Jedzenie w Kadzidle

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Jednemu może smakować, innemu nie, ale nikt nie będzie jechał 20 km w jedną stronę, po to, żeby zjeść, jeśli ma na miejscu podobno smaczną pizzę, tylko dla tego, że chce komuś zrobić na złość.

Gość

25-04-2013, 15:04
#1
Jednemu może smakować, innemu nie, ale nikt nie będzie jechał 20 km w jedną stronę, po to, żeby zjeść, jeśli ma na miejscu podobno smaczną pizzę, tylko dla tego, że chce komuś zrobić na złość.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Pyszną pizzę mają w Baranowie i co najważniejsze dowożą do Kadzidła [/quote]  to jedz zawistny czlowieczku i napas sie moze z baranina dostaniesz

Gość

26-04-2013, 08:41
#2
[quote=Gość]Pyszną pizzę mają w Baranowie i co najważniejsze dowożą do Kadzidła [/quote]  to jedz zawistny czlowieczku i napas sie moze z baranina dostaniesz
Gość napisał(a):tu nie chodzi o zawiść tak myślę - w pizzerii w Kadzidle ciągle zmienia się obsługa więc i siłą rzeczy z jakością nie zawsze jest tak samo - myślę że to jest przyczyna krytyki,a przypadkiem nie powstanie nowy lokal gastronomiczny po sąsiedzku pizzerii w tym nowo budowanym domu?

Gość

01-05-2013, 10:34
#3
tu nie chodzi o zawiść tak myślę - w pizzerii w Kadzidle ciągle zmienia się obsługa więc i siłą rzeczy z jakością nie zawsze jest tak samo - myślę że to jest przyczyna krytyki,a przypadkiem nie powstanie nowy lokal gastronomiczny po sąsiedzku pizzerii w tym nowo budowanym domu?
Gość napisał(a):[quote=Gość]tu nie chodzi o zawiść tak myślę - w pizzerii w Kadzidle ciągle zmienia się obsługa więc i siłą rzeczy z jakością nie zawsze jest tak samo - myślę że to jest przyczyna krytyki,a przypadkiem nie powstanie nowy lokal gastronomiczny po sąsiedzku pizzerii w tym nowo budowanym domu? [/quote]"U Pępucha" super będzie taniej!

Gość

01-05-2013, 13:35
#4
[quote=Gość]tu nie chodzi o zawiść tak myślę - w pizzerii w Kadzidle ciągle zmienia się obsługa więc i siłą rzeczy z jakością nie zawsze jest tak samo - myślę że to jest przyczyna krytyki,a przypadkiem nie powstanie nowy lokal gastronomiczny po sąsiedzku pizzerii w tym nowo budowanym domu? [/quote]"U Pępucha" super będzie taniej!
Gość napisał(a):[quote=Gość]tu nie chodzi o zawiść tak myślę - w pizzerii w Kadzidle ciągle zmienia się obsługa więc i siłą rzeczy z jakością nie zawsze jest tak samo - myślę że to jest przyczyna krytyki,a przypadkiem nie powstanie nowy lokal gastronomiczny po sąsiedzku pizzerii w tym nowo budowanym domu? [/quote] raczej Darek nie zrobi takiej niespodzianki sasiadom  

Gość

03-05-2013, 11:37
#5
[quote=Gość]tu nie chodzi o zawiść tak myślę - w pizzerii w Kadzidle ciągle zmienia się obsługa więc i siłą rzeczy z jakością nie zawsze jest tak samo - myślę że to jest przyczyna krytyki,a przypadkiem nie powstanie nowy lokal gastronomiczny po sąsiedzku pizzerii w tym nowo budowanym domu? [/quote] raczej Darek nie zrobi takiej niespodzianki sasiadom  
Gość napisał(a):[quote=Gość]tu nie chodzi o zawiść tak myślę - w pizzerii w Kadzidle ciągle zmienia się obsługa więc i siłą rzeczy z jakością nie zawsze jest tak samo - myślę że to jest przyczyna krytyki,a przypadkiem nie powstanie nowy lokal gastronomiczny po sąsiedzku pizzerii w tym nowo budowanym domu? [/quote] OBSLUGA  fajna mila jedzenie raczej sie nie zmienia pizza ktora jest wiodacym produktem jest pyszna

Gość

03-05-2013, 12:54
#6
[quote=Gość]tu nie chodzi o zawiść tak myślę - w pizzerii w Kadzidle ciągle zmienia się obsługa więc i siłą rzeczy z jakością nie zawsze jest tak samo - myślę że to jest przyczyna krytyki,a przypadkiem nie powstanie nowy lokal gastronomiczny po sąsiedzku pizzerii w tym nowo budowanym domu? [/quote] OBSLUGA  fajna mila jedzenie raczej sie nie zmienia pizza ktora jest wiodacym produktem jest pyszna
Gość napisał(a):Może ktoś wie w którym miejscu w Kadzidle  ma powstać nowa pizzeria ?? {usmiech}{usmiech}

Gość

03-05-2013, 14:15
#7
Może ktoś wie w którym miejscu w Kadzidle  ma powstać nowa pizzeria ?? {usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):toć u Pępucha!zaraz obok...

Gość

03-05-2013, 16:02
#8
toć u Pępucha!zaraz obok...
Gość napisał(a):[quote=Gość]toć u Pępucha!zaraz obok... [/quote]to sa plotki ktore nie sa niczym nowym w kadzidle nie wiem czym tak sie cieszyc

Gość

03-05-2013, 20:40
#9
[quote=Gość]toć u Pępucha!zaraz obok... [/quote]to sa plotki ktore nie sa niczym nowym w kadzidle nie wiem czym tak sie cieszyc
Gość napisał(a):[quote=Gość]Może ktoś wie w którym miejscu w Kadzidle  ma powstać nowa pizzeria ?? {usmiech}{usmiech} [/quote] tylko po co jak pracy nie ma  

Gość

09-05-2013, 21:26
#10
[quote=Gość]Może ktoś wie w którym miejscu w Kadzidle  ma powstać nowa pizzeria ?? {usmiech}{usmiech} [/quote] tylko po co jak pracy nie ma  
Gość napisał(a):A o korycie kaznodziejo nic nie powiesz? Natchnienie cię odleciało?

Gość

19-05-2013, 20:15
#11
A o korycie kaznodziejo nic nie powiesz? Natchnienie cię odleciało?
Gość napisał(a):Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie. Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!". Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".

Gość

19-05-2013, 22:08
#12
Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie. Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!". Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".
Gość napisał(a):ten co klęczy przed figurąale diabła ma za skórąi poucza innych ludziobrzydzenie we mnie budzi {diabelek}

Gość

21-05-2013, 10:14
#13
ten co klęczy przed figurąale diabła ma za skórąi poucza innych ludziobrzydzenie we mnie budzi {diabelek}
Gość napisał(a):Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie.Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!". Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".

Gość

21-05-2013, 13:19
#14
Papież Franciszek przestrzegł przed plotkowaniem w Kościele, które jest według niego "niszczące". Podkreślił, że "obgadywanie innych" to popełnianie grzechów, jakimi są dezinformowanie, oszczerstwa i kalumnie.Podczas porannej mszy w Domu świętej Marty, czyli miejscu swego zamieszkania w Watykanie, papież powiedział: "Ile się plotkuje w Kościele! Ileż paplamy my, chrześcijanie!". Plotka to po prostu obdzieranie ze skóry, wyrządzanie komuś krzywdy. To tak, jakby się chciało umniejszyć drugą osobę (...), że ten drugi staje się mniejszy ode mnie, a ja czuję się wielki - mówił Franciszek, cytowany przez Radio Watykańskie. Podkreślił, że "tak być nie może", "plotki są destrukcyjne w Kościele".
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o fast foody w Kadzidle to naprawdę dobre jakościowo jedzenie jest tylko w Smaczku - ale to niestety tylko budka gdzie można kupić jedzenie na wynos. Kebab nad pocztą - beznadziejny. Pizza z Impresji - słuchając opinii nie jadłem, ale w końcu mimo opinii spróbowałem i już wiem, że opinie nie kłamią. Niektóre ze składników są takiej jakości i tak pokrojone, że najlepiej je zdjąć z pizzy, żeby nadawała się do zjedzenia. Ogólnie najbliższy punkt gdzie można zjeść coś dobrego to Obierwia, Ostrołęka lub Myszyniec.

Gość

27-06-2013, 17:48
#15
Jeśli chodzi o fast foody w Kadzidle to naprawdę dobre jakościowo jedzenie jest tylko w Smaczku - ale to niestety tylko budka gdzie można kupić jedzenie na wynos. Kebab nad pocztą - beznadziejny. Pizza z Impresji - słuchając opinii nie jadłem, ale w końcu mimo opinii spróbowałem i już wiem, że opinie nie kłamią. Niektóre ze składników są takiej jakości i tak pokrojone, że najlepiej je zdjąć z pizzy, żeby nadawała się do zjedzenia. Ogólnie najbliższy punkt gdzie można zjeść coś dobrego to Obierwia, Ostrołęka lub Myszyniec.
Gość napisał(a):W Kadzidle to najlepiej jeść u siebie w domu, niestety nie ma tu lokalu godnego uwagi, gdzie można smacznie zjeść ....:(

Gość

28-06-2013, 15:28
#16
W Kadzidle to najlepiej jeść u siebie w domu, niestety nie ma tu lokalu godnego uwagi, gdzie można smacznie zjeść ....:(
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jeśli chodzi o fast foody w Kadzidle to naprawdę dobre jakościowo jedzenie jest tylko w Smaczku - ale to niestety tylko budka gdzie można kupić jedzenie na wynos. Kebab nad pocztą - beznadziejny. Pizza z Impresji - słuchając opinii nie jadłem, ale w końcu mimo opinii spróbowałem i już wiem, że opinie nie kłamią. Niektóre ze składników są takiej jakości i tak pokrojone, że najlepiej je zdjąć z pizzy, żeby nadawała się do zjedzenia. Ogólnie najbliższy punkt gdzie można zjeść coś dobrego to Obierwia, Ostrołęka lub Myszyniec. [/quote] nie klam  

Gość

31-10-2013, 16:21
#17
[quote=Gość]Jeśli chodzi o fast foody w Kadzidle to naprawdę dobre jakościowo jedzenie jest tylko w Smaczku - ale to niestety tylko budka gdzie można kupić jedzenie na wynos. Kebab nad pocztą - beznadziejny. Pizza z Impresji - słuchając opinii nie jadłem, ale w końcu mimo opinii spróbowałem i już wiem, że opinie nie kłamią. Niektóre ze składników są takiej jakości i tak pokrojone, że najlepiej je zdjąć z pizzy, żeby nadawała się do zjedzenia. Ogólnie najbliższy punkt gdzie można zjeść coś dobrego to Obierwia, Ostrołęka lub Myszyniec. [/quote] nie klam  
twojtyp napisał(a):Ja również nie znalazłam lokalu godnego polecenia:-(

twojtyp

Wpisów: 1
Dołączył: 12.12.2014
12-12-2014, 11:26
#18
Ja również nie znalazłam lokalu godnego polecenia:-(
Gość napisał(a):Plotki są destrukcyjne w kościele?A do jakiego kościoła należysz Dharuś?Do takiego pewnie , gdzie się nie tylko plotkuje, nie tylko obgaduje bliźnich, lecz również się ich oszukuje.

Gość

12-12-2014, 21:35
#19
Plotki są destrukcyjne w kościele?A do jakiego kościoła należysz Dharuś?Do takiego pewnie , gdzie się nie tylko plotkuje, nie tylko obgaduje bliźnich, lecz również się ich oszukuje.

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów