Druga strona medalu

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Za to strony wójta Kadzidła nie można w żaden sposób komentować,mało tego jego podwładni a także w inny sposób zalezni natychmiast milkną gdy powiedziec coś na jego temat.To jest dopiero Ministerstwo Prawdy!{diabelek} [/quote] oł jea

Gość

16-04-2013, 17:31
#1
[quote=Gość]Za to strony wójta Kadzidła nie można w żaden sposób komentować,mało tego jego podwładni a także w inny sposób zalezni natychmiast milkną gdy powiedziec coś na jego temat.To jest dopiero Ministerstwo Prawdy!{diabelek} [/quote] oł jea
kurp napisał(a):[quote=mjetek]A jaki jest adres strony wójta gminy kadzidło? Nie potrafię tego odszukać.Znalazłem tylko stronę Gminy Kadzidło.Jeżeli chodzi o stronę Gminy Kadzidło to chyba warto, aby na niej zamieszczano różne informacje dotyczące gminy i jej mieszkańców?Prawdopodobnie gdyby np. na stronie Gminy Kadzidło nie wspomniano o sukcesie sportowym jakiegoś sportowca to kolega Kurp za chwilę założyłby temat pod tytułem: Dlaczego okropny wójt nie chce promować sportowców?Zapytuję więc: to dobrze, czy źle, że się o tych rzeczach wspomina?Kolego Kurp, Twoje działanie zaczyna być ŻENUJĄCE. [/quote]mjetku na piwo nie chodzimy więc kolegami nie jesteśmy to po pierwsze,po drugie nie wiem czy zauważyłeś że komuna już jakiś czas temu się skończyła i każdy ma swobodę wypowiedzi i krytyki władzy (ale tylko słaba i tchórzliwa władza takowej się boi),a po trzecie w którym momencie według ciebie moje działanie zaczyna być żenujące?

kurp

Wpisów: 23
Dołączył: 28.01.2010
16-04-2013, 21:43
#2
[quote=mjetek]A jaki jest adres strony wójta gminy kadzidło? Nie potrafię tego odszukać.Znalazłem tylko stronę Gminy Kadzidło.Jeżeli chodzi o stronę Gminy Kadzidło to chyba warto, aby na niej zamieszczano różne informacje dotyczące gminy i jej mieszkańców?Prawdopodobnie gdyby np. na stronie Gminy Kadzidło nie wspomniano o sukcesie sportowym jakiegoś sportowca to kolega Kurp za chwilę założyłby temat pod tytułem: Dlaczego okropny wójt nie chce promować sportowców?Zapytuję więc: to dobrze, czy źle, że się o tych rzeczach wspomina?Kolego Kurp, Twoje działanie zaczyna być ŻENUJĄCE. [/quote]mjetku na piwo nie chodzimy więc kolegami nie jesteśmy to po pierwsze,po drugie nie wiem czy zauważyłeś że komuna już jakiś czas temu się skończyła i każdy ma swobodę wypowiedzi i krytyki władzy (ale tylko słaba i tchórzliwa władza takowej się boi),a po trzecie w którym momencie według ciebie moje działanie zaczyna być żenujące?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dobra moi mali poloniści, zróbcie teraz analizę wpisu o kadzidlańskim chucku norrisie i wskażcie mi metafory, których użył autor, by podstępnie wychwalać na krwawicy karateki wójta, no bo wprost tego nie napisał.A propos drugiej strony medalu. Była onegdaj, jeszcze przed ostatnimi wyborami samorządowymi w pełni niezależna strona, prawdziwych, czystych rasowo, piszących najmojszą prawdę Kadzidlan. Była to tzw. nieoficjalna strona kibiców Kurpika. Nie będę powtarzał oczywiście niczym nie potwierdzonych plotek o konotacjach "kibiców" z niezależnym (nawet od samego siebie) kandydatem. Otóż co znamienne z owej strony, szybko zaczęły znikać komentarze nieprzychylne opcji "prawdziwym, rodowitym". Później każdy komentarz musiał być zaakceptowany przez admina. Ktoś zakrzyknie "toż to metody Łukaszenk", jak lubili pisać wolni (od wiedzy) i rodowici (jak Indianie w Indiach) Kadzidlanie.Morał z tej bajki jest taki: druga strona medalu, choć ma inny obrazek jest z tego samego kruszcu. [/quote]przed wyborami w 2006 roku też była ciekawa strona kadzidlo com i wiele osób pamięta jakie tam treści były, jak niezależnie krytykowała ówczesnego wójta, jak prezentowała Kadzidło oczami mieszkańców - tylko czemu szybko po wyborach przestała działać - proste- bo nie była już potrzebna, władza została zmieniona, a nowa władza nie toleruje innych opinii niż swoje własne

Gość

16-04-2013, 22:33
#3
[quote=Gość]Dobra moi mali poloniści, zróbcie teraz analizę wpisu o kadzidlańskim chucku norrisie i wskażcie mi metafory, których użył autor, by podstępnie wychwalać na krwawicy karateki wójta, no bo wprost tego nie napisał.A propos drugiej strony medalu. Była onegdaj, jeszcze przed ostatnimi wyborami samorządowymi w pełni niezależna strona, prawdziwych, czystych rasowo, piszących najmojszą prawdę Kadzidlan. Była to tzw. nieoficjalna strona kibiców Kurpika. Nie będę powtarzał oczywiście niczym nie potwierdzonych plotek o konotacjach "kibiców" z niezależnym (nawet od samego siebie) kandydatem. Otóż co znamienne z owej strony, szybko zaczęły znikać komentarze nieprzychylne opcji "prawdziwym, rodowitym". Później każdy komentarz musiał być zaakceptowany przez admina. Ktoś zakrzyknie "toż to metody Łukaszenk", jak lubili pisać wolni (od wiedzy) i rodowici (jak Indianie w Indiach) Kadzidlanie.Morał z tej bajki jest taki: druga strona medalu, choć ma inny obrazek jest z tego samego kruszcu. [/quote]przed wyborami w 2006 roku też była ciekawa strona kadzidlo com i wiele osób pamięta jakie tam treści były, jak niezależnie krytykowała ówczesnego wójta, jak prezentowała Kadzidło oczami mieszkańców - tylko czemu szybko po wyborach przestała działać - proste- bo nie była już potrzebna, władza została zmieniona, a nowa władza nie toleruje innych opinii niż swoje własne
Gość napisał(a):No i pozamiatane qwa.to dobrze że nie ma komentarzy można bezkarnie uprawiać propagandę sukcesu,oczywista oczywistośc dobrze dla kacyka jednowładcy,który trzyma za twarz całą gminę

Gość

16-04-2013, 22:47
#4
No i pozamiatane qwa.to dobrze że nie ma komentarzy można bezkarnie uprawiać propagandę sukcesu,oczywista oczywistośc dobrze dla kacyka jednowładcy,który trzyma za twarz całą gminę
Gość napisał(a):Oceniając poziom części komentarzy na forach regionalnych, także dotyczących naszej gminy, myślę, że nie będzie przesadą jeśli porównam je do ścieku. A teraz taka metafora architektoniczna. Jeśli budujesz dom to czy montujesz sedes na środku salonu, gdzie przyjmujesz gości? Mam nadzieję, że nie. Wyżalić się możesz na forach takich jak min. to.

Gość

17-04-2013, 00:40
#5
Oceniając poziom części komentarzy na forach regionalnych, także dotyczących naszej gminy, myślę, że nie będzie przesadą jeśli porównam je do ścieku. A teraz taka metafora architektoniczna. Jeśli budujesz dom to czy montujesz sedes na środku salonu, gdzie przyjmujesz gości? Mam nadzieję, że nie. Wyżalić się możesz na forach takich jak min. to.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Oceniając poziom części komentarzy na forach regionalnych, także dotyczących naszej gminy, myślę, że nie będzie przesadą jeśli porównam je do ścieku. A teraz taka metafora architektoniczna. Jeśli budujesz dom to czy montujesz sedes na środku salonu, gdzie przyjmujesz gości? Mam nadzieję, że nie. Wyżalić się możesz na forach takich jak min. to. [/quote]Taki z ciebie architekt jak i twórca metafor{diabelek}Dowiedzieliśmy sie,że wu wu wu wójta to salony,ha ha ha.Swoją drogą co twoi"goście" pieprzą to gorsze niz ściek.Brak forum to brak rozmowy z obywatelem,przekaz w jedna stronę,bardzo wygodna pozycja udzielnego władcy.Coś tu nie tak bo na forach regionalnych niewiele jest o innych gminach a Kadzidło jest hiciorem od lat{diabelek}na koniec pociesze cię,forum nie musi być ściekiem,tylko się trochę mocniej puknij w czoło to wpadniesz na to,że forum możesz moderować i kierowac dyskusję w pożądanym kierunku.Ty jednak znany jesteś z tchórzostwa i asekuranctwa więc siedź sobie w matrixie który zbudowałeś.

Gość

17-04-2013, 09:39
#6
[quote=Gość]Oceniając poziom części komentarzy na forach regionalnych, także dotyczących naszej gminy, myślę, że nie będzie przesadą jeśli porównam je do ścieku. A teraz taka metafora architektoniczna. Jeśli budujesz dom to czy montujesz sedes na środku salonu, gdzie przyjmujesz gości? Mam nadzieję, że nie. Wyżalić się możesz na forach takich jak min. to. [/quote]Taki z ciebie architekt jak i twórca metafor{diabelek}Dowiedzieliśmy sie,że wu wu wu wójta to salony,ha ha ha.Swoją drogą co twoi"goście" pieprzą to gorsze niz ściek.Brak forum to brak rozmowy z obywatelem,przekaz w jedna stronę,bardzo wygodna pozycja udzielnego władcy.Coś tu nie tak bo na forach regionalnych niewiele jest o innych gminach a Kadzidło jest hiciorem od lat{diabelek}na koniec pociesze cię,forum nie musi być ściekiem,tylko się trochę mocniej puknij w czoło to wpadniesz na to,że forum możesz moderować i kierowac dyskusję w pożądanym kierunku.Ty jednak znany jesteś z tchórzostwa i asekuranctwa więc siedź sobie w matrixie który zbudowałeś.
mjetek napisał(a):Tych wielu wpisów tu na forum by nie było. Wystarczyłoby, aby wprowadzić obowiązek logowania.Jeżeli dodatkowo każdy z rozmówców musiałby się podpisać z imienia i nazwiska to osoba, która założyła te tematy - nie zrobiła by tego.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 11:43
#7
Tych wielu wpisów tu na forum by nie było. Wystarczyłoby, aby wprowadzić obowiązek logowania.Jeżeli dodatkowo każdy z rozmówców musiałby się podpisać z imienia i nazwiska to osoba, która założyła te tematy - nie zrobiła by tego.
Gość napisał(a):No właśnie,proszę skorzystac i założyć taki system na stronie gminy.To wzmacnia demokrację,która ostatnio jakby trochę kuleje.Pozdrawiam

Gość

17-04-2013, 14:40
#8
No właśnie,proszę skorzystac i założyć taki system na stronie gminy.To wzmacnia demokrację,która ostatnio jakby trochę kuleje.Pozdrawiam
mjetek napisał(a):Niestety nie mam takich uprawnień, aby założyć taki system na stronie Gminy Kadzidło.Ale Ty możesz już teraz zalogować się tutaj. Dlaczego tego nie zrobisz?

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 14:43
#9
Niestety nie mam takich uprawnień, aby założyć taki system na stronie Gminy Kadzidło.Ale Ty możesz już teraz zalogować się tutaj. Dlaczego tego nie zrobisz?
Gość napisał(a):mjetek zniżaj dalej tych kurpuf śmiesznych w stylu macierewicza zamachu{ok}

Gość

17-04-2013, 20:54
#10
mjetek zniżaj dalej tych kurpuf śmiesznych w stylu macierewicza zamachu{ok}
Gość napisał(a):[quote=mjetek]Niestety nie mam takich uprawnień, aby założyć taki system na stronie Gminy Kadzidło.Ale Ty możesz już teraz zalogować się tutaj. Dlaczego tego nie zrobisz? [/quote]\ He he,chciałbyś palancie{jezyk} a jutro ktos wyleci z pracy, sam sie zaloguj bohaterze

Gość

17-04-2013, 21:42
#11
[quote=mjetek]Niestety nie mam takich uprawnień, aby założyć taki system na stronie Gminy Kadzidło.Ale Ty możesz już teraz zalogować się tutaj. Dlaczego tego nie zrobisz? [/quote]\ He he,chciałbyś palancie{jezyk} a jutro ktos wyleci z pracy, sam sie zaloguj bohaterze
mjetek napisał(a):Hehehe.Dobry jesteś.Okazuje się więc, że jesteś mocny tylko na forum. W rzeczywistości pewnie jesteś zakompleksionym dupkiem, który za pożyczkę z prowidenta kupił sobie komputer.  

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 09:48
#12
Hehehe.Dobry jesteś.Okazuje się więc, że jesteś mocny tylko na forum. W rzeczywistości pewnie jesteś zakompleksionym dupkiem, który za pożyczkę z prowidenta kupił sobie komputer.  
Gość napisał(a):korzystasz z wolnosci na forum tka jak każdy,w d--pie mam co o mnie sądzisz a z providenta na pewno nie korzysta wójt ale wielu jego poddanych korzysta kupując np.leki które się skończyły lub opał bo zima dluższa niż zwykle,lub dziecko na stancje bo studiuje.wójt ze swygo tronu patrzy na nich z pogardą bo korzystaja z providenta  

Gość

18-04-2013, 11:02
#13
korzystasz z wolnosci na forum tka jak każdy,w d--pie mam co o mnie sądzisz a z providenta na pewno nie korzysta wójt ale wielu jego poddanych korzysta kupując np.leki które się skończyły lub opał bo zima dluższa niż zwykle,lub dziecko na stancje bo studiuje.wójt ze swygo tronu patrzy na nich z pogardą bo korzystaja z providenta  
mjetek napisał(a):podobnie jak Jarosław Kaczyński, i wielu im podobnych  

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 11:07
#14
podobnie jak Jarosław Kaczyński, i wielu im podobnych  
Gość napisał(a):Zaprawdę powiadam wam:Pycha zawsze kroczy przed upadkiem...

Gość

18-04-2013, 13:44
#15
Zaprawdę powiadam wam:Pycha zawsze kroczy przed upadkiem...
mjetek napisał(a):a nienawiść i oszczerstwa są domeną ludzi malutkich.Uciekaj na pole, bo żona wróci z pracy i zobaczy, że cały dzień na kompie przesiedziałeś.Wielkiej polityki nie zrobiłeś, a do gara trzeba coś włożyć.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 14:21
#16
a nienawiść i oszczerstwa są domeną ludzi malutkich.Uciekaj na pole, bo żona wróci z pracy i zobaczy, że cały dzień na kompie przesiedziałeś.Wielkiej polityki nie zrobiłeś, a do gara trzeba coś włożyć.
Gość napisał(a):Pozostanę przy swoim zdaniu, fora to często ściek i nie warto go umieszczać na oficjalnych stronach. Popatrz na forum pewnej lokalnej gazety. Ile jest tam tematów zamkniętych przez moderatora bo osiągnęły tak niski poziom, że nie dało się tego nawet na luźnym forum ciągnąć?Powoli i to forum dryfuje w stronę coraz bardziej śmierdzącą. Nie będę prorokiem jeśli skończy się na zwykłych pyskówkach. A dlaczego? Bo forumowicze, często nie mają nic do zaoferowania poza jałową krytyką.

Gość

18-04-2013, 18:40
#17
Pozostanę przy swoim zdaniu, fora to często ściek i nie warto go umieszczać na oficjalnych stronach. Popatrz na forum pewnej lokalnej gazety. Ile jest tam tematów zamkniętych przez moderatora bo osiągnęły tak niski poziom, że nie dało się tego nawet na luźnym forum ciągnąć?Powoli i to forum dryfuje w stronę coraz bardziej śmierdzącą. Nie będę prorokiem jeśli skończy się na zwykłych pyskówkach. A dlaczego? Bo forumowicze, często nie mają nic do zaoferowania poza jałową krytyką.
Gość napisał(a):druga strona medalu...warto poszukac w sieci.Jaki był finał rzekomego oszustwa?Wie ktoś?Niesamowite...oto link:http://forum.to.com.pl/i-po-obiecankach-przedwyborczych -t14050/page__st__260

Gość

18-04-2013, 22:55
#18
druga strona medalu...warto poszukac w sieci.Jaki był finał rzekomego oszustwa?Wie ktoś?Niesamowite...oto link:http://forum.to.com.pl/i-po-obiecankach-przedwyborczych -t14050/page__st__260
Gość napisał(a):Wójt na stronie gminy pisze tylko i wyłącznie to co służy lansowaniu jego samego. Przykład? Proszę bardzo. Jak Kurpik wygrywa mecz zawsze informcja ze zdjęciami na stronie się pojawia, a gdy przegrywa to najczęściej cisza, jakby żadnego meczu nie było. Ostatnio w szkole w Wachu dzieciaki rozpiliły gaz - na stronie gminy cisza. W Golance masakra w jednej z obór - na stronie nawet słowem o tym. W Kadzidle pod kołami samochodów zarywają sie drogi asfaltowe, ludzie niszczą samochody - strona gminna cenzura i ni słowa. Reasumując na stronie kadzidlo.pl wójt umieszcza wiadomości pozytywne, mówiące o sukcesie. Po lekturze tej strony można odnieść wrażenie, że gmina Kadzidło to kraina mlekiem i miodem płynąca w której nie ma żadnych złych wiadomości (bo na tle złych wiadomości wójt mógłby zblednąć - a on lubi błyszczeć).

Gość

18-04-2013, 23:09
#19
Wójt na stronie gminy pisze tylko i wyłącznie to co służy lansowaniu jego samego. Przykład? Proszę bardzo. Jak Kurpik wygrywa mecz zawsze informcja ze zdjęciami na stronie się pojawia, a gdy przegrywa to najczęściej cisza, jakby żadnego meczu nie było. Ostatnio w szkole w Wachu dzieciaki rozpiliły gaz - na stronie gminy cisza. W Golance masakra w jednej z obór - na stronie nawet słowem o tym. W Kadzidle pod kołami samochodów zarywają sie drogi asfaltowe, ludzie niszczą samochody - strona gminna cenzura i ni słowa. Reasumując na stronie kadzidlo.pl wójt umieszcza wiadomości pozytywne, mówiące o sukcesie. Po lekturze tej strony można odnieść wrażenie, że gmina Kadzidło to kraina mlekiem i miodem płynąca w której nie ma żadnych złych wiadomości (bo na tle złych wiadomości wójt mógłby zblednąć - a on lubi błyszczeć).
Gość napisał(a):No własnie propaganda sukcesu jak na Białorusi.Jeszcze tylko wąsik niech zapuści jak w młodości.Zamordyzm i cenzura juz przecież jest

Gość

19-04-2013, 08:34
#20
No własnie propaganda sukcesu jak na Białorusi.Jeszcze tylko wąsik niech zapuści jak w młodości.Zamordyzm i cenzura juz przecież jest

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów