polecana/ niepolecana ekipa do budowy domu

Założony przez raven
strony: wstecz 1 2
karlik napisał(a):A słyszeliście o takiej firmei www.vegabrukarstwo.pl zdecydowałem się na układanie kostki brukowej samemu, ale nie za bardzo mi to poszło i na wiosnę chce już wziąć profesjonalistów. Myślicie, że to dobra firma?Nie chce jakiś partaczy, wystarczy, że ja zepsułem...

karlik

Wpisów: 16
Dołączył: 01.04.2015
07-01-2016, 09:51
#1
A słyszeliście o takiej firmei www.vegabrukarstwo.pl zdecydowałem się na układanie kostki brukowej samemu, ale nie za bardzo mi to poszło i na wiosnę chce już wziąć profesjonalistów. Myślicie, że to dobra firma?Nie chce jakiś partaczy, wystarczy, że ja zepsułem...
Gość napisał(a):mądry polak po szkodzie :)prawda jest taka, że weźmiesz partaczy bo będziesz szukał niskiej cenybo niby dlaczego chciałeś zaoszczędzić za pierwszym razem?

Gość

10-01-2016, 13:26
#2
mądry polak po szkodzie :)prawda jest taka, że weźmiesz partaczy bo będziesz szukał niskiej cenybo niby dlaczego chciałeś zaoszczędzić za pierwszym razem?
Gość napisał(a):nie ma dobrych w 100% ekip budowlanych ale 99% inwestorów  jest niedouczona, co powoduje różne konflikty. Zgodzę się również z poprzednikiem że każdy chce tanio i bez umowy, to niestety potem skutkuje efektami w postaci partactwa. Jeśli chcecie tanio to trzeba budować ze szwagrem, wujkiem i tatą co również nie daje żadnej gwarancji na dobre wykonanie ponieważ najgorszy partacz z doświadczeniem zrobi to lepiej niż amator z dobrymi chęciami.  

Gość

12-01-2016, 21:32
#3
nie ma dobrych w 100% ekip budowlanych ale 99% inwestorów  jest niedouczona, co powoduje różne konflikty. Zgodzę się również z poprzednikiem że każdy chce tanio i bez umowy, to niestety potem skutkuje efektami w postaci partactwa. Jeśli chcecie tanio to trzeba budować ze szwagrem, wujkiem i tatą co również nie daje żadnej gwarancji na dobre wykonanie ponieważ najgorszy partacz z doświadczeniem zrobi to lepiej niż amator z dobrymi chęciami.  
Gość napisał(a):Jeśli budowa domu to polecam wyłącznie Krzysztofa Dawida - profesjonalista i perfekcjonista

Gość

14-01-2016, 14:17
#4
Jeśli budowa domu to polecam wyłącznie Krzysztofa Dawida - profesjonalista i perfekcjonista
Gość napisał(a):Jeśli budowa domu to polecam wyłącznie Krzysztofa Dawida - profesjonalista i perfekcjonista

Gość

14-01-2016, 14:17
#5
Jeśli budowa domu to polecam wyłącznie Krzysztofa Dawida - profesjonalista i perfekcjonista
czarekmamto napisał(a):Kto z ostrołęki wykona mi stolik pod tv, na zamówienie? Chcę, żeby pomógł mi określić jaki to powinien być stolik i jak go widzi, ja znam wymiary. Potrzebuje konkretnego fachowca!

czarekmamto

Wpisów: 1
Dołączył: 14.01.2016
14-01-2016, 14:55
#6
Kto z ostrołęki wykona mi stolik pod tv, na zamówienie? Chcę, żeby pomógł mi określić jaki to powinien być stolik i jak go widzi, ja znam wymiary. Potrzebuje konkretnego fachowca!
Gość napisał(a):Ja stawiałam dom w ubiegłym roku. Do wyboru dwie sprawdzone ekipy z polecenia. jedna za postawienie budynku z wraz z odeskowaniem i opapowaniem dachu chciała 30 tys. druga ekipa za tą samą robotę wzięła 22. Owszem nie powiem bo trzeba przypilnować ale wszystko jest ok, kierownik budowy również nie ma zastrzeżeń. Także nie zawsze taniej znaczy gorzej{usmiech}

Gość

15-01-2016, 14:46
#7
Ja stawiałam dom w ubiegłym roku. Do wyboru dwie sprawdzone ekipy z polecenia. jedna za postawienie budynku z wraz z odeskowaniem i opapowaniem dachu chciała 30 tys. druga ekipa za tą samą robotę wzięła 22. Owszem nie powiem bo trzeba przypilnować ale wszystko jest ok, kierownik budowy również nie ma zastrzeżeń. Także nie zawsze taniej znaczy gorzej{usmiech}
Gość napisał(a):Szukam firmy budowlanej lub ekipy do budowy domu, nawet od zaraz pilne .Ktoś poleci nam wolną ekipę ?

Gość

19-07-2016, 18:56
#8
Szukam firmy budowlanej lub ekipy do budowy domu, nawet od zaraz pilne .Ktoś poleci nam wolną ekipę ?
Gość napisał(a):na budowie podstawa jest kierownik budowy który będzie dogladał budowy często ale to jest wydatek ....  dobry kierownik i budynek stoi jak ta lala ....

Gość

29-07-2016, 19:58
#9
na budowie podstawa jest kierownik budowy który będzie dogladał budowy często ale to jest wydatek ....  dobry kierownik i budynek stoi jak ta lala ....
Gość napisał(a):Doświadczenie to podstawa.

Gość

06-08-2016, 20:09
#10
Doświadczenie to podstawa.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja stawiałam dom w ubiegłym roku. Do wyboru dwie sprawdzone ekipy z polecenia. jedna za postawienie budynku z wraz z odeskowaniem i opapowaniem dachu chciała 30 tys. druga ekipa za tą samą robotę wzięła 22. Owszem nie powiem bo trzeba przypilnować ale wszystko jest ok, kierownik budowy również nie ma zastrzeżeń. Także nie zawsze taniej znaczy gorzej{usmiech} [/quote]Możesz podać namiary na te ekipy?

Gość

03-09-2016, 10:44
#11
[quote=Gość]Ja stawiałam dom w ubiegłym roku. Do wyboru dwie sprawdzone ekipy z polecenia. jedna za postawienie budynku z wraz z odeskowaniem i opapowaniem dachu chciała 30 tys. druga ekipa za tą samą robotę wzięła 22. Owszem nie powiem bo trzeba przypilnować ale wszystko jest ok, kierownik budowy również nie ma zastrzeżeń. Także nie zawsze taniej znaczy gorzej{usmiech} [/quote]Możesz podać namiary na te ekipy?
Gość napisał(a):ABSOLUTNIE NIKOMU NIE POLECAM PODŁÓG DREWNIANYCH OD PANA JANKA NA ULICZCE PRZECHODNIEJ NIEDALEKO URZĘDU SKARBOWEGO W PIWNICY POD BEST OFFICE. SZKODA SŁÓW CO TEN CZŁOWIEK WYRABIA.

Gość

07-09-2016, 23:35
#12
ABSOLUTNIE NIKOMU NIE POLECAM PODŁÓG DREWNIANYCH OD PANA JANKA NA ULICZCE PRZECHODNIEJ NIEDALEKO URZĘDU SKARBOWEGO W PIWNICY POD BEST OFFICE. SZKODA SŁÓW CO TEN CZŁOWIEK WYRABIA.
Gość napisał(a):zgadzam się, kłamca i tyle. Szkoda tylko, że przekonałam się na własnej skórze.

Gość

09-09-2016, 13:24
#13
zgadzam się, kłamca i tyle. Szkoda tylko, że przekonałam się na własnej skórze.

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów