Zespół na wesele

Założony przez Małgosia1982
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):No i tak to jest od dawien dawna. Zespoły które nie potrafią się pokazać z dobrej strony, piszą na konkurencje że szału nie ma że długie przerwy... Najlepsza reklama to być na weselu gościem i przekonać się na własnej skórze jak dany zespół pracuje.

Gość

06-09-2014, 13:17
#1
No i tak to jest od dawien dawna. Zespoły które nie potrafią się pokazać z dobrej strony, piszą na konkurencje że szału nie ma że długie przerwy... Najlepsza reklama to być na weselu gościem i przekonać się na własnej skórze jak dany zespół pracuje.
Gość napisał(a):A ja polecam zespół Chlopcy z placu Bema. Grają i śpiewaja na zywo. Maja gitary elektryczne, perkusja klawisze...wokalistka spiewa bardzo ładnie, chłopaki zreszto tez. Byłam na weselu u siostry,gdzie grali i wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Gość

06-09-2014, 14:02
#2
A ja polecam zespół Chlopcy z placu Bema. Grają i śpiewaja na zywo. Maja gitary elektryczne, perkusja klawisze...wokalistka spiewa bardzo ładnie, chłopaki zreszto tez. Byłam na weselu u siostry,gdzie grali i wszyscy byli bardzo zadowoleni.
Gość napisał(a):Potwierdzam, że Chłopcy z Placu Bema to solidna firma ! Są oni ewenementem na rynku zespołów weselno-festynowych, bo grają bez wspierania się gotowymi aranżami i automatami perkusyjnymi. U nich wszystko jest zagrane "z ręki":  bas, perkusja, klawisze, gitara, no i wokale oczywiście. Takie zespoły są już w zaniku, przede wszystkim dlatego, że dla laików muzycznych (ci stanowią 99,99% gości weselnych i festynowych) brzmią gorzej niż "podkładowcy - playback-owcy". Również ekonomicznie ich istnienie nie ma uzasadnienia: co co inni dzielą na 2-3 osoby - oni muszą podzielić na 4-5. No chyba, że dla nich bardziej to hobby niż źródło dochodu i utrzymania. Jeśli chodzi o "podkładowców - playback-owców": trudno tu mówić, że któryś zespól gra gorzej, a któryś lepiej. Muzycznie to oni brzmią jednakowo !. Ich "muzyka" polega na odtwarzaniu gotowych podkładów (nierzadko wraz z wokalem). Zespoły używają tych samych podkładów (są to najczęściej zwykłe pliki mp3), wymieniają się nimi, itp. Jest oczywistym, że muzyka z takiego podkładu zawsze będzie równo zagrana, bez fałszywych dźwięków, bez niedostrojonych gitar. Rzetelna ocena, że któryś z takich zespołów jest lepszy lub gorszy to przede wszystkim odniesienie się do tego jak prowadzą imprezę, jaki mają repertuar, itp. Dzisiejsza młodzież bawiąca się na weselach i wiejskich zabawach to 15-20-latkowie ukształtowani muzycznie na takich wykonawcach jak Doda, Justin Bieber czy po prostu disco-umta/umpa-polo. Nieco starsi: Modern Talking, Bad Boys Blue czy "Italo-Disco".  Nie ma się zatem co dziwić, że na swoich weselach czy festynach też wolą taką "muzykę". Czemu ma służyć całe to moje preludium ? Otóż temu, że prawie wszystkie wpisy w tym forum, które przedkładają jakość muzyczną jednego zespołu ponad drugi (mówię oczywiście o "podkładowcach - playback-owcach") to nic innego jak ordynarna, prymitywna autoreklama. Przykład: pojawił się wpis zachwalający zespół OrłyFM. Nie dość, że o grze na instrumencie wiedzą tyle co minister Mucha o sporcie, to jeszcze ich styl prowadzenia imprez bardziej irytuje niż bawi. Wiem co piszę, bo miałem okazję być na weselu,na którym grali. No, ale większości gości i tak to nie przeszkadzało i tacy na pewno będą pisać o takich zespołach same pozytywy.

Gość

07-09-2014, 10:48
#3
Potwierdzam, że Chłopcy z Placu Bema to solidna firma ! Są oni ewenementem na rynku zespołów weselno-festynowych, bo grają bez wspierania się gotowymi aranżami i automatami perkusyjnymi. U nich wszystko jest zagrane "z ręki":  bas, perkusja, klawisze, gitara, no i wokale oczywiście. Takie zespoły są już w zaniku, przede wszystkim dlatego, że dla laików muzycznych (ci stanowią 99,99% gości weselnych i festynowych) brzmią gorzej niż "podkładowcy - playback-owcy". Również ekonomicznie ich istnienie nie ma uzasadnienia: co co inni dzielą na 2-3 osoby - oni muszą podzielić na 4-5. No chyba, że dla nich bardziej to hobby niż źródło dochodu i utrzymania. Jeśli chodzi o "podkładowców - playback-owców": trudno tu mówić, że któryś zespól gra gorzej, a któryś lepiej. Muzycznie to oni brzmią jednakowo !. Ich "muzyka" polega na odtwarzaniu gotowych podkładów (nierzadko wraz z wokalem). Zespoły używają tych samych podkładów (są to najczęściej zwykłe pliki mp3), wymieniają się nimi, itp. Jest oczywistym, że muzyka z takiego podkładu zawsze będzie równo zagrana, bez fałszywych dźwięków, bez niedostrojonych gitar. Rzetelna ocena, że któryś z takich zespołów jest lepszy lub gorszy to przede wszystkim odniesienie się do tego jak prowadzą imprezę, jaki mają repertuar, itp. Dzisiejsza młodzież bawiąca się na weselach i wiejskich zabawach to 15-20-latkowie ukształtowani muzycznie na takich wykonawcach jak Doda, Justin Bieber czy po prostu disco-umta/umpa-polo. Nieco starsi: Modern Talking, Bad Boys Blue czy "Italo-Disco".  Nie ma się zatem co dziwić, że na swoich weselach czy festynach też wolą taką "muzykę". Czemu ma służyć całe to moje preludium ? Otóż temu, że prawie wszystkie wpisy w tym forum, które przedkładają jakość muzyczną jednego zespołu ponad drugi (mówię oczywiście o "podkładowcach - playback-owcach") to nic innego jak ordynarna, prymitywna autoreklama. Przykład: pojawił się wpis zachwalający zespół OrłyFM. Nie dość, że o grze na instrumencie wiedzą tyle co minister Mucha o sporcie, to jeszcze ich styl prowadzenia imprez bardziej irytuje niż bawi. Wiem co piszę, bo miałem okazję być na weselu,na którym grali. No, ale większości gości i tak to nie przeszkadzało i tacy na pewno będą pisać o takich zespołach same pozytywy.
Gość napisał(a):Brawo! Nareszcie trochę prawdy. Ale niestety tych dobrych zespołów grających na żywo jest jak na lekarstwo. No i oczywiście cena- nie każdego stać na taki zespół. Czy młodzi ludzie uczą się teraz grać na jakimkolwiek instrumencie? Oprócz ChzPB chyba nie znajdziemy młodych zespołów.

Gość

07-09-2014, 12:24
#4
Brawo! Nareszcie trochę prawdy. Ale niestety tych dobrych zespołów grających na żywo jest jak na lekarstwo. No i oczywiście cena- nie każdego stać na taki zespół. Czy młodzi ludzie uczą się teraz grać na jakimkolwiek instrumencie? Oprócz ChzPB chyba nie znajdziemy młodych zespołów.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Brawo! Nareszcie trochę prawdy. Ale niestety tych dobrych zespołów grających na żywo jest jak na lekarstwo. No i oczywiście cena- nie każdego stać na taki zespół. Czy młodzi ludzie uczą się teraz grać na jakimkolwiek instrumencie? Oprócz ChzPB chyba nie znajdziemy młodych zespołów. [/quote]ChzPB - To już stare pryki a nie młody zespół

Gość

09-09-2014, 08:19
#5
[quote=Gość]Brawo! Nareszcie trochę prawdy. Ale niestety tych dobrych zespołów grających na żywo jest jak na lekarstwo. No i oczywiście cena- nie każdego stać na taki zespół. Czy młodzi ludzie uczą się teraz grać na jakimkolwiek instrumencie? Oprócz ChzPB chyba nie znajdziemy młodych zespołów. [/quote]ChzPB - To już stare pryki a nie młody zespół
Gość napisał(a):To niech młody zespół zagra jak te "stare pryki"!!!. Z tego co pamiętam to na rynku zostały zespoły na żywo skład od 4-5 osóbRemont, Live, Echo, Klezmersi, Jak Wiatr i tyle pamiętam{usmiech}

Gość

09-09-2014, 14:58
#6
To niech młody zespół zagra jak te "stare pryki"!!!. Z tego co pamiętam to na rynku zostały zespoły na żywo skład od 4-5 osóbRemont, Live, Echo, Klezmersi, Jak Wiatr i tyle pamiętam{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]To niech młody zespół zagra jak te "stare pryki"!!!. Z tego co pamiętam to na rynku zostały zespoły na żywo skład od 4-5 osóbRemont, Live, Echo, Klezmersi, Jak Wiatr i tyle pamiętam{usmiech} [/quote]Tak i połowa z nich to roboty nie ma bo albo piją albo rzeźbią na żywo. Z wesela to koncert sobie robią co niektórzy. A tu niestety dziś trzeba bardziej integrować się z gośćmi.Nie pochwalam wcale młodych chałturników w dwuosobowych składach którzy postawią dla parady zabawkowe klawisze typu Roland E16 czy Casio, czy Yamaha PSR10, do tego minidisk lub inne cudo, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka nie jest dobrym pomysłem. Wierzcie mi jest wielu klawiszowców w składach nie "na Żywo" którzy dużo lepiej wymiatają od klawiszowców z tzw pełnych składów.Dlatego nie rzucajcie tutaj mięsiwem tylko się kręćcie za robotą.

Gość

09-09-2014, 16:40
#7
[quote=Gość]To niech młody zespół zagra jak te "stare pryki"!!!. Z tego co pamiętam to na rynku zostały zespoły na żywo skład od 4-5 osóbRemont, Live, Echo, Klezmersi, Jak Wiatr i tyle pamiętam{usmiech} [/quote]Tak i połowa z nich to roboty nie ma bo albo piją albo rzeźbią na żywo. Z wesela to koncert sobie robią co niektórzy. A tu niestety dziś trzeba bardziej integrować się z gośćmi.Nie pochwalam wcale młodych chałturników w dwuosobowych składach którzy postawią dla parady zabawkowe klawisze typu Roland E16 czy Casio, czy Yamaha PSR10, do tego minidisk lub inne cudo, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka nie jest dobrym pomysłem. Wierzcie mi jest wielu klawiszowców w składach nie "na Żywo" którzy dużo lepiej wymiatają od klawiszowców z tzw pełnych składów.Dlatego nie rzucajcie tutaj mięsiwem tylko się kręćcie za robotą.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]To niech młody zespół zagra jak te "stare pryki"!!!. Z tego co pamiętam to na rynku zostały zespoły na żywo skład od 4-5 osóbRemont, Live, Echo, Klezmersi, Jak Wiatr i tyle pamiętam{usmiech} [/quote]Tak i połowa z nich to roboty nie ma bo albo piją albo rzeźbią na żywo. Z wesela to koncert sobie robią co niektórzy. A tu niestety dziś trzeba bardziej integrować się z gośćmi.Nie pochwalam wcale młodych chałturników w dwuosobowych składach którzy postawią dla parady zabawkowe klawisze typu Roland E16 czy Casio, czy Yamaha PSR10, do tego minidisk lub inne cudo, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka nie jest dobrym pomysłem. Wierzcie mi jest wielu klawiszowców w składach nie "na Żywo" którzy dużo lepiej wymiatają od klawiszowców z tzw pełnych składów.Dlatego nie rzucajcie tutaj mięsiwem tylko się kręćcie za robotą. [/quote]Zgadzam się, że wśród dzisiejszych "parapeciarzy" są ludzie, którzy grać potrafią, np. Mamzel. Pamiętam jak dawno temu był klawiszowcem w zepole BRAWO, a wtedy z podkładów się nie grało i lipy nikt nie odstawiał. A ten, kto probował lipe odstawiać siedzial w domu.

Gość

10-09-2014, 10:17
#8
[quote=Gość][quote=Gość]To niech młody zespół zagra jak te "stare pryki"!!!. Z tego co pamiętam to na rynku zostały zespoły na żywo skład od 4-5 osóbRemont, Live, Echo, Klezmersi, Jak Wiatr i tyle pamiętam{usmiech} [/quote]Tak i połowa z nich to roboty nie ma bo albo piją albo rzeźbią na żywo. Z wesela to koncert sobie robią co niektórzy. A tu niestety dziś trzeba bardziej integrować się z gośćmi.Nie pochwalam wcale młodych chałturników w dwuosobowych składach którzy postawią dla parady zabawkowe klawisze typu Roland E16 czy Casio, czy Yamaha PSR10, do tego minidisk lub inne cudo, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka nie jest dobrym pomysłem. Wierzcie mi jest wielu klawiszowców w składach nie "na Żywo" którzy dużo lepiej wymiatają od klawiszowców z tzw pełnych składów.Dlatego nie rzucajcie tutaj mięsiwem tylko się kręćcie za robotą. [/quote]Zgadzam się, że wśród dzisiejszych "parapeciarzy" są ludzie, którzy grać potrafią, np. Mamzel. Pamiętam jak dawno temu był klawiszowcem w zepole BRAWO, a wtedy z podkładów się nie grało i lipy nikt nie odstawiał. A ten, kto probował lipe odstawiać siedzial w domu.
Gość napisał(a):Dlatego najlepiej szukać zespołu z doświadczeniem.  

Gość

11-09-2014, 10:57
#9
Dlatego najlepiej szukać zespołu z doświadczeniem.  
Gość napisał(a):Witam chcialam zobaczyc jak graja Expres z Lysych ale nic nie moge znalezc zadnego filmiku? Czy ktos cos wie?

Gość

16-10-2014, 09:49
#10
Witam chcialam zobaczyc jak graja Expres z Lysych ale nic nie moge znalezc zadnego filmiku? Czy ktos cos wie?
Gość napisał(a):Bo nic na necie nie ma kiedyś na wrzucie był jakiś kawałek w ich wykonaniu.  

Gość

16-10-2014, 13:04
#11
Bo nic na necie nie ma kiedyś na wrzucie był jakiś kawałek w ich wykonaniu.  
Gość napisał(a):Trochę z innej beczki:Na facebooku Mamzela można znaleźć deklarację zespołu Wiktoria, że chętnie skierują swoich klientów do Jarka,bo sami już mają grania do końca roku. Z ciekawości wszedłem na stronę tego zespołu. I TOTALNA ZAŁAMKA !!!Nie piszę o muzyce, bo używają tych samych podkładów i aranży co inni, ale np. sam wokal jest tragiczny. Kto ma ochotę niech posłucha sobie chociażby kawałka Jagódka (stary kawałek z repertuaru Boys). Przecież to jeden wielki fałsz ! Tam niewiele rzeczy trzyma się kupy.Ale najśmieszniejsze było coś innego: wpisałem w ich Księgę Gości kilka mało korzystnych, ale szczerych opinii na temat ich "twórczości" no i żadna nie została opublikowana - za każdym razem informacja, że post będzie opublikowany po akceptacji moderatora. No i nie doczekałem się żadnego,chociaż napisałem i zatwierdziłem aż trzy różne. Dopiero jak wpisałem post o treści "super zespół" - pojawił się od razu. Jaki wniosek ? Moderatorem (cenzorem ?) strony jest pewnie członek zespołu i przepuszcza jedynie słuszne komenty i opinie. Nie zauważył, gamoń jeden, że ten ostatni - pozytywny- post był napisany spod tego samego IP co wcześniejsze - szczere. To każe przypuszczać, że wpisy do księgi gości są starannie filtrowane,a nie boję się stwierdzić, że piszą je sobie sami. Trudno mi bowiem uwierzyć, że grając (śpiewając) na tak żenującym poziomie nie trafi się żadna opinia negatywna.

Gość

23-10-2014, 22:12
#12
Trochę z innej beczki:Na facebooku Mamzela można znaleźć deklarację zespołu Wiktoria, że chętnie skierują swoich klientów do Jarka,bo sami już mają grania do końca roku. Z ciekawości wszedłem na stronę tego zespołu. I TOTALNA ZAŁAMKA !!!Nie piszę o muzyce, bo używają tych samych podkładów i aranży co inni, ale np. sam wokal jest tragiczny. Kto ma ochotę niech posłucha sobie chociażby kawałka Jagódka (stary kawałek z repertuaru Boys). Przecież to jeden wielki fałsz ! Tam niewiele rzeczy trzyma się kupy.Ale najśmieszniejsze było coś innego: wpisałem w ich Księgę Gości kilka mało korzystnych, ale szczerych opinii na temat ich "twórczości" no i żadna nie została opublikowana - za każdym razem informacja, że post będzie opublikowany po akceptacji moderatora. No i nie doczekałem się żadnego,chociaż napisałem i zatwierdziłem aż trzy różne. Dopiero jak wpisałem post o treści "super zespół" - pojawił się od razu. Jaki wniosek ? Moderatorem (cenzorem ?) strony jest pewnie członek zespołu i przepuszcza jedynie słuszne komenty i opinie. Nie zauważył, gamoń jeden, że ten ostatni - pozytywny- post był napisany spod tego samego IP co wcześniejsze - szczere. To każe przypuszczać, że wpisy do księgi gości są starannie filtrowane,a nie boję się stwierdzić, że piszą je sobie sami. Trudno mi bowiem uwierzyć, że grając (śpiewając) na tak żenującym poziomie nie trafi się żadna opinia negatywna.
Gość napisał(a):Zapraszamy 30 listopada na halę sportowo-widowiskową im. A.Gołasia na Targi Ślubne LOVE. Narzeczeni, rodziny, pary planujące ślub, goście weselni będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z ofertą firm, które będą niezbędne przy organizacji ślubu. Wszyscy wystawcy w jednym dniu i jednym miejscu oszczędzą narzeczonym wyszukiwania pomysłów oraz pozwolą dotrzeć do ofert, które mogliby pominąć w gąszczu firm.W programie całodniowych Targów przewidziane są liczne atrakcje takie jak liczne degustacje, wykonywanie makijaży i fryzur ślubnych oraz wieczorowych, pokaz mody ślubnej oraz wieczorowej, wystawa aut ślubnych, pokaz sztucznych ogni, spotkania z ekspertami, itd.Ponadto podczas Targów Ślubnych LOVE odbędą się liczne warsztaty na których eksperci nauczą odwiedzających praktycznych  umiejętności, które przydadzą się przy organizacji ślubu i wesela.Czekają na Was warsztaty, m.in. :- Agencja ślubna opowie w panelu eksperckim„ Jak uniknąć konfliktów przy organizacji ślubu”- Szkoła tańca poprowadzi naukę pierwszego tańca dla nowożeńców- Weselny Drink Bar będzie serwował bezalkoholowe, efektowne drinki oraz przeprowadzi pokaz barmański,- firma kosmetyczna zaprezentuje triki makijażowi, które podkreślą urodę i  ukryją nasze niedoskonałości- twórcy lokalni poprowadzą warsztaty z wykonania prezentów ślubnych dla gości weselnych, m.in. uczestnicy nauczą się jak dekorować weselne mufinki oraz jak stworzyć tort weselny z ręczników- salon makijażu zaprezentuje jak w łatwy sposób samodzielnie wykonać makijaż wieczorowy- studio fryzjerskie pokaże proste sposoby na samodzielną fryzurę weselną- salon makijażu zaprezentuje jak ukryć zmęczenie i wczorajszą noc- konsultanta ślubny w panelu eksperckim opowie jak zaplanować ślub, jak stworzyć harmonogram ślubu- dekoratorka weselna w panelu eksperckim pokaże jak stworzyć ślub marzeń- stylistka w panelu eksperckim doradzi gościom weselnym i druhnom jak ubrać się na ślub,- salon kwiatowy poprowadzi warsztaty z dekoracji na bazie żywych kwiatów- lista warsztatów, paneli eksperckich oraz atrakcji wciąż się powiększa i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z organizatorami.Nowością będzie także Komis ślubno-wieczorowy. Wystarczy w dniu targów przynieść swoją suknie ślubną, suknię wieczorową, dodatki weselne/wieczorowe a w Komisie ślubnym zrobią wszystko by to sprzedać podczas targów. Osoby zainteresowane zgłoszeniem rzeczy do komisu proszone są o kontakt na targislubnelove@wp.pl .  

Gość

24-10-2014, 14:16
#13
Zapraszamy 30 listopada na halę sportowo-widowiskową im. A.Gołasia na Targi Ślubne LOVE. Narzeczeni, rodziny, pary planujące ślub, goście weselni będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z ofertą firm, które będą niezbędne przy organizacji ślubu. Wszyscy wystawcy w jednym dniu i jednym miejscu oszczędzą narzeczonym wyszukiwania pomysłów oraz pozwolą dotrzeć do ofert, które mogliby pominąć w gąszczu firm.W programie całodniowych Targów przewidziane są liczne atrakcje takie jak liczne degustacje, wykonywanie makijaży i fryzur ślubnych oraz wieczorowych, pokaz mody ślubnej oraz wieczorowej, wystawa aut ślubnych, pokaz sztucznych ogni, spotkania z ekspertami, itd.Ponadto podczas Targów Ślubnych LOVE odbędą się liczne warsztaty na których eksperci nauczą odwiedzających praktycznych  umiejętności, które przydadzą się przy organizacji ślubu i wesela.Czekają na Was warsztaty, m.in. :- Agencja ślubna opowie w panelu eksperckim„ Jak uniknąć konfliktów przy organizacji ślubu”- Szkoła tańca poprowadzi naukę pierwszego tańca dla nowożeńców- Weselny Drink Bar będzie serwował bezalkoholowe, efektowne drinki oraz przeprowadzi pokaz barmański,- firma kosmetyczna zaprezentuje triki makijażowi, które podkreślą urodę i  ukryją nasze niedoskonałości- twórcy lokalni poprowadzą warsztaty z wykonania prezentów ślubnych dla gości weselnych, m.in. uczestnicy nauczą się jak dekorować weselne mufinki oraz jak stworzyć tort weselny z ręczników- salon makijażu zaprezentuje jak w łatwy sposób samodzielnie wykonać makijaż wieczorowy- studio fryzjerskie pokaże proste sposoby na samodzielną fryzurę weselną- salon makijażu zaprezentuje jak ukryć zmęczenie i wczorajszą noc- konsultanta ślubny w panelu eksperckim opowie jak zaplanować ślub, jak stworzyć harmonogram ślubu- dekoratorka weselna w panelu eksperckim pokaże jak stworzyć ślub marzeń- stylistka w panelu eksperckim doradzi gościom weselnym i druhnom jak ubrać się na ślub,- salon kwiatowy poprowadzi warsztaty z dekoracji na bazie żywych kwiatów- lista warsztatów, paneli eksperckich oraz atrakcji wciąż się powiększa i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z organizatorami.Nowością będzie także Komis ślubno-wieczorowy. Wystarczy w dniu targów przynieść swoją suknie ślubną, suknię wieczorową, dodatki weselne/wieczorowe a w Komisie ślubnym zrobią wszystko by to sprzedać podczas targów. Osoby zainteresowane zgłoszeniem rzeczy do komisu proszone są o kontakt na targislubnelove@wp.pl .  
Gość napisał(a):co do niektórych co opisują  te nowe zespoły mamzel czy wiktoria  i innych ..jak byście grali  life to  bycie mieli wesel jak na lekarstwo znam bardzo dobre zespoły grające live  i co????mają 5 wesel na krzyż.teraz wymagania panstwa  młodych się bardzo zmieniły.z wesela młodzi chcą dyskotekę ..... tak jak i  w latach 90 tak i teraz aranżacje są robione  na dawach ..pewnie większość z was  z zasranych krytyków  nie wie coto jest  jeśli jesteście tacy mądrzy sami wbijcie sie na rynek. i spróbujcie coś zdziałac....a nie tylko mądrzy za komputerem...niech wersja akustyczna zagra  nie ma  mocnych na mariole  lub inne   w  wersji takiej  jak oryginał...czasy sie zmieniły i tak  ja jeden z gości wspomniał  Jarek  potrafi zagrać na gitarze,klawiszach  i akordeonie.. tak i  kilka z młodych zespołów potrafi zagrać z łapy...ale po co????co kogo interesuje  czy aranż w  wave jest czy mida  czy  mp3....zespół ma porwać gości do zabawy i zarazem  mieć na uwadzę młodych którzy wytyczją co by chcieli  i jak...kiedys  jezdziliscie  fiatami  i polonezami teraz macie ople,mercedesy  i jakoś nikt nie gada ze kiedys było tak -a tak...czasy sie zmieniły...i wymagania młodych też.....jak  ktoś chce to bierze zespół akustyczny inny disco polo jeszcze inny dj...to wolny rynek i wybór duży.-co do wiktori znam osobiscie założyciela zespołu grał w zespołach ilve ale to było 18 lat  temu  teraz mają swoje ...i niech mają i grają.....widziałem jak  grają ...najważniejsze  ze mają swoje  potrafią coś zrobić i ludzie są zadowoleni  a o to przecież chodzi...wiekszosc zespołó tzw grających lie  leci z podkładów  wiec w czym problem jest skład 5 z czego 1  coś działa   płacimy ponad4-5 tys czy warto?????wasza sprawa....wolny wybór....... pozdrawiam  pseudo krytyków

Gość

26-10-2014, 09:37
#14
co do niektórych co opisują  te nowe zespoły mamzel czy wiktoria  i innych ..jak byście grali  life to  bycie mieli wesel jak na lekarstwo znam bardzo dobre zespoły grające live  i co????mają 5 wesel na krzyż.teraz wymagania panstwa  młodych się bardzo zmieniły.z wesela młodzi chcą dyskotekę ..... tak jak i  w latach 90 tak i teraz aranżacje są robione  na dawach ..pewnie większość z was  z zasranych krytyków  nie wie coto jest  jeśli jesteście tacy mądrzy sami wbijcie sie na rynek. i spróbujcie coś zdziałac....a nie tylko mądrzy za komputerem...niech wersja akustyczna zagra  nie ma  mocnych na mariole  lub inne   w  wersji takiej  jak oryginał...czasy sie zmieniły i tak  ja jeden z gości wspomniał  Jarek  potrafi zagrać na gitarze,klawiszach  i akordeonie.. tak i  kilka z młodych zespołów potrafi zagrać z łapy...ale po co????co kogo interesuje  czy aranż w  wave jest czy mida  czy  mp3....zespół ma porwać gości do zabawy i zarazem  mieć na uwadzę młodych którzy wytyczją co by chcieli  i jak...kiedys  jezdziliscie  fiatami  i polonezami teraz macie ople,mercedesy  i jakoś nikt nie gada ze kiedys było tak -a tak...czasy sie zmieniły...i wymagania młodych też.....jak  ktoś chce to bierze zespół akustyczny inny disco polo jeszcze inny dj...to wolny rynek i wybór duży.-co do wiktori znam osobiscie założyciela zespołu grał w zespołach ilve ale to było 18 lat  temu  teraz mają swoje ...i niech mają i grają.....widziałem jak  grają ...najważniejsze  ze mają swoje  potrafią coś zrobić i ludzie są zadowoleni  a o to przecież chodzi...wiekszosc zespołó tzw grających lie  leci z podkładów  wiec w czym problem jest skład 5 z czego 1  coś działa   płacimy ponad4-5 tys czy warto?????wasza sprawa....wolny wybór....... pozdrawiam  pseudo krytyków
Gość napisał(a):Mój Boże !!! Sam nie wiem jak skomentować ten post powyżej. Jeśli twoje zdolności i umiejętności muzyczne są na poziomie twojej gramatyki to nie mamy o czym dyskutować.Czy da się zagrać Nie ma mocnych na Mariolę (nie jestem na bieżąco z muzyką disco polo, ale domyślam się, że to jakiś bardziej znany kawałek z tego rodzaju muzyki) ? Odpowiadam: jakikolwiek nie byłby to utwór to da się, tylko będzie to różniło się od oryginału, bo zauważ, że aby nabić na perkusji niektóre rytmy jak odtwarza automat to perkusista musiałby mieć 4 ręce i 4 nogi,no i barwa perkusji z automatu nigdy nie jest taka sama jak perkusji akustycznej.  Średnio sprawny i kumaty perkusista zagra to poprawnie i ludzie też będą się bawili.Idąc trochę twoim tokiem myślenia: czy "parapety" są w stanie zagrać takie utwory jak Still Lovin' You (Scorpions) czy Stairway to Heaven (Led Zeppelin) - kilka lat temu byłem na weselu, gdzie zespół (dwa kołki stojące za klawiszami,których nawet nie włączali i dziewczyna) mieli to w swoim repertuarze. Jak im to wyszło ? Lepiej nie pytaj ! Czemu ma służyć cały ten mój wywód powyżej: nie odnoszę się do muzyki, bo wszystkie podkłady brzmią tak samo i każdy kołek potrafi przycisnąć guzik PLAY na odtwarzaczu. Chodzi mi raczej o kwestie, które odróżniają zespoły między sobą: jakość wokali, jakość prowadzenia imprezy, dobór repertuaru, itp. Wokal twoich znajomi z zespołu Wiktoria (moim zdaniem - do zespołu disco polo lepiej pasowałaby nazwa: Victoria) dupy nie urywa. Repertuar - w większości umpa-umpa, może przynajmniej prowadzenie imprez jest na jako-takim poziomie ? Nie wiem, nie miałem okazji posłuchać.  

Gość

26-10-2014, 13:57
#15
Mój Boże !!! Sam nie wiem jak skomentować ten post powyżej. Jeśli twoje zdolności i umiejętności muzyczne są na poziomie twojej gramatyki to nie mamy o czym dyskutować.Czy da się zagrać Nie ma mocnych na Mariolę (nie jestem na bieżąco z muzyką disco polo, ale domyślam się, że to jakiś bardziej znany kawałek z tego rodzaju muzyki) ? Odpowiadam: jakikolwiek nie byłby to utwór to da się, tylko będzie to różniło się od oryginału, bo zauważ, że aby nabić na perkusji niektóre rytmy jak odtwarza automat to perkusista musiałby mieć 4 ręce i 4 nogi,no i barwa perkusji z automatu nigdy nie jest taka sama jak perkusji akustycznej.  Średnio sprawny i kumaty perkusista zagra to poprawnie i ludzie też będą się bawili.Idąc trochę twoim tokiem myślenia: czy "parapety" są w stanie zagrać takie utwory jak Still Lovin' You (Scorpions) czy Stairway to Heaven (Led Zeppelin) - kilka lat temu byłem na weselu, gdzie zespół (dwa kołki stojące za klawiszami,których nawet nie włączali i dziewczyna) mieli to w swoim repertuarze. Jak im to wyszło ? Lepiej nie pytaj ! Czemu ma służyć cały ten mój wywód powyżej: nie odnoszę się do muzyki, bo wszystkie podkłady brzmią tak samo i każdy kołek potrafi przycisnąć guzik PLAY na odtwarzaczu. Chodzi mi raczej o kwestie, które odróżniają zespoły między sobą: jakość wokali, jakość prowadzenia imprezy, dobór repertuaru, itp. Wokal twoich znajomi z zespołu Wiktoria (moim zdaniem - do zespołu disco polo lepiej pasowałaby nazwa: Victoria) dupy nie urywa. Repertuar - w większości umpa-umpa, może przynajmniej prowadzenie imprez jest na jako-takim poziomie ? Nie wiem, nie miałem okazji posłuchać.  
Gość napisał(a):piszemy tu o weselach a nie o koncertach rockowych byłem na  weselu gdzie  nie grano wogóle disco polo i co ?????godz 1  po oczepinach i po weselu{jezyk}...nie ma wesela bez biesiady i disco polo moim zdaniem.Każdy ma swoje gusta i guściki.o tym się nie dyskutuje.

Gość

26-10-2014, 14:59
#16
piszemy tu o weselach a nie o koncertach rockowych byłem na  weselu gdzie  nie grano wogóle disco polo i co ?????godz 1  po oczepinach i po weselu{jezyk}...nie ma wesela bez biesiady i disco polo moim zdaniem.Każdy ma swoje gusta i guściki.o tym się nie dyskutuje.
Gość napisał(a):piszemy tu o weselach a nie o koncertach rockowych byłem na  weselu gdzie  nie grano wogóle disco polo i co ?????godz 1  po oczepinach i po weselu{jezyk}...nie ma wesela bez biesiady i disco polo moim zdaniem.Każdy ma swoje gusta i guściki.o tym się nie dyskutuje.

Gość

26-10-2014, 15:00
#17
piszemy tu o weselach a nie o koncertach rockowych byłem na  weselu gdzie  nie grano wogóle disco polo i co ?????godz 1  po oczepinach i po weselu{jezyk}...nie ma wesela bez biesiady i disco polo moim zdaniem.Każdy ma swoje gusta i guściki.o tym się nie dyskutuje.
Gość napisał(a):piszemy tu o weselach a nie o koncertach rockowych byłem na  weselu gdzie  nie grano wogóle disco polo i co ?????godz 1  po oczepinach i po weselu{jezyk}...nie ma wesela bez biesiady i disco polo moim zdaniem.Każdy ma swoje gusta i guściki.o tym się nie dyskutuje.

Gość

26-10-2014, 15:00
#18
piszemy tu o weselach a nie o koncertach rockowych byłem na  weselu gdzie  nie grano wogóle disco polo i co ?????godz 1  po oczepinach i po weselu{jezyk}...nie ma wesela bez biesiady i disco polo moim zdaniem.Każdy ma swoje gusta i guściki.o tym się nie dyskutuje.
Gość napisał(a):Tylko i wyłącznie zespół DIADEM z Białegostoku. Dziękuję, do widzenia.

Gość

27-10-2014, 20:19
#19
Tylko i wyłącznie zespół DIADEM z Białegostoku. Dziękuję, do widzenia.
Gość napisał(a):szukając zespołu na żywo odwiedziłem kilka zespołów, byłem na próbach i mogę śmiało polecić: Chata Wuja Bena - Olsztyn, Jak Wiatr - Kadzidło. Na podstawie nagrań polecam: Monday Session - Warszawa, ChzPB - OstrołękaChris

Gość

12-11-2014, 23:17
#20
szukając zespołu na żywo odwiedziłem kilka zespołów, byłem na próbach i mogę śmiało polecić: Chata Wuja Bena - Olsztyn, Jak Wiatr - Kadzidło. Na podstawie nagrań polecam: Monday Session - Warszawa, ChzPB - OstrołękaChris

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów