Wesele Kurpiowskie

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2
mjetek napisał(a):[quote=kurp][quote=mjetek]Może coś ustalimy?Czy w gminie dzieje się za mało czy za dużo?Jeżeli za mało to znaczy, że ten trzeci dzień jest potrzebny, jeżeli za dużo to znaczy, że nie potrzebny jest na tym forum inny temat założony przez tego samego kolegę, który twierdzi, że dzieje się za mało. [/quote]zakładam tematy, które uważam za słuszne i nie mam zamiaru tego z tobą ustalać, polecam jednak abyś raz jeszcze przeczytał ze zrozumieniem moje wpisy i odnosił się do konkretnych tematów nie wrzucając wszystkiego do jednego worka pisząc takie pytania "Czy w gminie dzieje się za mało czy za dużo?" [/quote]Chcę Ci tylko powiedzieć Kolego sympatyczny to, że nie ładnie postępujesz. Proszę Cię o refleksję nad tym. Czy opłaca Ci się to co robisz? Rzucasz hasłami, nie zmieniasz rzeczywistości.Znasz mnie dobrze, wiesz, że jestem zwolennikiem pracy u podstaw. Nie jestem za tym, aby krytykować kogoś lub coś tylko dlatego, że nie pasuje to do "porządku politycznego", który chcesz głosić.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 10:49
#1
[quote=kurp][quote=mjetek]Może coś ustalimy?Czy w gminie dzieje się za mało czy za dużo?Jeżeli za mało to znaczy, że ten trzeci dzień jest potrzebny, jeżeli za dużo to znaczy, że nie potrzebny jest na tym forum inny temat założony przez tego samego kolegę, który twierdzi, że dzieje się za mało. [/quote]zakładam tematy, które uważam za słuszne i nie mam zamiaru tego z tobą ustalać, polecam jednak abyś raz jeszcze przeczytał ze zrozumieniem moje wpisy i odnosił się do konkretnych tematów nie wrzucając wszystkiego do jednego worka pisząc takie pytania "Czy w gminie dzieje się za mało czy za dużo?" [/quote]Chcę Ci tylko powiedzieć Kolego sympatyczny to, że nie ładnie postępujesz. Proszę Cię o refleksję nad tym. Czy opłaca Ci się to co robisz? Rzucasz hasłami, nie zmieniasz rzeczywistości.Znasz mnie dobrze, wiesz, że jestem zwolennikiem pracy u podstaw. Nie jestem za tym, aby krytykować kogoś lub coś tylko dlatego, że nie pasuje to do "porządku politycznego", który chcesz głosić.
Gość napisał(a):[quote=mjetek][quote=kurp][quote=mjetek]Może coś ustalimy?Czy w gminie dzieje się za mało czy za dużo?Jeżeli za mało to znaczy, że ten trzeci dzień jest potrzebny, jeżeli za dużo to znaczy, że nie potrzebny jest na tym forum inny temat założony przez tego samego kolegę, który twierdzi, że dzieje się za mało. [/quote]zakładam tematy, które uważam za słuszne i nie mam zamiaru tego z tobą ustalać, polecam jednak abyś raz jeszcze przeczytał ze zrozumieniem moje wpisy i odnosił się do konkretnych tematów nie wrzucając wszystkiego do jednego worka pisząc takie pytania "Czy w gminie dzieje się za mało czy za dużo?" [/quote]Chcę Ci tylko powiedzieć Kolego sympatyczny to, że nie ładnie postępujesz. Proszę Cię o refleksję nad tym. Czy opłaca Ci się to co robisz? Rzucasz hasłami, nie zmieniasz rzeczywistości.Znasz mnie dobrze, wiesz, że jestem zwolennikiem pracy u podstaw. Nie jestem za tym, aby krytykować kogoś lub coś tylko dlatego, że nie pasuje to do "porządku politycznego", który chcesz głosić. [/quote]Oj,mjetek{diabelek}znana jest ta twoja słonność do pouczania wszystkich wokół bo przecież ty masz patent na mądrość i to,że wszystko ci się musi opłacać,twój porządek polityczny własnie się kończy bo jest oparty na kłamstwie obłudzie i manipulacji,twoja platworma nabiera wody,idziesz na dno...

Gość

17-04-2013, 11:26
#2
[quote=mjetek][quote=kurp][quote=mjetek]Może coś ustalimy?Czy w gminie dzieje się za mało czy za dużo?Jeżeli za mało to znaczy, że ten trzeci dzień jest potrzebny, jeżeli za dużo to znaczy, że nie potrzebny jest na tym forum inny temat założony przez tego samego kolegę, który twierdzi, że dzieje się za mało. [/quote]zakładam tematy, które uważam za słuszne i nie mam zamiaru tego z tobą ustalać, polecam jednak abyś raz jeszcze przeczytał ze zrozumieniem moje wpisy i odnosił się do konkretnych tematów nie wrzucając wszystkiego do jednego worka pisząc takie pytania "Czy w gminie dzieje się za mało czy za dużo?" [/quote]Chcę Ci tylko powiedzieć Kolego sympatyczny to, że nie ładnie postępujesz. Proszę Cię o refleksję nad tym. Czy opłaca Ci się to co robisz? Rzucasz hasłami, nie zmieniasz rzeczywistości.Znasz mnie dobrze, wiesz, że jestem zwolennikiem pracy u podstaw. Nie jestem za tym, aby krytykować kogoś lub coś tylko dlatego, że nie pasuje to do "porządku politycznego", który chcesz głosić. [/quote]Oj,mjetek{diabelek}znana jest ta twoja słonność do pouczania wszystkich wokół bo przecież ty masz patent na mądrość i to,że wszystko ci się musi opłacać,twój porządek polityczny własnie się kończy bo jest oparty na kłamstwie obłudzie i manipulacji,twoja platworma nabiera wody,idziesz na dno...
mjetek napisał(a):To nie jest mój porządek polityczny. Nie idę na dno.Opłacalność to dla mnie coś więcej niż pieniądze.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 11:28
#3
To nie jest mój porządek polityczny. Nie idę na dno.Opłacalność to dla mnie coś więcej niż pieniądze.
Gość napisał(a):nie zaprzeczaj, po twych wpisać widać że jesteś typowym lemingiem, a nawet gorzej bo tym swoim podpisem o Ostrołęce to pokazujesz że jesteś platfusem pochodzącym od komuchów

Gość

19-04-2013, 08:06
#4
nie zaprzeczaj, po twych wpisać widać że jesteś typowym lemingiem, a nawet gorzej bo tym swoim podpisem o Ostrołęce to pokazujesz że jesteś platfusem pochodzącym od komuchów
Gość napisał(a):Wesele coraz bliżej i nic nie słychać o niespodziance o niesamowitym szczęściu itp.... nic nowego

Gość

01-05-2013, 10:46
#5
Wesele coraz bliżej i nic nie słychać o niespodziance o niesamowitym szczęściu itp.... nic nowego
Gość napisał(a):Wesele i po Weselu. Na zaproszeniach drukowanych i rozsyłanych przez gminę i ckk oraz w mediach podano, ze koncert Bratanków odbędzie się o 22, a w rzeczywistości odbył się o 21. Skutek? Mnóstwo ludzi przyjechało do Kadzidła na Bratanki, a zobaczyli tylko fajerwerki na do widzenia. Kapitalna reklama zarówno Kadzidła jak i ekipy przygotowującej Wesele. Ot taka nasza polska rzeczywistość.

Gość

26-06-2013, 08:28
#6
Wesele i po Weselu. Na zaproszeniach drukowanych i rozsyłanych przez gminę i ckk oraz w mediach podano, ze koncert Bratanków odbędzie się o 22, a w rzeczywistości odbył się o 21. Skutek? Mnóstwo ludzi przyjechało do Kadzidła na Bratanki, a zobaczyli tylko fajerwerki na do widzenia. Kapitalna reklama zarówno Kadzidła jak i ekipy przygotowującej Wesele. Ot taka nasza polska rzeczywistość.
Gość napisał(a):Przepraszam może ktoś mi powiedzieć na jakiej ulicy znajduje się sala bankietowa WENUS W KADZIDLE . Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć a jest mi adres potrzebny bo nie wiem jak trafić . Proszę o pomoc {zakochany}

Gość

22-08-2013, 21:18
#7
Przepraszam może ktoś mi powiedzieć na jakiej ulicy znajduje się sala bankietowa WENUS W KADZIDLE . Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć a jest mi adres potrzebny bo nie wiem jak trafić . Proszę o pomoc {zakochany}
Gość napisał(a):Przepraszam może ktoś mi powiedzieć na jakiej ulicy znajduje się sala bankietowa WENUS W KADZIDLE . Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć a jest mi adres potrzebny bo nie wiem jak trafić . Proszę o pomoc {zakochany}

Gość

22-08-2013, 21:19
#8
Przepraszam może ktoś mi powiedzieć na jakiej ulicy znajduje się sala bankietowa WENUS W KADZIDLE . Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć a jest mi adres potrzebny bo nie wiem jak trafić . Proszę o pomoc {zakochany}
Gość napisał(a):Przepraszam może ktoś mi powiedzieć na jakiej ulicy znajduje się sala bankietowa WENUS W KADZIDLE . Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć a jest mi adres potrzebny bo nie wiem jak trafić . Proszę o pomoc {zakochany}

Gość

22-08-2013, 21:19
#9
Przepraszam może ktoś mi powiedzieć na jakiej ulicy znajduje się sala bankietowa WENUS W KADZIDLE . Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć a jest mi adres potrzebny bo nie wiem jak trafić . Proszę o pomoc {zakochany}
Gość napisał(a):Sala Bankietowa Wenus jest tuż przy głownej trasie na Myszyniec.Z Ostrołęki jak się jedzie to za fotoradarem po lewej stronie. Piękna sala, super jedzenie. Miałam tam wesele{usmiech}

Gość

23-08-2013, 08:22
#10
Sala Bankietowa Wenus jest tuż przy głownej trasie na Myszyniec.Z Ostrołęki jak się jedzie to za fotoradarem po lewej stronie. Piękna sala, super jedzenie. Miałam tam wesele{usmiech}
Gość napisał(a):Wenus {zakochany}

Gość

24-08-2013, 18:00
#11
Wenus {zakochany}

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów