Zespół na wesele

Założony przez Małgosia1982
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):Nikson ? Widzialem na studniówce i byli monotonni ,polecam Vertim super oczepiny.

Gość

11-07-2013, 19:30
#1
Nikson ? Widzialem na studniówce i byli monotonni ,polecam Vertim super oczepiny.
Gość napisał(a):Szczerze? Tylko i wyłącznie Expres z Łysych. Młodzi i energiczni faceci, grają jak na weselu, a nie na pogrzebie... zdarzają się zespoły, które naprawdę nie potrafią się odnaleźć w weselnym klimacie.  

Gość

21-07-2013, 23:14
#2
Szczerze? Tylko i wyłącznie Expres z Łysych. Młodzi i energiczni faceci, grają jak na weselu, a nie na pogrzebie... zdarzają się zespoły, które naprawdę nie potrafią się odnaleźć w weselnym klimacie.  
Gość napisał(a):a zespół MARKIZ? macie jakieś opinie na temat tego zespołu?

Gość

22-07-2013, 20:10
#3
a zespół MARKIZ? macie jakieś opinie na temat tego zespołu?
Gość napisał(a):Najlepsze zespoły weselne pochodzą z gór. Ale z dojazdem pewnie sobie liczą...

Gość

23-07-2013, 15:25
#4
Najlepsze zespoły weselne pochodzą z gór. Ale z dojazdem pewnie sobie liczą...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nikson ? Widzialem na studniówce i byli monotonni ,polecam Vertim super oczepiny. [/quote]Monotonni??? Chyba słyszałeś inny zespół albo byłeś tak nawalony, że wszystko ci na jedno kopyto grało.Vertim też jest w miarę ale mówiąc o niksonie mówimy o muzykach którzy znakomicie grają na instrumentac, a nie na ipodzie lub płycie CD  

Gość

23-07-2013, 16:35
#5
[quote=Gość]Nikson ? Widzialem na studniówce i byli monotonni ,polecam Vertim super oczepiny. [/quote]Monotonni??? Chyba słyszałeś inny zespół albo byłeś tak nawalony, że wszystko ci na jedno kopyto grało.Vertim też jest w miarę ale mówiąc o niksonie mówimy o muzykach którzy znakomicie grają na instrumentac, a nie na ipodzie lub płycie CD  
Bartol napisał(a):Na wesele to najlepszy DJ, a nie jakieś tam zespoły

Bartol

Wpisów: 4
Dołączył: 23.07.2013
23-07-2013, 18:13
#6
Na wesele to najlepszy DJ, a nie jakieś tam zespoły
Gość napisał(a):Super jest zespół Selen. Rewelacyjnie bawią, świetnie grają, śmieszne oczepiny. Wszystkie szczegóły dopracowane.

Gość

16-08-2013, 19:29
#7
Super jest zespół Selen. Rewelacyjnie bawią, świetnie grają, śmieszne oczepiny. Wszystkie szczegóły dopracowane.
Gość napisał(a):Polecam zespól SELEN z Drożdżewa

Gość

17-08-2013, 17:10
#8
Polecam zespól SELEN z Drożdżewa
Gość napisał(a):Ja polecam niezawodny zespół NIXON,graja na żywo ,świetnie zabawiają gości słyszałam ich kilka razy i naprawdę nie moge powiedzieć nic złego tylko same dobre słowa.To obiektywna wypowiedż .

Gość

17-08-2013, 23:41
#9
Ja polecam niezawodny zespół NIXON,graja na żywo ,świetnie zabawiają gości słyszałam ich kilka razy i naprawdę nie moge powiedzieć nic złego tylko same dobre słowa.To obiektywna wypowiedż .
Gość napisał(a):[quote=Gość]Super jest zespół Selen. Rewelacyjnie bawią, świetnie grają, śmieszne oczepiny. Wszystkie szczegóły dopracowane. [/quote]{zakochany}

Gość

18-08-2013, 12:50
#10
[quote=Gość]Super jest zespół Selen. Rewelacyjnie bawią, świetnie grają, śmieszne oczepiny. Wszystkie szczegóły dopracowane. [/quote]{zakochany}
Gość napisał(a):polecam zespół JAK WIATR z Kadzidła.  

Gość

19-08-2013, 09:34
#11
polecam zespół JAK WIATR z Kadzidła.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]polecam zespół JAK WIATR z Kadzidła.  [/quote]dla mnie smutasy na żywo  

Gość

19-08-2013, 22:50
#12
[quote=Gość]polecam zespół JAK WIATR z Kadzidła.  [/quote]dla mnie smutasy na żywo  
Gość napisał(a):Mi osobiście NIKSON nie podszedł...w ogóle, ale każdy ma swój gust.Polecam za to WODZIREJA u nas był Kuba z www.wodzireje.net gdybym miała wybierać raz jeszcze bez wahania bym zrobiła tak samo :)Pozdrawiam!M

Gość

03-09-2013, 15:06
#13
Mi osobiście NIKSON nie podszedł...w ogóle, ale każdy ma swój gust.Polecam za to WODZIREJA u nas był Kuba z www.wodzireje.net gdybym miała wybierać raz jeszcze bez wahania bym zrobiła tak samo :)Pozdrawiam!M
Gość napisał(a):Polecam teksonic czy texonic, nie wiem jak sie pisze, ale wiem że napewno są z Ostrołęki. Byłam ostatnio w sali Alicja w Ostrołęce i wybawiłam się rewelacyjnie. Szkoda, że nie grali na moim weselu.Kaśka

Gość

09-09-2013, 10:04
#14
Polecam teksonic czy texonic, nie wiem jak sie pisze, ale wiem że napewno są z Ostrołęki. Byłam ostatnio w sali Alicja w Ostrołęce i wybawiłam się rewelacyjnie. Szkoda, że nie grali na moim weselu.Kaśka
Gość napisał(a):Polecam zespół Echo

Gość

12-09-2013, 16:35
#15
Polecam zespół Echo
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam zespół Echo [/quote]Czy to ten stary zespół z Makowa?

Gość

13-09-2013, 10:43
#16
[quote=Gość]Polecam zespół Echo [/quote]Czy to ten stary zespół z Makowa?
Gość napisał(a):Jak dla mnie Mamzel {zakochany}jest najlepszy{usmiech}

Gość

13-09-2013, 11:46
#17
Jak dla mnie Mamzel {zakochany}jest najlepszy{usmiech}
Gość napisał(a):Przypadkiem zmalałam ten temat, może komuś się przyda moja wypowiedź, ja osobiście polecam zespół trinix. Fajni młodzi ludzie bawia znakomicie, słychać że grają na żywo gitara robi super solówki, perkusja cały czas gra (przepraszam nie jestem muzykantką i nie potrafię niektórych sformułowań muzycznych obrać jak poprzednicy:) ), ale nie fałszują mają super repertuar, poprosiłam ich o coś nie z disco i zagrali co praktycznie chciałam i to tak że aż miło było posłuchać.  

Gość

20-12-2013, 11:50
#18
Przypadkiem zmalałam ten temat, może komuś się przyda moja wypowiedź, ja osobiście polecam zespół trinix. Fajni młodzi ludzie bawia znakomicie, słychać że grają na żywo gitara robi super solówki, perkusja cały czas gra (przepraszam nie jestem muzykantką i nie potrafię niektórych sformułowań muzycznych obrać jak poprzednicy:) ), ale nie fałszują mają super repertuar, poprosiłam ich o coś nie z disco i zagrali co praktycznie chciałam i to tak że aż miło było posłuchać.  
Gość napisał(a):Co sądzicie o zespole ORŁY FM {?}

Gość

22-12-2013, 18:44
#19
Co sądzicie o zespole ORŁY FM {?}
Gość napisał(a):A ja znam dwa świetne zespoły, grają na żywo, fajnie prowadzą wesele, zespół Green z Mławy i zespół Project z Ciechanowa. Byłam na kilku weselach i naprawdę rewelacja.

Gość

25-12-2013, 11:22
#20
A ja znam dwa świetne zespoły, grają na żywo, fajnie prowadzą wesele, zespół Green z Mławy i zespół Project z Ciechanowa. Byłam na kilku weselach i naprawdę rewelacja.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów