Bal przebierańców

Założony przez :)
strony: 1
:) napisał(a):Witam, co myślicie o balach przebierańców? Czy słyszeliście o jakimś ? Ja wybieram się z mężem do Gospody pod jemiołami. Gdzie mogę kupić strój cygana i cyganki ??

:)

Wpisów: 2
Dołączył: 25.01.2012
24-01-2013, 11:44
#1
Witam, co myślicie o balach przebierańców? Czy słyszeliście o jakimś ? Ja wybieram się z mężem do Gospody pod jemiołami. Gdzie mogę kupić strój cygana i cyganki ??
Gość napisał(a):najlepiej od cygana i cyganki tylko go wyparz i zobacz czy jakieś fanty nie zostały hej miłej zabawy.

Gość

24-01-2013, 15:26
#2
najlepiej od cygana i cyganki tylko go wyparz i zobacz czy jakieś fanty nie zostały hej miłej zabawy.
Gość napisał(a):Słyszałam , że takie bale przebierańców to teraz hit. Gdzie jest ta gospoda? Muszę sprawdzić ofertę , może namówię przyjaciół , bo też chętnie bym poszła. Jeśli chodzi o stroje to proponuję odwiedzić ciucholandy.

Gość

28-01-2013, 16:52
#3
Słyszałam , że takie bale przebierańców to teraz hit. Gdzie jest ta gospoda? Muszę sprawdzić ofertę , może namówię przyjaciół , bo też chętnie bym poszła. Jeśli chodzi o stroje to proponuję odwiedzić ciucholandy.
Gość napisał(a):Jeśli o stroju popieram warto pochodzić na szmateksy, można czasami coś super znaleźć na przebranie

Gość

28-01-2013, 19:02
#4
Jeśli o stroju popieram warto pochodzić na szmateksy, można czasami coś super znaleźć na przebranie
Gość napisał(a):Ja już parę razy byłam na takich balach w Gospodzie Pod Jemiołami i teraz też chętnie się wybiorę zabawa fajna jedzonko dobre {usmiech}

Gość

29-01-2013, 16:56
#5
Ja już parę razy byłam na takich balach w Gospodzie Pod Jemiołami i teraz też chętnie się wybiorę zabawa fajna jedzonko dobre {usmiech}
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

30-01-2013, 21:45
#6
{usmiech}
Gość napisał(a):witam OKK  byłem na 2 iprezach  w tej gospodzie pod jemiołamijest dobry D.J (HC)WYPAS MUZA  ,dobre jedzonko ,ale najpier proponuje PIVO(w-m) brovar kormoran czyli smakove,,ażeby apetyt był konkret ,i nie jest tam gówno typu mc gwno kfc sraka tylko typovo tradycycjne  ZDROVE tradycyjne jadło Qurpovskie tak jak moje DZIADKOVIE I KOCHANI RODZICE robili bo sam pochoxdze z tych  vesołych stron i pamiętam jak moiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dziadkovie takie robyli pyszne jedzonko typu łudziec wieżiony na wozie z pochodniami,MIODUSZKA TEŻ JEST SUPERRRRRRRRRR

Gość

30-01-2013, 22:19
#7
witam OKK  byłem na 2 iprezach  w tej gospodzie pod jemiołamijest dobry D.J (HC)WYPAS MUZA  ,dobre jedzonko ,ale najpier proponuje PIVO(w-m) brovar kormoran czyli smakove,,ażeby apetyt był konkret ,i nie jest tam gówno typu mc gwno kfc sraka tylko typovo tradycycjne  ZDROVE tradycyjne jadło Qurpovskie tak jak moje DZIADKOVIE I KOCHANI RODZICE robili bo sam pochoxdze z tych  vesołych stron i pamiętam jak moiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dziadkovie takie robyli pyszne jedzonko typu łudziec wieżiony na wozie z pochodniami,MIODUSZKA TEŻ JEST SUPERRRRRRRRRR
Gość napisał(a):niezłym slangiem piszesz zioom.. ziomki na dzielni cie szanują z pewnością... po takim opisie aż się odechcewa gdziekolwiek iść...

Gość

31-01-2013, 09:47
#8
niezłym slangiem piszesz zioom.. ziomki na dzielni cie szanują z pewnością... po takim opisie aż się odechcewa gdziekolwiek iść...
Gość napisał(a):[quote=Gość]niezłym slangiem piszesz zioom.. ziomki na dzielni cie szanują z pewnością... po takim opisie aż się odechcewa gdziekolwiek iść... [/quote]Bale przebierańców są dla ludzi z poczuciem humoru a nie dla buraków

Gość

31-01-2013, 18:32
#9
[quote=Gość]niezłym slangiem piszesz zioom.. ziomki na dzielni cie szanują z pewnością... po takim opisie aż się odechcewa gdziekolwiek iść... [/quote]Bale przebierańców są dla ludzi z poczuciem humoru a nie dla buraków
Gość napisał(a):[quote=Gość]witam OKK  byłem na 2 iprezach  w tej gospodzie pod jemiołamijest dobry D.J (HC)WYPAS MUZA  ,dobre jedzonko ,ale najpier proponuje PIVO(w-m) brovar kormoran czyli smakove,,ażeby apetyt był konkret ,i nie jest tam gówno typu mc gwno kfc sraka tylko typovo tradycycjne  ZDROVE tradycyjne jadło Qurpovskie tak jak moje DZIADKOVIE I KOCHANI RODZICE robili bo sam pochoxdze z tych  vesołych stron i pamiętam jak moiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dziadkovie takie robyli pyszne jedzonko typu łudziec wieżiony na wozie z pochodniami,MIODUSZKA TEŻ JEST SUPERRRRRRRRRR [/quote]w takim razie może się zobaczymy gościu

Gość

31-01-2013, 18:33
#10
[quote=Gość]witam OKK  byłem na 2 iprezach  w tej gospodzie pod jemiołamijest dobry D.J (HC)WYPAS MUZA  ,dobre jedzonko ,ale najpier proponuje PIVO(w-m) brovar kormoran czyli smakove,,ażeby apetyt był konkret ,i nie jest tam gówno typu mc gwno kfc sraka tylko typovo tradycycjne  ZDROVE tradycyjne jadło Qurpovskie tak jak moje DZIADKOVIE I KOCHANI RODZICE robili bo sam pochoxdze z tych  vesołych stron i pamiętam jak moiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dziadkovie takie robyli pyszne jedzonko typu łudziec wieżiony na wozie z pochodniami,MIODUSZKA TEŻ JEST SUPERRRRRRRRRR [/quote]w takim razie może się zobaczymy gościu
Gość napisał(a):Dla mnie świetna impreza. Polecam  

Gość

01-02-2013, 17:35
#11
Dla mnie świetna impreza. Polecam  
Gość napisał(a):Byłem już nie raz u nich na imprezach. Naprawdę warto. Super jedzonko, sympatyczne kelnerki.

Gość

02-02-2013, 09:23
#12
Byłem już nie raz u nich na imprezach. Naprawdę warto. Super jedzonko, sympatyczne kelnerki.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: dareczek43
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów