Wiatraki w Gminie Kadzidło

Założony przez kurp
strony: 1
kurp napisał(a):Czy ktoś orientuje się jak to ostatecznie będzie z wiatrakami w naszej gminie? Powstaną czy nie? Bo są sprzeczne opinie na ten temat.  

kurp

Wpisów: 23
Dołączył: 28.01.2010
13-04-2013, 18:05
#1
Czy ktoś orientuje się jak to ostatecznie będzie z wiatrakami w naszej gminie? Powstaną czy nie? Bo są sprzeczne opinie na ten temat.  
Gość napisał(a):oj cos mi się widzi że nie tylko ja mam zubożałe zdanie na temat wiatraków.. chociaż w naszej gminie są jednostki które same sobie takie wiatraki montują i o dziwo można nimi nagrzać zbiornik wody pitnej ba, ogrzać dom...  

Gość

14-04-2013, 15:43
#2
oj cos mi się widzi że nie tylko ja mam zubożałe zdanie na temat wiatraków.. chociaż w naszej gminie są jednostki które same sobie takie wiatraki montują i o dziwo można nimi nagrzać zbiornik wody pitnej ba, ogrzać dom...  
Gość napisał(a):kurpowi chyba chodziło o wiatraki elektrownie ogromne, a nie o takie, które ludzie w gminie sami sobie budują, a różnica jest zasadnicza, w tych wielkich rozpiętość śmigieł jest większa niż wysokość największego obecnie istniejącego wiatraka w gminie... przy Piasecznicy stoi wieża pomiarów wiatru i to tam ktoś chce ulokować ogromne wiatraki, które mieszkańców Dylewa i Brzozówki doprowadzą do depresji  

Gość

14-04-2013, 16:05
#3
kurpowi chyba chodziło o wiatraki elektrownie ogromne, a nie o takie, które ludzie w gminie sami sobie budują, a różnica jest zasadnicza, w tych wielkich rozpiętość śmigieł jest większa niż wysokość największego obecnie istniejącego wiatraka w gminie... przy Piasecznicy stoi wieża pomiarów wiatru i to tam ktoś chce ulokować ogromne wiatraki, które mieszkańców Dylewa i Brzozówki doprowadzą do depresji  
Gość napisał(a):A poza tym chyba prawo budowlane spowoduje ograniczenia innych inwestycji w okolicy,ale może sie mylę?W kazdym razie jeden gostek będzie mial trochę kaski z wiatraka,sąsiedzi zszarpane nerwy a wszyscy dwukrotnie droższą "zieloną" energie do której budżet czyli my wszyscy bedziemy dopłacać quźwa.W zeszłym roku w Korszach urwał się 7m kawałek śmigła to poleciał 500m w pole.Pójdziesz z dzieckiem podziwiać jak się pozyskuje darmowa energie?Ja dziękuje!

Gość

14-04-2013, 17:23
#4
A poza tym chyba prawo budowlane spowoduje ograniczenia innych inwestycji w okolicy,ale może sie mylę?W kazdym razie jeden gostek będzie mial trochę kaski z wiatraka,sąsiedzi zszarpane nerwy a wszyscy dwukrotnie droższą "zieloną" energie do której budżet czyli my wszyscy bedziemy dopłacać quźwa.W zeszłym roku w Korszach urwał się 7m kawałek śmigła to poleciał 500m w pole.Pójdziesz z dzieckiem podziwiać jak się pozyskuje darmowa energie?Ja dziękuje!
Gość napisał(a):Czy ktoś orientuje się jak to ostatecznie jest z wychodkami (tzw. suchymi ustępami) w naszej gminie? Można używać czy nie? Bo są sprzeczne opinie na ten temat.Ups. sorry myślałem, że to ekadzidlo.pl

Gość

14-04-2013, 18:39
#5
Czy ktoś orientuje się jak to ostatecznie jest z wychodkami (tzw. suchymi ustępami) w naszej gminie? Można używać czy nie? Bo są sprzeczne opinie na ten temat.Ups. sorry myślałem, że to ekadzidlo.pl
Gość napisał(a):zapytaj w gminietam medrcy siedząnim chwila miniewnet ci powiedząa wójt postawi ci nawet kawęgadką zabawizałatwi sprawę{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

14-04-2013, 18:56
#6
zapytaj w gminietam medrcy siedząnim chwila miniewnet ci powiedząa wójt postawi ci nawet kawęgadką zabawizałatwi sprawę{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):ha ha ha Dowiedziałeś  się?Jeszcze jakies pytania?

Gość

14-04-2013, 19:33
#7
ha ha ha Dowiedziałeś  się?Jeszcze jakies pytania?
Gość napisał(a):wiatraki będą albo i nie ;)

Gość

15-04-2013, 20:22
#8
wiatraki będą albo i nie ;)
mjetek napisał(a):Dwa wiatraki są w Kierzku. Produkują energię elektryczną.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 13:19
#9
Dwa wiatraki są w Kierzku. Produkują energię elektryczną.
Gość napisał(a):a chcemy tych wiatraków czy nie chcemy?

Gość

18-04-2013, 13:25
#10
a chcemy tych wiatraków czy nie chcemy?
Gość napisał(a):I tu tez przylazłeś niecnoto? wszędzie cię pełno{diabelek} zaraz zajrze do lodówki {diabelek}co ty wiesz o wiatrakach?omnibus jakiś czy co?

Gość

18-04-2013, 13:25
#11
I tu tez przylazłeś niecnoto? wszędzie cię pełno{diabelek} zaraz zajrze do lodówki {diabelek}co ty wiesz o wiatrakach?omnibus jakiś czy co?
Gość napisał(a):widziałem te wiatraki w kierzkujeden to taki chyba samoróbkaa drugi taki mniejszy przy samej drodze

Gość

18-04-2013, 13:32
#12
widziałem te wiatraki w kierzkujeden to taki chyba samoróbkaa drugi taki mniejszy przy samej drodze
Gość napisał(a):[quote=mjetek]Dwa wiatraki są w Kierzku. Produkują energię elektryczną. [/quote]czy ty udajesz czy naprawde jesteś tak ciężko kapujący? w Kierzku jest jeden mały wiatrak i jedna miniaturka. A w okolicachBrzozówki chca stawiać wiatraki których pojedyncze pióro w śmigle jest wielkości tego większego wiatraka w Kierzku. Skala do porównania to wielkość produkowanej energi ten w Kierzku to pewnie jakieś 100-200kW a te dla których jest mierzony witr to moce rzędu 2MW czyli conajiej 10 razy większe. Pytanie bez odpowiedzi. Czy nasz troskliwy gospodarz zgodzi się na wpuszczenie na teren gminy tych pseudo ekologicznych molochów?  

Gość

19-04-2013, 00:07
#13
[quote=mjetek]Dwa wiatraki są w Kierzku. Produkują energię elektryczną. [/quote]czy ty udajesz czy naprawde jesteś tak ciężko kapujący? w Kierzku jest jeden mały wiatrak i jedna miniaturka. A w okolicachBrzozówki chca stawiać wiatraki których pojedyncze pióro w śmigle jest wielkości tego większego wiatraka w Kierzku. Skala do porównania to wielkość produkowanej energi ten w Kierzku to pewnie jakieś 100-200kW a te dla których jest mierzony witr to moce rzędu 2MW czyli conajiej 10 razy większe. Pytanie bez odpowiedzi. Czy nasz troskliwy gospodarz zgodzi się na wpuszczenie na teren gminy tych pseudo ekologicznych molochów?  
Gość napisał(a):Podremontowany złom z Niemiec i Holandii.Podobnie jak stare auta.Na jesieni w Korszach urwało sie 7m śmigłe to znaleźli je na polu rolnika 500m dalej.Podobnie zima lodowe pociski są niebezpieczne dla otoczeniat.Tzw zielona energia jest czterokrotnie droższa i dopłacamy do niej z własnej kieszeni a paru cwaniaków bogaci sie na handlu emisją co2.Stop wiatrakom!

Gość

19-04-2013, 08:15
#14
Podremontowany złom z Niemiec i Holandii.Podobnie jak stare auta.Na jesieni w Korszach urwało sie 7m śmigłe to znaleźli je na polu rolnika 500m dalej.Podobnie zima lodowe pociski są niebezpieczne dla otoczeniat.Tzw zielona energia jest czterokrotnie droższa i dopłacamy do niej z własnej kieszeni a paru cwaniaków bogaci sie na handlu emisją co2.Stop wiatrakom!
Gość napisał(a):też jestem za

Gość

19-04-2013, 12:04
#15
też jestem za
Gość napisał(a):Interesy z wójtem.Miłej lekturyhttp://www.archiwum.moja-ostroleka.pl/moja-ostroleka- artykul-ostroleckie,1291147031,2.html

Gość

19-04-2013, 18:14
#16
Interesy z wójtem.Miłej lekturyhttp://www.archiwum.moja-ostroleka.pl/moja-ostroleka- artykul-ostroleckie,1291147031,2.html

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów