Gmina Kadzidło - to lubię

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]ale hecaŁYKUszenka kasuje jedne tematy i zakłada kolejne.Olender, jeżeli postępujesz zgodnie z tym cytatem, to czy byłeś złożyć zeznania w prokuraturze? Mam nadzieję, że tak i śledztwo w sprawie dyrektora zostanie wznowione.Na wszelki wypadek, żeby twój wpis nie zniknął, zrobiłem sobie screena. [/quote]Zagłosujesz na tego skąpca o inicjałach DŁ-UG? Dla mnie jest skonczony{dobani}

Gość

14-11-2014, 19:06
#1
[quote=Gość]ale hecaŁYKUszenka kasuje jedne tematy i zakłada kolejne.Olender, jeżeli postępujesz zgodnie z tym cytatem, to czy byłeś złożyć zeznania w prokuraturze? Mam nadzieję, że tak i śledztwo w sprawie dyrektora zostanie wznowione.Na wszelki wypadek, żeby twój wpis nie zniknął, zrobiłem sobie screena. [/quote]Zagłosujesz na tego skąpca o inicjałach DŁ-UG? Dla mnie jest skonczony{dobani}
Gość napisał(a):Gmina Kadzidło - to lubięTanio sprzedam większą kwotę dolarów.Wiadomość u autora tego tematu.

Gość

14-11-2014, 19:07
#2
Gmina Kadzidło - to lubięTanio sprzedam większą kwotę dolarów.Wiadomość u autora tego tematu.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Zagłosujesz na tego skąpca[/quote]Przynajmniej mi kasy z listów nie będzie wyciągał{diabelek}

Gość

14-11-2014, 19:09
#3
[quote=Gość]Zagłosujesz na tego skąpca[/quote]Przynajmniej mi kasy z listów nie będzie wyciągał{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Zagłosujesz na tego skąpca[/quote]Przynajmniej mi kasy z listów nie będzie wyciągał{diabelek} [/quote]he he he {diabelek}de.bilu obecny wójt wyciągnął ci 1231 zl z kieszeni i każdemu z twojej rodziny od niemowlaka po stuletniego dziadka.Wszyscy te DŁ-UGi będziemy spłacać przez pokolenia.Ale ty za głupi jesteś by to dostrzec

Gość

14-11-2014, 19:19
#4
[quote=Gość][quote=Gość]Zagłosujesz na tego skąpca[/quote]Przynajmniej mi kasy z listów nie będzie wyciągał{diabelek} [/quote]he he he {diabelek}de.bilu obecny wójt wyciągnął ci 1231 zl z kieszeni i każdemu z twojej rodziny od niemowlaka po stuletniego dziadka.Wszyscy te DŁ-UGi będziemy spłacać przez pokolenia.Ale ty za głupi jesteś by to dostrzec
Gość napisał(a):de.bil to ciebie spłodził.[quote=Gość]Wszyscy te DŁ-UGi będziemy spłacać przez pokolenia. [/quote]Może nie będziemy, Duszak za nas je spłaci, jak tylko maliny i ślimaki sprzeda.

Gość

14-11-2014, 20:00
#5
de.bil to ciebie spłodził.[quote=Gość]Wszyscy te DŁ-UGi będziemy spłacać przez pokolenia. [/quote]Może nie będziemy, Duszak za nas je spłaci, jak tylko maliny i ślimaki sprzeda.
Gość napisał(a):[quote=Gość]obecny wójt wyciągnął ci 1231 zl z kieszeni[/quote]to jest nic w porównaniu z tym co nam listonosz z listów wyciągnął

Gość

14-11-2014, 20:03
#6
[quote=Gość]obecny wójt wyciągnął ci 1231 zl z kieszeni[/quote]to jest nic w porównaniu z tym co nam listonosz z listów wyciągnął
Gość napisał(a):Oświadczam, że wszelkie informacje podane przez pana M. Olendra są kłamliwe. Obecnie toczy się sprawa w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce. Wierzę, że zakończy się ona jeszcze w listopadzie. Nie mam żadnych wątpliwości, że sąd oddali pozew. Wszelkie inne insynuacje zawarte w tym liście będą przedmiotem sprawy cywilnej, którą założę panu Olendrowi po wyborach samorządowych. Z poważaniem.Dariusz Łukaszewski.

Gość

14-11-2014, 20:04
#7
Oświadczam, że wszelkie informacje podane przez pana M. Olendra są kłamliwe. Obecnie toczy się sprawa w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce. Wierzę, że zakończy się ona jeszcze w listopadzie. Nie mam żadnych wątpliwości, że sąd oddali pozew. Wszelkie inne insynuacje zawarte w tym liście będą przedmiotem sprawy cywilnej, którą założę panu Olendrowi po wyborach samorządowych. Z poważaniem.Dariusz Łukaszewski.
Gość napisał(a):Brawo{!}

Gość

14-11-2014, 20:07
#8
Brawo{!}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Na wszelki wypadek, żeby twój wpis nie zniknął, zrobiłem sobie screena. [/quote]Hehe, dobrze wyczułeś, list już zniknął z forum, ale jest jeszcze na innych forach, m.in. na forum tygodnika ostrołęckiego, więc można sobie zrzuty ekranu porobić{diabelek}

Gość

14-11-2014, 20:21
#9
[quote=Gość]Na wszelki wypadek, żeby twój wpis nie zniknął, zrobiłem sobie screena. [/quote]Hehe, dobrze wyczułeś, list już zniknął z forum, ale jest jeszcze na innych forach, m.in. na forum tygodnika ostrołęckiego, więc można sobie zrzuty ekranu porobić{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Oświadczam, że wszelkie informacje podane przez pana M. Olendra są kłamliwe. Obecnie toczy się sprawa w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce. Wierzę, że zakończy się ona jeszcze w listopadzie. Nie mam żadnych wątpliwości, że sąd oddali pozew. Wszelkie inne insynuacje zawarte w tym liście będą przedmiotem sprawy cywilnej, którą założę panu Olendrowi po wyborach samorządowych. Z poważaniem.Dariusz Łukaszewski. [/quote]Bardzo proszę panie Wójcie, niech pan zakłada 100 spraw. Czekam. Tyle ma pan tylko rozumu, żeby się odgrażać. Odgraża się pan już cztery lata.Nie stać pana na to,żeby po ludzku uregulować sprawę. To typowe zachowania kacyka, który musi mieć rację. Nikogo pan tym nie zdziwi. Przyzwyczaiłem się już do gróźb. Pan i pana kompani wielokrotnie grozili mi śmiercią. Znakomicie jak na przedstawiciela władzy.Jestem pewny,że po wyborach będzie pan zakładał te sprawy już jako osoba prywatna, bo wójtem już pan nie będzie. Osłabi to na pewno pana szanse w sądzie w Ostrołęce.Był pan pewny,że wygra pan w Sądzie już na pierwszej rozprawie. Odbyły się tymczasem dwie rozprawy i jeszcze pan nie wygrał, mimo,że włożył pan i pana prawnicy, dużo wysiłku, by zakłamać prawdę, by fałsz przedstawić jako fakty. Jest pan z tego znany, panie Wójcie. Kłamiący, mały fircyk Dyzio. Poważny człowiek szanuje swoje słowo. Poważny człowiek ma honor. Poważny człowiek nie kłamie.Z Kadzidła jest daleko do sprawiedliwości. Z Ostrołęki nie jest dużo bliżej, lecz jestem przekonany,że prędzej czy później prawda zwycięży. Kłamstwa mają krótkie nogi, nawet jeśli są to kłamstwa Wójta, popierane przez jego dobrze opłacanych przez Gminę,za pieniądze Kadzidlan, prawników.Po ostatniej rozprawie w Sądzie na którą Wójt stawił się z pełnomocnikiem i swoimi świadkami, Wójt był roześmiany i pewny wygranej. Tymczasem złożony został wniosek o wyłączenie sędziego i wściekły Wójt zabrać musiał swoich świadków i pełnomocnika do domu,Był tak wściekły,że przytrzasnął drzwiami samochodu , którym jechał(samochód Dyrektora CKK), niczego niewinne rośliny i wlókł je za sobą po ulicach Ostrołęki. Był to prześmieszny widok. Widok uciekającego w złości i popłochu. Taki widok zobaczymy również  po wyborach. Wójt musi przegrać. Nie jest godny reprezentować Kadzidła. Nie jest godny reprezentować ludzi prawych,poważnych, godnych szacunku,  jakimi są Kurpie z Kadzidła.Mieczysław Olender

Gość

14-11-2014, 20:39
#10
[quote=Gość]Oświadczam, że wszelkie informacje podane przez pana M. Olendra są kłamliwe. Obecnie toczy się sprawa w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce. Wierzę, że zakończy się ona jeszcze w listopadzie. Nie mam żadnych wątpliwości, że sąd oddali pozew. Wszelkie inne insynuacje zawarte w tym liście będą przedmiotem sprawy cywilnej, którą założę panu Olendrowi po wyborach samorządowych. Z poważaniem.Dariusz Łukaszewski. [/quote]Bardzo proszę panie Wójcie, niech pan zakłada 100 spraw. Czekam. Tyle ma pan tylko rozumu, żeby się odgrażać. Odgraża się pan już cztery lata.Nie stać pana na to,żeby po ludzku uregulować sprawę. To typowe zachowania kacyka, który musi mieć rację. Nikogo pan tym nie zdziwi. Przyzwyczaiłem się już do gróźb. Pan i pana kompani wielokrotnie grozili mi śmiercią. Znakomicie jak na przedstawiciela władzy.Jestem pewny,że po wyborach będzie pan zakładał te sprawy już jako osoba prywatna, bo wójtem już pan nie będzie. Osłabi to na pewno pana szanse w sądzie w Ostrołęce.Był pan pewny,że wygra pan w Sądzie już na pierwszej rozprawie. Odbyły się tymczasem dwie rozprawy i jeszcze pan nie wygrał, mimo,że włożył pan i pana prawnicy, dużo wysiłku, by zakłamać prawdę, by fałsz przedstawić jako fakty. Jest pan z tego znany, panie Wójcie. Kłamiący, mały fircyk Dyzio. Poważny człowiek szanuje swoje słowo. Poważny człowiek ma honor. Poważny człowiek nie kłamie.Z Kadzidła jest daleko do sprawiedliwości. Z Ostrołęki nie jest dużo bliżej, lecz jestem przekonany,że prędzej czy później prawda zwycięży. Kłamstwa mają krótkie nogi, nawet jeśli są to kłamstwa Wójta, popierane przez jego dobrze opłacanych przez Gminę,za pieniądze Kadzidlan, prawników.Po ostatniej rozprawie w Sądzie na którą Wójt stawił się z pełnomocnikiem i swoimi świadkami, Wójt był roześmiany i pewny wygranej. Tymczasem złożony został wniosek o wyłączenie sędziego i wściekły Wójt zabrać musiał swoich świadków i pełnomocnika do domu,Był tak wściekły,że przytrzasnął drzwiami samochodu , którym jechał(samochód Dyrektora CKK), niczego niewinne rośliny i wlókł je za sobą po ulicach Ostrołęki. Był to prześmieszny widok. Widok uciekającego w złości i popłochu. Taki widok zobaczymy również  po wyborach. Wójt musi przegrać. Nie jest godny reprezentować Kadzidła. Nie jest godny reprezentować ludzi prawych,poważnych, godnych szacunku,  jakimi są Kurpie z Kadzidła.Mieczysław Olender
Gość napisał(a):ale po co pisać o przytrzaśniętych roślinach?kogo do interesuje?interesujący będzie tylko wyrok sądu.

Gość

14-11-2014, 20:44
#11
ale po co pisać o przytrzaśniętych roślinach?kogo do interesuje?interesujący będzie tylko wyrok sądu.
Gość napisał(a):wniosek o wyłączenie sedziego to chyba tylko po to żeby oddalić to co nieuniknione, gra na zwłokę

Gość

14-11-2014, 20:48
#12
wniosek o wyłączenie sedziego to chyba tylko po to żeby oddalić to co nieuniknione, gra na zwłokę
Gość napisał(a):[quote=Gość]Olender, jeżeli postępujesz zgodnie z tym cytatem, to czy byłeś złożyć zeznania w prokuraturze? Mam nadzieję, że tak i śledztwo w sprawie dyrektora zostanie wznowione.[/quote]Skoro autor listu śledzi forum to może odpowie{diabelek}

Gość

14-11-2014, 20:52
#13
[quote=Gość]Olender, jeżeli postępujesz zgodnie z tym cytatem, to czy byłeś złożyć zeznania w prokuraturze? Mam nadzieję, że tak i śledztwo w sprawie dyrektora zostanie wznowione.[/quote]Skoro autor listu śledzi forum to może odpowie{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]ale po co pisać o przytrzaśniętych roślinach?kogo do interesuje?interesujący będzie tylko wyrok sądu. [/quote]Drogi panie,Jest pan czy udaje pan niedorozwiniętego?? Nie słyszał pan o niesprawiedliwych wyrokach? Nie słyszał pan o sprawach jakie wytacza się prokuratorom, sędziom innym przedstawicielom prawa?Różne rzeczy dzieją się  w sądach.A Wójt jeżdżący po Ostrołęce z przytrzaśniętymi roślinami, to widok bardzo śmieszny, zabawny. Na pewno wielu ludzi sporo by zapłaciło,żeby obejrzeć taki pojazd z białym z wściekłości Wójtem, wlokącym za sobą rośliny.Tak będzie Wójt jechał z Kadzidła po wyborach, już nie w charakterze Wójta. Tak będzie żegnał się z Kadzidłem i swoją kacykowską władzą.

Gość

14-11-2014, 21:00
#14
[quote=Gość]ale po co pisać o przytrzaśniętych roślinach?kogo do interesuje?interesujący będzie tylko wyrok sądu. [/quote]Drogi panie,Jest pan czy udaje pan niedorozwiniętego?? Nie słyszał pan o niesprawiedliwych wyrokach? Nie słyszał pan o sprawach jakie wytacza się prokuratorom, sędziom innym przedstawicielom prawa?Różne rzeczy dzieją się  w sądach.A Wójt jeżdżący po Ostrołęce z przytrzaśniętymi roślinami, to widok bardzo śmieszny, zabawny. Na pewno wielu ludzi sporo by zapłaciło,żeby obejrzeć taki pojazd z białym z wściekłości Wójtem, wlokącym za sobą rośliny.Tak będzie Wójt jechał z Kadzidła po wyborach, już nie w charakterze Wójta. Tak będzie żegnał się z Kadzidłem i swoją kacykowską władzą.
Gość napisał(a):My rodziny wielodzietne dziękujemy, że Pan był łaskaw wydać karty i obiecał i obiecał w mediach swoje łaski, tylko nie wiemy co. Jak narazie nic z tego - czyżby Pan taki prawdomówny kłamał - Czy w Kadzidle jest coś takiego jak rodzina wielodzietna. Kto zapracuje na skromną Pańską emeryturę.

Gość

14-11-2014, 21:02
#15
My rodziny wielodzietne dziękujemy, że Pan był łaskaw wydać karty i obiecał i obiecał w mediach swoje łaski, tylko nie wiemy co. Jak narazie nic z tego - czyżby Pan taki prawdomówny kłamał - Czy w Kadzidle jest coś takiego jak rodzina wielodzietna. Kto zapracuje na skromną Pańską emeryturę.
Gość napisał(a):Wójt pisze o poście zamieszczonym przez M.Olendra, lecz tego postu nie ma. Co się stało?Dlaczego zniknął ?Dlaczego Wójt boi się prawdy?

Gość

14-11-2014, 21:03
#16
Wójt pisze o poście zamieszczonym przez M.Olendra, lecz tego postu nie ma. Co się stało?Dlaczego zniknął ?Dlaczego Wójt boi się prawdy?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Na pewno wielu ludzi sporo by zapłaciło,żeby obejrzeć taki pojazd z białym z wściekłości Wójtem, wlokącym za sobą rośliny.[/quote]Czy ja wiem czy sporo osób by zapłaciło?Pewnie tylko listonosz dolarami{diabelek} i jego kandydaci na radnych, a i to nie wszyscy.

Gość

14-11-2014, 21:13
#17
[quote=Gość]Na pewno wielu ludzi sporo by zapłaciło,żeby obejrzeć taki pojazd z białym z wściekłości Wójtem, wlokącym za sobą rośliny.[/quote]Czy ja wiem czy sporo osób by zapłaciło?Pewnie tylko listonosz dolarami{diabelek} i jego kandydaci na radnych, a i to nie wszyscy.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Na pewno wielu ludzi sporo by zapłaciło,żeby obejrzeć taki pojazd z białym z wściekłości Wójtem, wlokącym za sobą rośliny.[/quote]Czy ja wiem czy sporo osób by zapłaciło?Pewnie tylko listonosz dolarami{diabelek} i jego kandydaci na radnych, a i to nie wszyscy. [/quote]Chłopie , biedny będziesz jak ten Wójt cię opuści.Bełkoczesz ciągle to samo na okrągło. Pewnie ci za to płaci.Pośmiej się lepiej z siebie i ze swojego idola. Jest z czego. Będziesz zdrowszy.

Gość

14-11-2014, 21:18
#18
[quote=Gość][quote=Gość]Na pewno wielu ludzi sporo by zapłaciło,żeby obejrzeć taki pojazd z białym z wściekłości Wójtem, wlokącym za sobą rośliny.[/quote]Czy ja wiem czy sporo osób by zapłaciło?Pewnie tylko listonosz dolarami{diabelek} i jego kandydaci na radnych, a i to nie wszyscy. [/quote]Chłopie , biedny będziesz jak ten Wójt cię opuści.Bełkoczesz ciągle to samo na okrągło. Pewnie ci za to płaci.Pośmiej się lepiej z siebie i ze swojego idola. Jest z czego. Będziesz zdrowszy.
Gość napisał(a):Oo, czyżby to p. Olender, cały czas takie same IP - 31.61.129.204Mógłby pan odpowiedzieć, czy o pańskich rewelacjach dotyczących dyrektora powiadomił pan prokuraturę?

Gość

14-11-2014, 21:23
#19
Oo, czyżby to p. Olender, cały czas takie same IP - 31.61.129.204Mógłby pan odpowiedzieć, czy o pańskich rewelacjach dotyczących dyrektora powiadomił pan prokuraturę?
Gość napisał(a):Wójt Łukaszewski wie już co będzie robił jak utraci stanowisko.Napisze nowy poemat o miodnej pisi oraz o  pożarach w kroczu.Być może raz jeszcze opisze wierszem tragedię zżerania przez kleszcza jego wójtowskich jąder.Ma chłop ciekawe zajęcia  po co mu wójtowskie stanowisko?

Gość

14-11-2014, 21:58
#20
Wójt Łukaszewski wie już co będzie robił jak utraci stanowisko.Napisze nowy poemat o miodnej pisi oraz o  pożarach w kroczu.Być może raz jeszcze opisze wierszem tragedię zżerania przez kleszcza jego wójtowskich jąder.Ma chłop ciekawe zajęcia  po co mu wójtowskie stanowisko?

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów