Wszystko o Chuck'u Norris'ie

Założony przez Marcin
strony: 1
Marcin napisał(a):To Chuck Norris wygnał Adama i Ewe z raju :)

Marcin

Wpisów: 8
Dołączył: 10.03.2006
17-03-2006, 15:47
#1
To Chuck Norris wygnał Adama i Ewe z raju :)
garif napisał(a):Balcerowicz musi odejść... Chuck Norris mu kazał. Chuck Norris nie czyta książek. Mierzy je wzrokiem dopóki nie dowie się z nich tego, czego chce. Chuck Norris nie zna litości. Litość boi się go poznać. Chuck Norris wszedł do restauracji. Tak powstały bary szybkiej obsługi. Tylko Chuck Norris wie, czy Balcerowicz musi odejść.Chuck Norris gonił dwóch przestępców. Jeden pobiegł w lewo, drugi w prawo, a Chuck za nimi. Chuck Norris ciosem karate potrafi otworzyć i zamknąć puszkę Pandory. Chuck Norris poszedł po mleko i dostał z bańki. Tylko Chuck Norris widział Dziób-Dzióba. Tylko on. Chuck Norris stoi szybciej niż ty biegniesz. Chuck Norris wie jak ma na imię MacGyver.Ulubiony napój Chucka - koktajl Mołotowa. Tylko Chuck Norris potrafi wymienić film w aparacie cyfrowym. To Chuck Norris gryzie Gilberta Grape'a. Czym się różni Chuck Norris od skały?- Skałę można skruszyć, a Chuck jest zawsze twardy.Tylko Chuck Norris wie, o czym szumią wierzby... Chuck zawsze wie jaka to melodia. Jaki jest ulubiony zespół Chucka Norrisa? Massiv Attac. Tylko Chuck wygina śmiało ciało. Tylko Chuck umie spojrzeć sobie w oczy.Chuck Norris potrafi złamać w rękach miecz... świetlny. Dlaczego w Stanach jest tyle huraganów? - Bo Chuck Norris trenuje pełny obrót. Tylko Chuck Noris poznał Galla Anonima. Tylko włosy na nogach Chucka dorastają mu do pięt. Jak nazywa się sklep, w którym Chuck Norris robi zakupy? - SpożywChuck.

garif

Wpisów: 25
Dołączył: 12.03.2006
18-03-2006, 10:17
#2
Balcerowicz musi odejść... Chuck Norris mu kazał. Chuck Norris nie czyta książek. Mierzy je wzrokiem dopóki nie dowie się z nich tego, czego chce. Chuck Norris nie zna litości. Litość boi się go poznać. Chuck Norris wszedł do restauracji. Tak powstały bary szybkiej obsługi. Tylko Chuck Norris wie, czy Balcerowicz musi odejść.Chuck Norris gonił dwóch przestępców. Jeden pobiegł w lewo, drugi w prawo, a Chuck za nimi. Chuck Norris ciosem karate potrafi otworzyć i zamknąć puszkę Pandory. Chuck Norris poszedł po mleko i dostał z bańki. Tylko Chuck Norris widział Dziób-Dzióba. Tylko on. Chuck Norris stoi szybciej niż ty biegniesz. Chuck Norris wie jak ma na imię MacGyver.Ulubiony napój Chucka - koktajl Mołotowa. Tylko Chuck Norris potrafi wymienić film w aparacie cyfrowym. To Chuck Norris gryzie Gilberta Grape'a. Czym się różni Chuck Norris od skały?- Skałę można skruszyć, a Chuck jest zawsze twardy.Tylko Chuck Norris wie, o czym szumią wierzby... Chuck zawsze wie jaka to melodia. Jaki jest ulubiony zespół Chucka Norrisa? Massiv Attac. Tylko Chuck wygina śmiało ciało. Tylko Chuck umie spojrzeć sobie w oczy.Chuck Norris potrafi złamać w rękach miecz... świetlny. Dlaczego w Stanach jest tyle huraganów? - Bo Chuck Norris trenuje pełny obrót. Tylko Chuck Noris poznał Galla Anonima. Tylko włosy na nogach Chucka dorastają mu do pięt. Jak nazywa się sklep, w którym Chuck Norris robi zakupy? - SpożywChuck.
Gość napisał(a):Chuck Norris jest boski {gafa}to Bóg jest norrisowy

Gość

19-03-2006, 21:42
#3
Chuck Norris jest boski {gafa}to Bóg jest norrisowy
mjetek napisał(a):Chuck dawno umarł, ale śmierć boi się mu to powiedzieć.{diabelek}

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
21-03-2006, 18:05
#4
Chuck dawno umarł, ale śmierć boi się mu to powiedzieć.{diabelek}
near napisał(a):A wogule wie ktos z kad to sie wzielo o nim i dlaczego ? ;]

near

Wpisów: 18
Dołączył: 10.04.2006
10-04-2006, 11:20
#5
A wogule wie ktos z kad to sie wzielo o nim i dlaczego ? ;]
mjetek napisał(a):ja wiem :) powiedział mi Chuckdlaczego?a dlaczego by nie {jezyk}

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
10-04-2006, 22:17
#6
ja wiem :) powiedział mi Chuckdlaczego?a dlaczego by nie {jezyk}
Gość napisał(a):Tylko Chuck Norris wie gdzie raki zimują i gdzie pieprz rośnie...

Gość

19-04-2006, 15:27
#7
Tylko Chuck Norris wie gdzie raki zimują i gdzie pieprz rośnie...
Gość napisał(a):Mój kolega miał się zapytać chucka oto skąd tyle prawdy o nim w ionternecie, ale od kąd poszedł minąło pół roku i słuch o nim zaginoł.Mówią że chyba dostał z pół obrotu {smutny}

Gość

19-04-2006, 21:05
#8
Mój kolega miał się zapytać chucka oto skąd tyle prawdy o nim w ionternecie, ale od kąd poszedł minąło pół roku i słuch o nim zaginoł.Mówią że chyba dostał z pół obrotu {smutny}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów