Kultura w Gminie Kadzidło

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):Co tam inwestycje, ważne że są spotkania z ks. Bonieckim, Hołownią, ojcem Salijem a teraz ojcem Knabitem, będziemy pierwszymi chrześcijaninami XXI wieku wg. wzorca wójta. Co tam nasze lokalne duchowieństwo . Ci zapraszani przez wójta to dopiero wzór świetosci. Dziwię się że to ksiądz na ogłoszeniach w niedzielę czyta. koniec świata !. Może jeszcze Natanka wójt zaprosi i razem na pielgrzymkę do wykrotu w pierwsza sobotę maja pójdziemy .

Gość

14-04-2013, 14:41
#1
Co tam inwestycje, ważne że są spotkania z ks. Bonieckim, Hołownią, ojcem Salijem a teraz ojcem Knabitem, będziemy pierwszymi chrześcijaninami XXI wieku wg. wzorca wójta. Co tam nasze lokalne duchowieństwo . Ci zapraszani przez wójta to dopiero wzór świetosci. Dziwię się że to ksiądz na ogłoszeniach w niedzielę czyta. koniec świata !. Może jeszcze Natanka wójt zaprosi i razem na pielgrzymkę do wykrotu w pierwsza sobotę maja pójdziemy .
Gość napisał(a):Wójt Kadzidła jak przystało na artystę humanistę realizuje swoje pasje - rozwój kultury widzianej jego oczami, a to, że na nasz koszt - to sami tego chcieliśmy wybierając właśnie jego

Gość

14-04-2013, 16:32
#2
Wójt Kadzidła jak przystało na artystę humanistę realizuje swoje pasje - rozwój kultury widzianej jego oczami, a to, że na nasz koszt - to sami tego chcieliśmy wybierając właśnie jego
Gość napisał(a):Trafna uwaga:swoją wizję kultury.Jako obcy wkręt nie docenia wagi kultury rodzimej,której po prostu nie kuma i skutecznie ją udupił.I żadne wesele choćby i trzydniowe tego nie uratujeTo co się dzieje przypomina szamotanine aby uzasadnić poronione inwestycje w postaci świetlic po wsiach.Sami dla siebie robią gminny teatrzyk,jakieś sruty-bałamuty i pieczenie kluchów.No i oczywiście główny celebryta z rodziną na każdej imprezce,zdjęcie na wu wu wu kadzidło.autopromocja i akcja przedwyborcza.Jak ma z nim wygrać ktoś kto nie ma takiej promocji w gminie???To nieuczciwe i betonuje urząd wójta dożywotnio!!!Strona nie jest własnością wójta i powinien zapłacić za każde zdjęcie tam umieszczone albo wprowadzić funkcję komentarzy pod każdą wieścią gminną by opozycja mogła krytycznie odnieść sie do publikacji co by wyrównywało szanse a włodarza chroniloby przed megalomanią i sklonilo do refleksji przed każdą decyzją  

Gość

14-04-2013, 17:09
#3
Trafna uwaga:swoją wizję kultury.Jako obcy wkręt nie docenia wagi kultury rodzimej,której po prostu nie kuma i skutecznie ją udupił.I żadne wesele choćby i trzydniowe tego nie uratujeTo co się dzieje przypomina szamotanine aby uzasadnić poronione inwestycje w postaci świetlic po wsiach.Sami dla siebie robią gminny teatrzyk,jakieś sruty-bałamuty i pieczenie kluchów.No i oczywiście główny celebryta z rodziną na każdej imprezce,zdjęcie na wu wu wu kadzidło.autopromocja i akcja przedwyborcza.Jak ma z nim wygrać ktoś kto nie ma takiej promocji w gminie???To nieuczciwe i betonuje urząd wójta dożywotnio!!!Strona nie jest własnością wójta i powinien zapłacić za każde zdjęcie tam umieszczone albo wprowadzić funkcję komentarzy pod każdą wieścią gminną by opozycja mogła krytycznie odnieść sie do publikacji co by wyrównywało szanse a włodarza chroniloby przed megalomanią i sklonilo do refleksji przed każdą decyzją  
Gość napisał(a):Kultura ma się dobrze bo wójt ma się dobrze, kultura to wójt, a wójt to mądrość największa więc dajcie spokój z tymi utyczkami

Gość

15-04-2013, 20:29
#4
Kultura ma się dobrze bo wójt ma się dobrze, kultura to wójt, a wójt to mądrość największa więc dajcie spokój z tymi utyczkami
Gość napisał(a):[quote=Gość]Trafna uwaga:swoją wizję kultury.Jako obcy wkręt nie docenia wagi kultury rodzimej,której po prostu nie kuma i skutecznie ją udupił.I żadne wesele choćby i trzydniowe tego nie uratujeTo co się dzieje przypomina szamotanine aby uzasadnić poronione inwestycje w postaci świetlic po wsiach.Sami dla siebie robią gminny teatrzyk,jakieś sruty-bałamuty i pieczenie kluchów.No i oczywiście główny celebryta z rodziną na każdej imprezce,zdjęcie na wu wu wu kadzidło.autopromocja i akcja przedwyborcza.Jak ma z nim wygrać ktoś kto nie ma takiej promocji w gminie???To nieuczciwe i betonuje urząd wójta dożywotnio!!!Strona nie jest własnością wójta i powinien zapłacić za każde zdjęcie tam umieszczone albo wprowadzić funkcję komentarzy pod każdą wieścią gminną by opozycja mogła krytycznie odnieść sie do publikacji co by wyrównywało szanse a włodarza chroniloby przed megalomanią i sklonilo do refleksji przed każdą decyzją  [/quote] wg mnie to kiepska ta strona, a przez to jakoś niechętnie tam zaglądam i tak dalej....  

Gość

15-04-2013, 21:09
#5
[quote=Gość]Trafna uwaga:swoją wizję kultury.Jako obcy wkręt nie docenia wagi kultury rodzimej,której po prostu nie kuma i skutecznie ją udupił.I żadne wesele choćby i trzydniowe tego nie uratujeTo co się dzieje przypomina szamotanine aby uzasadnić poronione inwestycje w postaci świetlic po wsiach.Sami dla siebie robią gminny teatrzyk,jakieś sruty-bałamuty i pieczenie kluchów.No i oczywiście główny celebryta z rodziną na każdej imprezce,zdjęcie na wu wu wu kadzidło.autopromocja i akcja przedwyborcza.Jak ma z nim wygrać ktoś kto nie ma takiej promocji w gminie???To nieuczciwe i betonuje urząd wójta dożywotnio!!!Strona nie jest własnością wójta i powinien zapłacić za każde zdjęcie tam umieszczone albo wprowadzić funkcję komentarzy pod każdą wieścią gminną by opozycja mogła krytycznie odnieść sie do publikacji co by wyrównywało szanse a włodarza chroniloby przed megalomanią i sklonilo do refleksji przed każdą decyzją  [/quote] wg mnie to kiepska ta strona, a przez to jakoś niechętnie tam zaglądam i tak dalej....  
Gość napisał(a):Nie wiem skąd taka wiara, że strona internetowa może coś zabetonować. Gdyby tak było ZSRR wymyśliłby internet szybciej od amerykanów i dzisiaj nie matką Madzi przejmowalibyśmy się, ale stanem zdrowia ojca narodu gen. Jaruzelskiego. Poprzedni kandydat miał po swojej stronie medium, którego raz w tygodniu słuchało więcej ludzi niż czyta stronę gminną. Inny przykład. W Ostrołęce główne portale to mojaPlatforma i e-PiS, moja jest popularniejsza, ale w mieście od lat wygrywa PiS. Gdzie ten beton?

Gość

17-04-2013, 00:57
#6
Nie wiem skąd taka wiara, że strona internetowa może coś zabetonować. Gdyby tak było ZSRR wymyśliłby internet szybciej od amerykanów i dzisiaj nie matką Madzi przejmowalibyśmy się, ale stanem zdrowia ojca narodu gen. Jaruzelskiego. Poprzedni kandydat miał po swojej stronie medium, którego raz w tygodniu słuchało więcej ludzi niż czyta stronę gminną. Inny przykład. W Ostrołęce główne portale to mojaPlatforma i e-PiS, moja jest popularniejsza, ale w mieście od lat wygrywa PiS. Gdzie ten beton?
Gość napisał(a):Nie wiesz boś głupi a wiedza  i wiara to dwie różne dziedziny

Gość

17-04-2013, 09:14
#7
Nie wiesz boś głupi a wiedza  i wiara to dwie różne dziedziny
mjetek napisał(a):Byłem na spotkaniu z Hołownią. Podobało się.Na spotkaniu była pełna sala.Takich spotkań powinno być więcej.Z całym szacunkiem, ale wolę słuchać Hołowni, że ks. Marcina :)

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 11:56
#8
Byłem na spotkaniu z Hołownią. Podobało się.Na spotkaniu była pełna sala.Takich spotkań powinno być więcej.Z całym szacunkiem, ale wolę słuchać Hołowni, że ks. Marcina :)
Gość napisał(a):No nie dziwi mnie to bo POglądy masz ukształtowane przez TVN który tego fircyka zatrudniał.Nie mogło ci się nie POdobać.To jasne jak słońce Peru{diabelek}

Gość

17-04-2013, 12:40
#9
No nie dziwi mnie to bo POglądy masz ukształtowane przez TVN który tego fircyka zatrudniał.Nie mogło ci się nie POdobać.To jasne jak słońce Peru{diabelek}
mjetek napisał(a):a czy Ty w związku z tym masz poglądy ukształtowane przez Radio Maryja?  

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 12:47
#10
a czy Ty w związku z tym masz poglądy ukształtowane przez Radio Maryja?  
Gość napisał(a):a twoje przez Radio Erewań?{diabelek}

Gość

17-04-2013, 13:12
#11
a twoje przez Radio Erewań?{diabelek}
mjetek napisał(a):A jaki masz zarzut w stosunku do Hołowni, oprócz tego jednego, że pracuje czasami dla TVN? Z jakimi tezami prezentowanymi przez niego się nie zgadzasz? Chętnie poznam Twoją opinię na jego temat.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 13:16
#12
A jaki masz zarzut w stosunku do Hołowni, oprócz tego jednego, że pracuje czasami dla TVN? Z jakimi tezami prezentowanymi przez niego się nie zgadzasz? Chętnie poznam Twoją opinię na jego temat.
Gość napisał(a):Nie poznasz bo go skreśliłem.Ciebie też i każdego kto służy antpolskim mediom

Gość

17-04-2013, 13:59
#13
Nie poznasz bo go skreśliłem.Ciebie też i każdego kto służy antpolskim mediom
mjetek napisał(a):Fajną masz funkcje na tym świecie. Skreślanie ludzi.Znasz jakiekolwiek teksty, książki Hołowni, czy tylko ktoś Ci kazał go nienawidzić? Myślałem też, że "prawdziwy Polak" to katolik, a tu się okazuje, że można wydawać osądy, które z wiarą katolicką nie mają nic wspólnego.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 14:06
#14
Fajną masz funkcje na tym świecie. Skreślanie ludzi.Znasz jakiekolwiek teksty, książki Hołowni, czy tylko ktoś Ci kazał go nienawidzić? Myślałem też, że "prawdziwy Polak" to katolik, a tu się okazuje, że można wydawać osądy, które z wiarą katolicką nie mają nic wspólnego.
Gość napisał(a):[quote=mjetek]Fajną masz funkcje na tym świecie. Skreślanie ludzi.Znasz jakiekolwiek teksty, książki Hołowni, czy tylko ktoś Ci kazał go nienawidzić? Myślałem też, że "prawdziwy Polak" to katolik, a tu się okazuje, że można wydawać osądy, które z wiarą katolicką nie mają nic wspólnego. [/quote]Katolik w tvn ha ha ha,a nienawiśc do pewnych osób i katoliciej stacji(polskiej) to widzę u ciebie.Kazal ci ktoś?tvn i jego najemnicy?Przegrany fanatyku przegranej opcji.Prawdy nie zaczarujesz i nie zakrzyczysz.Prawda pokazuje się czasem np.przed pałacem prezydenckim i na Jasnej Górze,w Marszu Niepodległosci.Idzie wiosna lemingu...

Gość

17-04-2013, 14:28
#15
[quote=mjetek]Fajną masz funkcje na tym świecie. Skreślanie ludzi.Znasz jakiekolwiek teksty, książki Hołowni, czy tylko ktoś Ci kazał go nienawidzić? Myślałem też, że "prawdziwy Polak" to katolik, a tu się okazuje, że można wydawać osądy, które z wiarą katolicką nie mają nic wspólnego. [/quote]Katolik w tvn ha ha ha,a nienawiśc do pewnych osób i katoliciej stacji(polskiej) to widzę u ciebie.Kazal ci ktoś?tvn i jego najemnicy?Przegrany fanatyku przegranej opcji.Prawdy nie zaczarujesz i nie zakrzyczysz.Prawda pokazuje się czasem np.przed pałacem prezydenckim i na Jasnej Górze,w Marszu Niepodległosci.Idzie wiosna lemingu...
Gość napisał(a):Prawdopodobnie nie czytałeś Pisma Świętego, Katechizmu Kościoła Katoliskiego, a także dokumentów Soboru Watykańskiego II i dlatego piszesz takie brednie.Skoro jesteś takim katolikiem to odpowiedz na proste pytanie:czy istnieje Zbawienie poza Kościołem katolickim?

Gość

17-04-2013, 14:34
#16
Prawdopodobnie nie czytałeś Pisma Świętego, Katechizmu Kościoła Katoliskiego, a także dokumentów Soboru Watykańskiego II i dlatego piszesz takie brednie.Skoro jesteś takim katolikiem to odpowiedz na proste pytanie:czy istnieje Zbawienie poza Kościołem katolickim?
mjetek napisał(a):Posłuchaj sam siebie i wtedy będziesz mógł zobaczyć kto jest fanatykiem.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
17-04-2013, 14:37
#17
Posłuchaj sam siebie i wtedy będziesz mógł zobaczyć kto jest fanatykiem.
Gość napisał(a):[quote=mjetek]Posłuchaj sam siebie i wtedy będziesz mógł zobaczyć kto jest fanatykiem. [/quote]powiedział mjetek lokalny Kim Ir Sen

Gość

17-04-2013, 21:50
#18
[quote=mjetek]Posłuchaj sam siebie i wtedy będziesz mógł zobaczyć kto jest fanatykiem. [/quote]powiedział mjetek lokalny Kim Ir Sen
Gość napisał(a):Lans lans lans na ostatnim zdjęciu to az na palcach stawał kurdupel zeby gebe pokazac

Gość

18-04-2013, 09:05
#19
Lans lans lans na ostatnim zdjęciu to az na palcach stawał kurdupel zeby gebe pokazac
mjetek napisał(a):Dyskusja swoje a Ty swoje. Niewiele masz do powiedzenia, dlatego czytamy tylko takie wypowiedzi. Nic z nich nie wynika.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 09:42
#20
Dyskusja swoje a Ty swoje. Niewiele masz do powiedzenia, dlatego czytamy tylko takie wypowiedzi. Nic z nich nie wynika.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów