego zastępca patrzył na jego ręce?

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 11:21
#8
Twoim zdaniem jego zastępca patrzył na jego ręce?
Gość napisał(a):powinien i jak trzeba to po łapach

Gość

18-04-2013, 11:49
#9
powinien i jak trzeba to po łapach
mjetek napisał(a):Dobre słowo: POWINIEN.hehehehhe

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 12:02
#10
Dobre słowo: POWINIEN.hehehehhe
Gość napisał(a):tak!

Gość

18-04-2013, 12:06
#11
tak!
mjetek napisał(a):Ok, więc teraz przejdź do tematu i zacznij pisać na temat.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 12:08
#12
Ok, więc teraz przejdź do tematu i zacznij pisać na temat.
Gość napisał(a):PO co???o10:39 zgłosiłem i do tej POry nie ma odpowiedzi na temat,spadaj.POczekam na inicjatywę władzy która trzepie  kase z naszych POdatków by żyło sie lepiej

Gość

18-04-2013, 12:50
#13
PO co???o10:39 zgłosiłem i do tej POry nie ma odpowiedzi na temat,spadaj.POczekam na inicjatywę władzy która trzepie  kase z naszych POdatków by żyło sie lepiej
mjetek napisał(a):Nie zrozumiałeś znowu tematu. Postaraj się przeczytać co zakładający temat gość miał na myśli.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 12:53
#14
Nie zrozumiałeś znowu tematu. Postaraj się przeczytać co zakładający temat gość miał na myśli.
Gość napisał(a):piłka nie na moim polu.czekam

Gość

18-04-2013, 13:06
#15
piłka nie na moim polu.czekam
mjetek napisał(a):Czekaj. Kurp założył temat o Naszych Inicjatywach. Masz coś ciekawego do powiedzenia czy tylko tyle co Kononowicz?Żeby nie było niczego :)A jak będzie zima to będziesz robił "plany budowy dróg" powtarzam "plany budowy drug".A jak przyjdzie wiosna to będziesz budował te dogi.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 13:11
#16
Czekaj. Kurp założył temat o Naszych Inicjatywach. Masz coś ciekawego do powiedzenia czy tylko tyle co Kononowicz?Żeby nie było niczego :)A jak będzie zima to będziesz robił "plany budowy dróg" powtarzam "plany budowy drug".A jak przyjdzie wiosna to będziesz budował te dogi.
Gość napisał(a): Kolejny raz... uderz w stół, a nożyce się odezwą :) Jak zwykle szybka, niezawodna reakcja obronna tego, który jest w "brutalny" sposób atakowany (w swoim mniemaniu). Ze świecą szukać innych obrońców, poza jednym - samym zainteresowanym ;)  Duży plus dla moderatora, że zapewne nie daje się zastraszyć i krytyczne, ale merytoryczne (!) posty nie są usuwane. Oczywiście, dyskusja jest tym bardziej wartościowa, gdy obie strony mają szansę przedstawić swój punkt widzenia, a na innych lokalnych portalach szybko można było zauważyć interwencję "jedynej objawionej prawdy". Ale żeby nie robić offtopa - przydałoby się zatrudnić jakiegoś architekta krajobrazu, żeby chociaż zrobił porządek na pięknej inaczej ulicy Kościuszki (z ideą rzeźb narodzonych w chyba nie do końca zdrowym umyśle). Główna ulica, która w zamyśle powinna być wizytówką Kadzidła, niestety nią nie jest, a jedynie straszy (w szczególności unoszące się opary uryny po Weselu Kurpiowskim, tudzież Niedzieli Kadzidlańskiej). Czemu obydwie imprezy nie wrócą tam, gdzie powinno ich miejsce, czyli do Zagrody?! Zdaje się, że "wrodzona" życzliwość władz, powinna pomóc w odzyskaniu pierwotnego miejsca?

Gość

18-04-2013, 21:35
#17
Kolejny raz... uderz w stół, a nożyce się odezwą :) Jak zwykle szybka, niezawodna reakcja obronna tego, który jest w "brutalny" sposób atakowany (w swoim mniemaniu). Ze świecą szukać innych obrońców, poza jednym - samym zainteresowanym ;)  Duży plus dla moderatora, że zapewne nie daje się zastraszyć i krytyczne, ale merytoryczne (!) posty nie są usuwane. Oczywiście, dyskusja jest tym bardziej wartościowa, gdy obie strony mają szansę przedstawić swój punkt widzenia, a na innych lokalnych portalach szybko można było zauważyć interwencję "jedynej objawionej prawdy". Ale żeby nie robić offtopa - przydałoby się zatrudnić jakiegoś architekta krajobrazu, żeby chociaż zrobił porządek na pięknej inaczej ulicy Kościuszki (z ideą rzeźb narodzonych w chyba nie do końca zdrowym umyśle). Główna ulica, która w zamyśle powinna być wizytówką Kadzidła, niestety nią nie jest, a jedynie straszy (w szczególności unoszące się opary uryny po Weselu Kurpiowskim, tudzież Niedzieli Kadzidlańskiej). Czemu obydwie imprezy nie wrócą tam, gdzie powinno ich miejsce, czyli do Zagrody?! Zdaje się, że "wrodzona" życzliwość władz, powinna pomóc w odzyskaniu pierwotnego miejsca?
Gość napisał(a):Kurp odpowiada merytorycznie? Chyba musisz sprawdzić w słowniku co to słowo oznacza.Czy uryna nie będzie straszyć jak zmieni się wygląd ulicy czy jak zmieni się mentalność ludzi?Po zbudowaniu strzelnicy nie ma już koło zagrody tyle miejsca co wcześniej, więc raczej nie wróci na "pierwotne" miejsce. Poza tym, jeśli mnie pamięć nie myli "pierwotnym" miejscem wesela był gok, niedzieli kadzidlańskiej stadion.Rozwala mnie niejaka fobia, schiza szukania wszędzie wójta. Niektórym nie mieści się w głowie, że każdy człowiek może mieć swoje zdanie.Co do kasowania postów na innych forach. Przypominam, że były kasowane min. na prośbę byłego proboszcza, a na forum TO tylko te, które przekroczyły "dopuszczalne stężenie debilizmu". Wątki nie zostały usunięte, każdy może się z nimi zapoznać, sprawdzić, że stężenie musiało byś naprawdę wysokie, żeby post zniknął.

Gość

19-04-2013, 09:57
#18
Kurp odpowiada merytorycznie? Chyba musisz sprawdzić w słowniku co to słowo oznacza.Czy uryna nie będzie straszyć jak zmieni się wygląd ulicy czy jak zmieni się mentalność ludzi?Po zbudowaniu strzelnicy nie ma już koło zagrody tyle miejsca co wcześniej, więc raczej nie wróci na "pierwotne" miejsce. Poza tym, jeśli mnie pamięć nie myli "pierwotnym" miejscem wesela był gok, niedzieli kadzidlańskiej stadion.Rozwala mnie niejaka fobia, schiza szukania wszędzie wójta. Niektórym nie mieści się w głowie, że każdy człowiek może mieć swoje zdanie.Co do kasowania postów na innych forach. Przypominam, że były kasowane min. na prośbę byłego proboszcza, a na forum TO tylko te, które przekroczyły "dopuszczalne stężenie debilizmu". Wątki nie zostały usunięte, każdy może się z nimi zapoznać, sprawdzić, że stężenie musiało byś naprawdę wysokie, żeby post zniknął.
Gość napisał(a):Śmierdzi mjetkiem{diabelek}

Gość

19-04-2013, 10:07
#19
Śmierdzi mjetkiem{diabelek}
Gość napisał(a):Najbardziej rozwala mnie to wasze mniemanie o totalitarnym ucisku. Te wszystkie Łukaszenki, Kimy (chyba Basingery), kacyki, totalitaryzmy. Dla uświadomienia tylko przypomnę wam wielcy działacze podziemia, że każdy reżim upadnie, prędzej czy później, ale nie dzięki napinaczom internetowym, którzy tylko posmęcą na forach, pobiadolą jak źle jest, pośmieją się z władzy, nie dając nic konstruktywnego. Jak zalajkujesz profil unicefu czy innego onzetu to nie nakarmisz głodnego murzynka. To tak nie działa.Myślę, że szanse na zmianę władzy w Kadzidle nie są małe przez propagandę (bo kto głosuje pod wpływem kadzidlo.pl), czy rzekomy totalitaryzm (bo jaki jest wpływ władzy przy tajnych wyborach, za parawanem człowiek jest wolny), ale intelektualna słabość wszelakiej opozycji. Ja wiem, że na szczeblu centralnym większość debaty może się skupić na sprawach światopoglądowych, na pierdołach tak zwanych, które rozgrzeją ludzi, zmobilizują elektoraty, ale na szczeblu gminy? Kogo obchodzi czy Łukaszewski jest pniokiem czy krzokiem? Chyba tylko tych, których jedynym "argumentem" jest czysto kurpiowskie pochodzenie. Kogo obchodzą różne plotki na temat walki wójta z Kościołem, skoro Kościół w Kadzidle ma się dobrze, a wójt nie jest w stanie mu realnie zagrozić. Kogo obchodzi POwość wójta, skoro potrafi dogadywać się  z rzekomo PiSowskim IPNem. Ludzie głosują na to co widzą na ulicach Kadzidła i innych miejscowości gminy. Jeśli będzie tak źle jak piszecie, przegra następne wybory. Jeśli znajdzie się kandydat z lepszym programem, wizją lepszego Kadzidła i ja na niego zagłosuję. Tylko musi on mieć PROGRAM, sama krytyka nic nie zmieni, poza waszym lepszym samopoczuciem i wiarą w swoją legendę kombatanta, bojownika o wolność i demokrację.

Gość

19-04-2013, 10:22
#20
Najbardziej rozwala mnie to wasze mniemanie o totalitarnym ucisku. Te wszystkie Łukaszenki, Kimy (chyba Basingery), kacyki, totalitaryzmy. Dla uświadomienia tylko przypomnę wam wielcy działacze podziemia, że każdy reżim upadnie, prędzej czy później, ale nie dzięki napinaczom internetowym, którzy tylko posmęcą na forach, pobiadolą jak źle jest, pośmieją się z władzy, nie dając nic konstruktywnego. Jak zalajkujesz profil unicefu czy innego onzetu to nie nakarmisz głodnego murzynka. To tak nie działa.Myślę, że szanse na zmianę władzy w Kadzidle nie są małe przez propagandę (bo kto głosuje pod wpływem kadzidlo.pl), czy rzekomy totalitaryzm (bo jaki jest wpływ władzy przy tajnych wyborach, za parawanem człowiek jest wolny), ale intelektualna słabość wszelakiej opozycji. Ja wiem, że na szczeblu centralnym większość debaty może się skupić na sprawach światopoglądowych, na pierdołach tak zwanych, które rozgrzeją ludzi, zmobilizują elektoraty, ale na szczeblu gminy? Kogo obchodzi czy Łukaszewski jest pniokiem czy krzokiem? Chyba tylko tych, których jedynym "argumentem" jest czysto kurpiowskie pochodzenie. Kogo obchodzą różne plotki na temat walki wójta z Kościołem, skoro Kościół w Kadzidle ma się dobrze, a wójt nie jest w stanie mu realnie zagrozić. Kogo obchodzi POwość wójta, skoro potrafi dogadywać się  z rzekomo PiSowskim IPNem. Ludzie głosują na to co widzą na ulicach Kadzidła i innych miejscowości gminy. Jeśli będzie tak źle jak piszecie, przegra następne wybory. Jeśli znajdzie się kandydat z lepszym programem, wizją lepszego Kadzidła i ja na niego zagłosuję. Tylko musi on mieć PROGRAM, sama krytyka nic nie zmieni, poza waszym lepszym samopoczuciem i wiarą w swoją legendę kombatanta, bojownika o wolność i demokrację.

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów