Zespół na wesele

Założony przez Małgosia1982
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):Polecam www.exband.pl.tl ;)Cenę mają nie do przebicia oraz szeroki repertuar ;)

Gość

26-12-2013, 00:42
#1
Polecam www.exband.pl.tl ;)Cenę mają nie do przebicia oraz szeroki repertuar ;)
Gość napisał(a):Rzeczywiscie- cena dla takiego skladu jest jedna z najwyzszych w O-ce. A poza tym już wcześniej było napisane na ten temat.

Gość

28-12-2013, 11:21
#2
Rzeczywiscie- cena dla takiego skladu jest jedna z najwyzszych w O-ce. A poza tym już wcześniej było napisane na ten temat.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Rzeczywiscie- cena dla takiego skladu jest jedna z najwyzszych w O-ce. A poza tym już wcześniej było napisane na ten temat. [/quote]potwierdzam

Gość

29-12-2013, 10:20
#3
[quote=Gość]Rzeczywiscie- cena dla takiego skladu jest jedna z najwyzszych w O-ce. A poza tym już wcześniej było napisane na ten temat. [/quote]potwierdzam
Gość napisał(a):Ludzie nigdy w życiu.Ex Band miałem doczynienia i to był największy błąd jaki popełniłem w życiu. NIEPOLECAM CAŁY PAKIET RAZEM Z FOTO DO BANI

Gość

29-12-2013, 22:28
#4
Ludzie nigdy w życiu.Ex Band miałem doczynienia i to był największy błąd jaki popełniłem w życiu. NIEPOLECAM CAŁY PAKIET RAZEM Z FOTO DO BANI
Gość napisał(a):co sądzicie o zespole TAKS z Goworowa?

Gość

30-12-2013, 19:20
#5
co sądzicie o zespole TAKS z Goworowa?
Gość napisał(a):witam, czy posiadacie może stronę internetową zespołu EXPRES z okolic Łysych?

Gość

17-01-2014, 12:04
#6
witam, czy posiadacie może stronę internetową zespołu EXPRES z okolic Łysych?
Gość napisał(a):Można znaleźć ich na nk. Polecam naprawdę super zespół :)  

Gość

17-01-2014, 19:27
#7
Można znaleźć ich na nk. Polecam naprawdę super zespół :)  
Gość napisał(a):czy u kogoś grał zespół DIADEM z Białegostoku?

Gość

27-01-2014, 16:18
#8
czy u kogoś grał zespół DIADEM z Białegostoku?
Gość napisał(a):Proszę o info czy ktoś wie jak gra  i prowadzi wesele zespół [b] Nigdzie nie ma filmiku z nimi. Na swojej stronce świetne mp3 ale to za mało. Potrzebuję opinii{!}{!}

Gość

11-03-2014, 15:32
#9
Proszę o info czy ktoś wie jak gra  i prowadzi wesele zespół [b] Nigdzie nie ma filmiku z nimi. Na swojej stronce świetne mp3 ale to za mało. Potrzebuję opinii{!}{!}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Proszę o info czy ktoś wie jak gra  i prowadzi wesele zespół [b] Nigdzie nie ma filmiku z nimi. Na swojej stronce świetne mp3 ale to za mało. Potrzebuję opinii{!}{!} [/quote]zapomniałam dodać że chodzi mi o zespół California z Ostrołęki{!}{usmiech}

Gość

11-03-2014, 15:34
#10
[quote=Gość]Proszę o info czy ktoś wie jak gra  i prowadzi wesele zespół [b] Nigdzie nie ma filmiku z nimi. Na swojej stronce świetne mp3 ale to za mało. Potrzebuję opinii{!}{!} [/quote]zapomniałam dodać że chodzi mi o zespół California z Ostrołęki{!}{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ludzie nigdy w życiu.Ex Band miałem doczynienia i to był największy błąd jaki popełniłem w życiu. NIEPOLECAM CAŁY PAKIET RAZEM Z FOTO DO BANI [/quote]Żonę też dali w pakiecie?  

Gość

11-03-2014, 18:32
#11
[quote=Gość]Ludzie nigdy w życiu.Ex Band miałem doczynienia i to był największy błąd jaki popełniłem w życiu. NIEPOLECAM CAŁY PAKIET RAZEM Z FOTO DO BANI [/quote]Żonę też dali w pakiecie?  
Gość napisał(a):Grał u kogoś zespół TAKS z Goworowa? Jak prowadzili imprezę? Często robili przerwy?

Gość

27-03-2014, 22:21
#12
Grał u kogoś zespół TAKS z Goworowa? Jak prowadzili imprezę? Często robili przerwy?
Gość napisał(a):zespol taks z Goworowa jest świetny, byłam na kilku weselach na których grali i będą też grali u mnie w przyszłym roku, mają nawet kanał na youtube, możesz zerknąć https://www.youtube.com/user/Zespoltaks/videosnie spotkałam się jeszcze z negatywnymi opiniami na temat tego zespołu

Gość

12-06-2014, 10:03
#13
zespol taks z Goworowa jest świetny, byłam na kilku weselach na których grali i będą też grali u mnie w przyszłym roku, mają nawet kanał na youtube, możesz zerknąć https://www.youtube.com/user/Zespoltaks/videosnie spotkałam się jeszcze z negatywnymi opiniami na temat tego zespołu
Gość napisał(a):Nie polecam zespołu TAKS. Impreza byle jak prowadzona, długie przerwy.

Gość

12-06-2014, 15:04
#14
Nie polecam zespołu TAKS. Impreza byle jak prowadzona, długie przerwy.
Gość napisał(a):Obejrzałem ten TAKS na youtube to jak dla mnie szału nie ma!  

Gość

13-06-2014, 15:50
#15
Obejrzałem ten TAKS na youtube to jak dla mnie szału nie ma!  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Obejrzałem ten TAKS na youtube to jak dla mnie szału nie ma!  [/quote]lepiej nie mogłem tego ująć ;)

Gość

13-06-2014, 19:16
#16
[quote=Gość]Obejrzałem ten TAKS na youtube to jak dla mnie szału nie ma!  [/quote]lepiej nie mogłem tego ująć ;)
Gość napisał(a):Polecam zespół Skarabeusz , gra i prowadzenie rewelacja.

Gość

13-06-2014, 21:52
#17
Polecam zespół Skarabeusz , gra i prowadzenie rewelacja.
Gość napisał(a):WitamDwa tygodnie temu bawiłem się z fajnym zespołem z Ostrołęki o nazwie Teksonic czy jakoś tak. Jak ktoś poszukuje fajnej kapeli mogę zdobyć kontakt.Daniel

Gość

26-06-2014, 21:20
#18
WitamDwa tygodnie temu bawiłem się z fajnym zespołem z Ostrołęki o nazwie Teksonic czy jakoś tak. Jak ktoś poszukuje fajnej kapeli mogę zdobyć kontakt.Daniel
Gość napisał(a):Ja polecam zespół Orły fm!!! Prowadzą fajne zabawy na oczepiny :))

Gość

17-08-2014, 13:57
#19
Ja polecam zespół Orły fm!!! Prowadzą fajne zabawy na oczepiny :))
Gość napisał(a):czy ktoś słyszał jak gra i prowadzi wesele "młody" zespół BAJER?  

Gość

20-08-2014, 12:13
#20
czy ktoś słyszał jak gra i prowadzi wesele "młody" zespół BAJER?  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów