PROBLEM Z "auto ekspert " klimut

Założony przez MmaniekK_K
strony: 1
MmaniekK_K napisał(a):Największym "ala" mechanikiem jest Klimut z Czarnowca.... ma już kilka spraw w sądzie za swoje mechanikowanie i szykują mu się następne ... moje auto stoi od sierpnia i potrafił całe rozebrać i już nic więcej ... części porozkładane po całym " warsztacie " i nie można się z nim skontaktować i odzyskać tego co porozkręcał ... była już wizyta rzeczoznawcy i zostanie oskarżony o dewastację samochodu ... miał zrobić tylko wymianą małej części ... wyszło że rozebrane jest 3/4 samochodu i po zimie do wymiany jest cały już silnik bo śnieg woda lód dostały się do wnętrza silnika ( nic nie zabezpieczył ) zostawił samochód na zimę i myśli że jest kimś kto cokolwiek umie ... a umie tylko unikać ludzi ... Jeśli ktoś ma podobny problem z klimutem to proszę o kontakt e-mail .. bo widziałem że kilka samochodów stoi tak już jak mój bardzo długi czas ... mam kilka pomysłów jak to rozwiązać ...  

MmaniekK_K

Wpisów: 2
Dołączył: 18.02.2013
18-02-2013, 15:54
#1
Największym "ala" mechanikiem jest Klimut z Czarnowca.... ma już kilka spraw w sądzie za swoje mechanikowanie i szykują mu się następne ... moje auto stoi od sierpnia i potrafił całe rozebrać i już nic więcej ... części porozkładane po całym " warsztacie " i nie można się z nim skontaktować i odzyskać tego co porozkręcał ... była już wizyta rzeczoznawcy i zostanie oskarżony o dewastację samochodu ... miał zrobić tylko wymianą małej części ... wyszło że rozebrane jest 3/4 samochodu i po zimie do wymiany jest cały już silnik bo śnieg woda lód dostały się do wnętrza silnika ( nic nie zabezpieczył ) zostawił samochód na zimę i myśli że jest kimś kto cokolwiek umie ... a umie tylko unikać ludzi ... Jeśli ktoś ma podobny problem z klimutem to proszę o kontakt e-mail .. bo widziałem że kilka samochodów stoi tak już jak mój bardzo długi czas ... mam kilka pomysłów jak to rozwiązać ...  
Gość napisał(a):A w którym dokładnie miejscu ma swój warsztat? Pytam, żeby przypadkiem tam nie trafić {diabelek}

Gość

19-02-2013, 08:31
#2
A w którym dokładnie miejscu ma swój warsztat? Pytam, żeby przypadkiem tam nie trafić {diabelek}
Gość napisał(a):"AUTO EXPERT" Adam KlimiutCzarnowiec  

Gość

19-02-2013, 16:17
#3
"AUTO EXPERT" Adam KlimiutCzarnowiec  
Gość napisał(a):maniek latasz po wszystkich forach i beczysz.Trzeba być naprawdę ciamajdą, by dać komuś naprawiać auto kilka miesięcy.Nie bądź babą, weź sprawy we własne ręce zamiast płakać internautom w mankiet w każdym miejscu w sieci.

Gość

20-02-2013, 08:22
#4
maniek latasz po wszystkich forach i beczysz.Trzeba być naprawdę ciamajdą, by dać komuś naprawiać auto kilka miesięcy.Nie bądź babą, weź sprawy we własne ręce zamiast płakać internautom w mankiet w każdym miejscu w sieci.
Gość napisał(a):uwierz mi że nie beczę tylko chodzi o to żeby jak najwięcej osób na niego uważało i żeby to była po porostu przestroga... a sprawy wziąłem w swoje ręce ... ale to nie jest poziom przemocy bo to za proste by było...  

Gość

20-02-2013, 10:44
#5
uwierz mi że nie beczę tylko chodzi o to żeby jak najwięcej osób na niego uważało i żeby to była po porostu przestroga... a sprawy wziąłem w swoje ręce ... ale to nie jest poziom przemocy bo to za proste by było...  
Gość napisał(a):Ja również ostrzegam przed AUTO-EXPERTEM  A. Klimutem.Kłamca jakiego jeszcze nie spotkałem. Wszystkich klientów ma za frajerów. Szkoda nerwów. Nie zostawiajcie mu auta do naprawy bo powie że coś patrzył, oglądał a tak naprawdę nawet nie ruszył samochodu z placu.Ostrzegam! PozdrawiamZrobiony w balona klient Adama K.

Gość

05-05-2013, 14:43
#6
Ja również ostrzegam przed AUTO-EXPERTEM  A. Klimutem.Kłamca jakiego jeszcze nie spotkałem. Wszystkich klientów ma za frajerów. Szkoda nerwów. Nie zostawiajcie mu auta do naprawy bo powie że coś patrzył, oglądał a tak naprawdę nawet nie ruszył samochodu z placu.Ostrzegam! PozdrawiamZrobiony w balona klient Adama K.
Gość napisał(a):Potwierdzam : Auto Klimut OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Gość

21-01-2016, 14:12
#7
Potwierdzam : Auto Klimut OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!
Gość napisał(a):Mam trochę info o Klimucie...więcej priv

Gość

26-11-2016, 15:14
#8
Mam trochę info o Klimucie...więcej priv

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów