Czysta henna

Założony przez jasuteinka
strony: 1
jasuteinka napisał(a):Gdzie w Ostrołęce można kupić czystą hennę do farbowania włosów typu Khadi bądź inną? nie interesują mnie balsamy jedynie czysty proszek z Lawsonia Inermis?  

jasuteinka

Wpisów: 2
Dołączył: 29.03.2011
20-02-2013, 18:59
#1
Gdzie w Ostrołęce można kupić czystą hennę do farbowania włosów typu Khadi bądź inną? nie interesują mnie balsamy jedynie czysty proszek z Lawsonia Inermis?  
Gość napisał(a):kiedyś szukałam khadi (bezbarwnej), ale nie znalazłam i zamówiłam przez internet.Może znajdziesz gdzieś w zielarskich, ale jak ja szukałam były tylko balsamy/proszki, które z henną nie mają za wiele wspólnego oprócz nazwy :/Teraz będę zamawiała Hennę Lush - w kostce. Ciekawa jestem jaki będzie efekt, bo opinie są niezłe :)

Gość

20-02-2013, 21:00
#2
kiedyś szukałam khadi (bezbarwnej), ale nie znalazłam i zamówiłam przez internet.Może znajdziesz gdzieś w zielarskich, ale jak ja szukałam były tylko balsamy/proszki, które z henną nie mają za wiele wspólnego oprócz nazwy :/Teraz będę zamawiała Hennę Lush - w kostce. Ciekawa jestem jaki będzie efekt, bo opinie są niezłe :)
Gość napisał(a):naprawdę nigdzie nikt nie widział z was w ostrołęce czystej henny? nie chodzi mi o eld tylko np . henne natur francuskie firmy albo khadi. Może któraś z was zauważyła w jakimś sklepie jeśli tak to proszę napiszcie gdzie widziałyście?  dlaczego w tej Ostrołęce nic nie można kupić!  

Gość

08-03-2013, 23:48
#3
naprawdę nigdzie nikt nie widział z was w ostrołęce czystej henny? nie chodzi mi o eld tylko np . henne natur francuskie firmy albo khadi. Może któraś z was zauważyła w jakimś sklepie jeśli tak to proszę napiszcie gdzie widziałyście?  dlaczego w tej Ostrołęce nic nie można kupić!  
Gość napisał(a):w alusie jest w naturze

Gość

09-03-2013, 11:23
#4
w alusie jest w naturze
Gość napisał(a):Byłam niestety mają pseudo farby roślinne które zawierają chemiczne dodatki, które w moim przypadku mogą spowodować silną alergie.  

Gość

12-03-2013, 13:38
#5
Byłam niestety mają pseudo farby roślinne które zawierają chemiczne dodatki, które w moim przypadku mogą spowodować silną alergie.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów