Odśnieżanie

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):nie za darmo tylko wybudowany gratisowo ;) ot logika

Gość

15-04-2013, 21:48
#1
nie za darmo tylko wybudowany gratisowo ;) ot logika
Gość napisał(a):i po odśnieżaniu - do następnej zimy  

Gość

18-04-2013, 23:51
#2
i po odśnieżaniu - do następnej zimy  
Gość napisał(a):[quote=Gość]nie za darmo tylko wybudowany gratisowo ;) ot logika [/quote]a to istotna różnica!No nie mogę...

Gość

19-04-2013, 08:20
#3
[quote=Gość]nie za darmo tylko wybudowany gratisowo ;) ot logika [/quote]a to istotna różnica!No nie mogę...
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]nie za darmo tylko wybudowany gratisowo ;) ot logika [/quote]a to istotna różnica!No nie mogę... [/quote]a ty ślepaku nie widzisz różnicy?to idź do wielkiego sklepu i czy dadzą Ci tam coś za darmo? NIEa kupijąc jakiś produkt dostaniesz jakiś drobiazg gratis? TAKPrzeliteruj sobie. Gratis nie jest za darmo. Gratis do dodatek do czegoś za co płacisz - czyli w istocie jest w licznony w cenę. Teraz już możesz?

Gość

19-04-2013, 08:41
#4
[quote=Gość][quote=Gość]nie za darmo tylko wybudowany gratisowo ;) ot logika [/quote]a to istotna różnica!No nie mogę... [/quote]a ty ślepaku nie widzisz różnicy?to idź do wielkiego sklepu i czy dadzą Ci tam coś za darmo? NIEa kupijąc jakiś produkt dostaniesz jakiś drobiazg gratis? TAKPrzeliteruj sobie. Gratis nie jest za darmo. Gratis do dodatek do czegoś za co płacisz - czyli w istocie jest w licznony w cenę. Teraz już możesz?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]nie za darmo tylko wybudowany gratisowo ;) ot logika [/quote]a to istotna różnica!No nie mogę... [/quote]a ty ślepaku nie widzisz różnicy?to idź do wielkiego sklepu i czy dadzą Ci tam coś za darmo? NIEa kupijąc jakiś produkt dostaniesz jakiś drobiazg gratis? TAKPrzeliteruj sobie. Gratis nie jest za darmo. Gratis do dodatek do czegoś za co płacisz - czyli w istocie jest w licznony w cenę. Teraz już możesz? [/quote]No,nie mogę, asfaltowa droga gratis{diabelek} ...do piekła

Gość

19-04-2013, 10:10
#5
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]nie za darmo tylko wybudowany gratisowo ;) ot logika [/quote]a to istotna różnica!No nie mogę... [/quote]a ty ślepaku nie widzisz różnicy?to idź do wielkiego sklepu i czy dadzą Ci tam coś za darmo? NIEa kupijąc jakiś produkt dostaniesz jakiś drobiazg gratis? TAKPrzeliteruj sobie. Gratis nie jest za darmo. Gratis do dodatek do czegoś za co płacisz - czyli w istocie jest w licznony w cenę. Teraz już możesz? [/quote]No,nie mogę, asfaltowa droga gratis{diabelek} ...do piekła
Gość napisał(a):a może ktoś gratisowo nareperowałby drogę do Chudka przez Jeglijowiec?

Gość

25-04-2013, 22:56
#6
a może ktoś gratisowo nareperowałby drogę do Chudka przez Jeglijowiec?
Gość napisał(a):może

Gość

26-04-2013, 14:40
#7
może
Gość napisał(a):tylko powiat bo to droga powiatowa

Gość

26-04-2013, 15:58
#8
tylko powiat bo to droga powiatowa
Gość napisał(a):a jest to droga z do Gleby

Gość

26-04-2013, 16:38
#9
a jest to droga z do Gleby
Gość napisał(a):Gleby czy Chudka jedna chwała ale ciągle dziurawa mocniej od sera szwajcarskiego {diabelek}

Gość

01-05-2013, 10:30
#10
Gleby czy Chudka jedna chwała ale ciągle dziurawa mocniej od sera szwajcarskiego {diabelek}
Gość napisał(a):Pogoda łaskawa dla Wójta w tym roku:P

Gość

04-01-2014, 11:43
#11
Pogoda łaskawa dla Wójta w tym roku:P
Gość napisał(a):tęsknisz do bałwana?spójrz w lustro{zly}

Gość

04-01-2014, 19:38
#12
tęsknisz do bałwana?spójrz w lustro{zly}
Gość napisał(a):Jak cenowo z odśnieżaniem, za ile??

Gość

04-01-2014, 21:50
#13
Jak cenowo z odśnieżaniem, za ile??
Gość napisał(a):http://bip.kadzidlo.samorzady.pl/art/id/3750Wystarczy otworzyć dokument {usmiech}

Gość

05-01-2014, 21:16
#14
http://bip.kadzidlo.samorzady.pl/art/id/3750Wystarczy otworzyć dokument {usmiech}
Gość napisał(a):jestem zaszokowany tak niską cenąto jest delikatnie ponad 60 tys zł netto za odsnieżanie dróg gminnychtaki przetarg może chyba wygrać tylko firma, która ma sprzęt już dawno spłaconyprzy takiej cenie to gość potrzebuje kilku sezonów, żeby zakup jednego spychacza mu się spłacił

Gość

23-01-2014, 14:58
#15
jestem zaszokowany tak niską cenąto jest delikatnie ponad 60 tys zł netto za odsnieżanie dróg gminnychtaki przetarg może chyba wygrać tylko firma, która ma sprzęt już dawno spłaconyprzy takiej cenie to gość potrzebuje kilku sezonów, żeby zakup jednego spychacza mu się spłacił
Gość napisał(a):a gdzie ci się zarwało, podaj ulicę, sprawdzę czy nie bujasz

Gość

23-01-2014, 23:16
#16
a gdzie ci się zarwało, podaj ulicę, sprawdzę czy nie bujasz
Gość napisał(a):W tym roku odśnieżanie w kadzidle na 5+

Gość

05-02-2014, 14:07
#17
W tym roku odśnieżanie w kadzidle na 5+
Gość napisał(a):{wstyd}

Gość

08-04-2014, 13:54
#18
{wstyd}

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów