Bezpańskie psy w Gminie Kadzidło

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):mjetek dobrze dałeś tej śmiesznej propagandzie gościpozdrawiam {ok}

Gość

17-04-2013, 20:44
#1
mjetek dobrze dałeś tej śmiesznej propagandzie gościpozdrawiam {ok}
Gość napisał(a):[quote=mjetek]Wiesz, nie wiem czy Ci się uda cokolwiek przenieść. Jako użytkownik niezalogowany nie masz takich uprawnień.Może warto się zalogować. {usmiech} [/quote]twoje niedoczekanie baranie

Gość

17-04-2013, 21:44
#2
[quote=mjetek]Wiesz, nie wiem czy Ci się uda cokolwiek przenieść. Jako użytkownik niezalogowany nie masz takich uprawnień.Może warto się zalogować. {usmiech} [/quote]twoje niedoczekanie baranie
Gość napisał(a):[quote=Gość]mjetek dobrze dałeś tej śmiesznej propagandzie gościpozdrawiam {ok} [/quote]mietek to burak ponurak  

Gość

17-04-2013, 21:47
#3
[quote=Gość]mjetek dobrze dałeś tej śmiesznej propagandzie gościpozdrawiam {ok} [/quote]mietek to burak ponurak  
mjetek napisał(a):Jak brakuje Ci argumentów to zaczynasz wyzywać od burków.Chyba tylko na tyle Cię stać w tej dyskusji.Po co tworzysz tyle swoich wypowiedzi. Może warto w jednej zawrzeć cały jad, który z Ciebie tryska. Podać całą złość w jednej zwartej formie i przestać się już miotać.Myślisz, że nazywanie mnie baranem czy burkiem dobrze świadczy o Tobie? Zastanów się nad sobą.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 09:39
#4
Jak brakuje Ci argumentów to zaczynasz wyzywać od burków.Chyba tylko na tyle Cię stać w tej dyskusji.Po co tworzysz tyle swoich wypowiedzi. Może warto w jednej zawrzeć cały jad, który z Ciebie tryska. Podać całą złość w jednej zwartej formie i przestać się już miotać.Myślisz, że nazywanie mnie baranem czy burkiem dobrze świadczy o Tobie? Zastanów się nad sobą.
Gość napisał(a):A jakie argumenty ty podałeś?Unikasz odpowiedz na pytania które sa niewygodne,również nie przebierasz w słowach.nie POdoba się to fora ze dwora na mo,onet czy inny ściek gdzie będziesz nareszcie wsród swoich.tu cię nikt nie zapraszał i nikt nie lubi jak widać wiec sio!  

Gość

18-04-2013, 11:13
#5
A jakie argumenty ty podałeś?Unikasz odpowiedz na pytania które sa niewygodne,również nie przebierasz w słowach.nie POdoba się to fora ze dwora na mo,onet czy inny ściek gdzie będziesz nareszcie wsród swoich.tu cię nikt nie zapraszał i nikt nie lubi jak widać wiec sio!  
mjetek napisał(a):Tu mnie nikt nie zapraszał bo nie musiał zapraszać. Ja na tym forum jestem od samego początku.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 11:17
#6
Tu mnie nikt nie zapraszał bo nie musiał zapraszać. Ja na tym forum jestem od samego początku.
Gość napisał(a):to nie zachowuj sie sie jak ktoś kto narobił na wycieraczkę zadzwonił i jeszcze o papier poprosił.a potem płacze że kopa zadek zaliczył.cenzura i manipulacja to na stronie gminy a tu sie nie będziesz szarogęsił i wpisy usuwał bo ci sie nie POdobają lepiej usuń ten kretyński wpis /nie ma tego złego co by w ostrołece nie było/ bo ostrołeka usunie ciebie.drażnisz mnie....  

Gość

18-04-2013, 12:04
#7
to nie zachowuj sie sie jak ktoś kto narobił na wycieraczkę zadzwonił i jeszcze o papier poprosił.a potem płacze że kopa zadek zaliczył.cenzura i manipulacja to na stronie gminy a tu sie nie będziesz szarogęsił i wpisy usuwał bo ci sie nie POdobają lepiej usuń ten kretyński wpis /nie ma tego złego co by w ostrołece nie było/ bo ostrołeka usunie ciebie.drażnisz mnie....  
mjetek napisał(a):wstawiłeś dwa razy tą samą wypowiedź, ale już jest dobrze.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 12:07
#8
wstawiłeś dwa razy tą samą wypowiedź, ale już jest dobrze.
mjetek napisał(a):[quote=Gość]to nie zachowuj sie sie jak ktoś kto narobił na wycieraczkę zadzwonił i jeszcze o papier poprosił.a potem płacze że kopa zadek zaliczył.cenzura i manipulacja to na stronie gminy a tu sie nie będziesz szarogęsił i wpisy usuwał bo ci sie nie POdobają lepiej usuń ten kretyński wpis /nie ma tego złego co by w ostrołece nie było/ bo ostrołeka usunie ciebie.drażnisz mnie....  [/quote]Zaczynasz się jąkać?Usunę sobie podpis jak uznam to za stosowne.W jaki sposób ostrołęka może mnie usunąć? Nie przeceniasz swoich możliwości?Cóż z tego, że Cię drażnie? Zrobisz mi coś? Popłaczesz się? Zaczniesz tupać? Nie miałbyś takich problemów gdybyś pisał na temat i posługiwał się argumentami.  

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 12:11
#9
[quote=Gość]to nie zachowuj sie sie jak ktoś kto narobił na wycieraczkę zadzwonił i jeszcze o papier poprosił.a potem płacze że kopa zadek zaliczył.cenzura i manipulacja to na stronie gminy a tu sie nie będziesz szarogęsił i wpisy usuwał bo ci sie nie POdobają lepiej usuń ten kretyński wpis /nie ma tego złego co by w ostrołece nie było/ bo ostrołeka usunie ciebie.drażnisz mnie....  [/quote]Zaczynasz się jąkać?Usunę sobie podpis jak uznam to za stosowne.W jaki sposób ostrołęka może mnie usunąć? Nie przeceniasz swoich możliwości?Cóż z tego, że Cię drażnie? Zrobisz mi coś? Popłaczesz się? Zaczniesz tupać? Nie miałbyś takich problemów gdybyś pisał na temat i posługiwał się argumentami.  
Gość napisał(a):ho ho ho{diabelek}się mjetek opluł{diabelek}co za kretyńska ksywa,sam ją wymyśliłes?co zrobię?pojade jak po psie {diabelek} a także z przyjemnością cie oleję{diabelek}masz jeszcze jakies pytania?twoich argumentów tez jakos nie widać, same uniki i selekcja odpowiedzispręz sie trochę

Gość

18-04-2013, 12:31
#10
ho ho ho{diabelek}się mjetek opluł{diabelek}co za kretyńska ksywa,sam ją wymyśliłes?co zrobię?pojade jak po psie {diabelek} a także z przyjemnością cie oleję{diabelek}masz jeszcze jakies pytania?twoich argumentów tez jakos nie widać, same uniki i selekcja odpowiedzispręz sie trochę
mjetek napisał(a):Może masz coś do powiedzenia na temat ustawy, która nakłada na gminy obowiązek zajmowania się bezpańskimi psami.Może widzisz jakieś możliwości, aby bezpańskie psy znajdowały właścicieli?

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 12:34
#11
Może masz coś do powiedzenia na temat ustawy, która nakłada na gminy obowiązek zajmowania się bezpańskimi psami.Może widzisz jakieś możliwości, aby bezpańskie psy znajdowały właścicieli?
Gość napisał(a):widzę,wójt za swoją pensje  wszystkie psy by wykarmił ale mu się to nie opłaca,najlepiej gdyby kwadratowi mieszkańcy je przytulili biorąc pożyczke z providenta na kasze i gnaty

Gość

18-04-2013, 12:43
#12
widzę,wójt za swoją pensje  wszystkie psy by wykarmił ale mu się to nie opłaca,najlepiej gdyby kwadratowi mieszkańcy je przytulili biorąc pożyczke z providenta na kasze i gnaty
mjetek napisał(a):A Ty ile psów utrzymujesz ze swojej pensji?Zgłosiłeś do gminy problem bezpańskich psów? Dokonałeś może chociaż tego? Czy tylko potrafisz tu na forum robić zamęt?Chyba tylko tyle potrafisz.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 12:46
#13
A Ty ile psów utrzymujesz ze swojej pensji?Zgłosiłeś do gminy problem bezpańskich psów? Dokonałeś może chociaż tego? Czy tylko potrafisz tu na forum robić zamęt?Chyba tylko tyle potrafisz.
Gość napisał(a):zament,ferment i ruchawka{diabelek}a moglo być tak pięknie i miło i przyjemnie{jezyk}prawie jak na cukierkowych stronach wu wu wu{jezyk} a tu rebelia! bunt kwadratowych,którzy podstepnie burzą błogi spokój i zgłaszaja problemy,których nijak nie można rozwiązac bez pieniędzy{diabelek}Niestety jak sie zle rządzi to trzeba z własnej kieszeni dołozyća ty durnia udajesz mjetek?czy wójt przez ciemne szyby już nic nie widzi? problem był zgłaszany wielokrotnie i wałkowany na forach podobnie jak syf na uliicach butelki i psie boby.ale wójt nie stąpa PO ziemi żeby sobie stopy nie skalać prochem marnym.on z salonu na salon swoim dupowozem ,klient providenta go nie rajcuje

Gość

18-04-2013, 13:03
#14
zament,ferment i ruchawka{diabelek}a moglo być tak pięknie i miło i przyjemnie{jezyk}prawie jak na cukierkowych stronach wu wu wu{jezyk} a tu rebelia! bunt kwadratowych,którzy podstepnie burzą błogi spokój i zgłaszaja problemy,których nijak nie można rozwiązac bez pieniędzy{diabelek}Niestety jak sie zle rządzi to trzeba z własnej kieszeni dołozyća ty durnia udajesz mjetek?czy wójt przez ciemne szyby już nic nie widzi? problem był zgłaszany wielokrotnie i wałkowany na forach podobnie jak syf na uliicach butelki i psie boby.ale wójt nie stąpa PO ziemi żeby sobie stopy nie skalać prochem marnym.on z salonu na salon swoim dupowozem ,klient providenta go nie rajcuje
mjetek napisał(a):Wójt odpowiada za te kupy pozostawiane po psach? Czy może właściciele tych psów?Zamiast udzielać się tu na forum może byś popracował przy zbieraniu psich odchodów. Do roboty.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 13:07
#15
Wójt odpowiada za te kupy pozostawiane po psach? Czy może właściciele tych psów?Zamiast udzielać się tu na forum może byś popracował przy zbieraniu psich odchodów. Do roboty.
Gość napisał(a):zdziwko?logiczne chyba,co?władza bez odpowiedzialności,cenzura i zamordyzm ale i głupota {diabelek} za boby bezpańskich psów w gminie odpowiadaja ich właściciele{diabelek}{diabelek}spadłem z krzesła{diabelek}jednak jestes głupszy niż myślałem ha ha ha ha ha zamiast udzielać się tu na forum może byś popracował przy poszukiwaniu włascicieli bezpańskich psów{jezyk}albo od razu sam się bierz do zbierania psich odchodów{diabelek}mjetek{diabelek}

Gość

18-04-2013, 13:19
#16
zdziwko?logiczne chyba,co?władza bez odpowiedzialności,cenzura i zamordyzm ale i głupota {diabelek} za boby bezpańskich psów w gminie odpowiadaja ich właściciele{diabelek}{diabelek}spadłem z krzesła{diabelek}jednak jestes głupszy niż myślałem ha ha ha ha ha zamiast udzielać się tu na forum może byś popracował przy poszukiwaniu włascicieli bezpańskich psów{jezyk}albo od razu sam się bierz do zbierania psich odchodów{diabelek}mjetek{diabelek}
mjetek napisał(a):Nie wiem czy Ty jako niezalogowany gość jesteś mieszkańcem gminy, ale to w sumie dla sprawy nie ma większego znaczenia.Udzielasz się tutaj i jesteś biegły w tych sprawach więc może sprawdź czy Gmina posiada uprawnienia, aby Uchwałą Rady Gminy nakazać właścicielom psów wykonanie oznakowania psów. Jeżeli takie rozwiązanie jest możliwe to warto by było zgłosić taki projekt do Gminy.Ja się z przyjemnością pod nim podpiszę. A Ty?

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 13:23
#17
Nie wiem czy Ty jako niezalogowany gość jesteś mieszkańcem gminy, ale to w sumie dla sprawy nie ma większego znaczenia.Udzielasz się tutaj i jesteś biegły w tych sprawach więc może sprawdź czy Gmina posiada uprawnienia, aby Uchwałą Rady Gminy nakazać właścicielom psów wykonanie oznakowania psów. Jeżeli takie rozwiązanie jest możliwe to warto by było zgłosić taki projekt do Gminy.Ja się z przyjemnością pod nim podpiszę. A Ty?
Gość napisał(a):Ja????? a  co  mnie    to    obchodzi  ?????? nie moje psy nie moje pchły i boby też.to własność wójta jak wszystko w gminie i niech on sprawdza.ma cały tabun pierdzistołków to niech sprawdzają za nasze POdatki by żyło się lepiej{jezyk}dobra dzieci fajraaant! jutro już piąteczek i łykedzik wymarzony ulubiony...Ciao!z Bobem mjetek{diabelek}

Gość

18-04-2013, 13:35
#18
Ja????? a  co  mnie    to    obchodzi  ?????? nie moje psy nie moje pchły i boby też.to własność wójta jak wszystko w gminie i niech on sprawdza.ma cały tabun pierdzistołków to niech sprawdzają za nasze POdatki by żyło się lepiej{jezyk}dobra dzieci fajraaant! jutro już piąteczek i łykedzik wymarzony ulubiony...Ciao!z Bobem mjetek{diabelek}
Gość napisał(a):jak ludzie nie będą wyrzucać biednych zwierzaków to problem sam zniknie

Gość

18-04-2013, 13:36
#19
jak ludzie nie będą wyrzucać biednych zwierzaków to problem sam zniknie
mjetek napisał(a):Podpiszesz się pod takim PiSmem?

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 13:36
#20
Podpiszesz się pod takim PiSmem?

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów