Zabawa w ocenianie

Założony przez Jojas
strony: 1 2 3 dalej
Jojas napisał(a):Odnoszę wrażenie że zabawa w Konkurs dla niektórych juz nie jest zabawą. W zwiazku z tym ocenianie zdjęć nie ma na celu wyrażenia opini oceniających lecz raczej "utrącenia" konkurencji.. Pozytku z tego niewiele a w przeciwieństwie do złych emocji. Moim zdaniem kazdy oceniajacy powinien mieć mozliwość tylko jednokrotnej oceny danego zdjęcia, przy czym wymagane byłoby lekkie uzasadnienie np. 5 bo niebanalne, 3 ciekawe ujecie lecz przekombinowane w PS, itp. Może wtedy niektóre komentaże  byłyby pomocne autorowi danego "dzieła" i w przyszłości uniknołby niektórych błędów.

Jojas

Wpisów: 2
Dołączył: 17.01.2013
20-01-2013, 12:17
#1
Odnoszę wrażenie że zabawa w Konkurs dla niektórych juz nie jest zabawą. W zwiazku z tym ocenianie zdjęć nie ma na celu wyrażenia opini oceniających lecz raczej "utrącenia" konkurencji.. Pozytku z tego niewiele a w przeciwieństwie do złych emocji. Moim zdaniem kazdy oceniajacy powinien mieć mozliwość tylko jednokrotnej oceny danego zdjęcia, przy czym wymagane byłoby lekkie uzasadnienie np. 5 bo niebanalne, 3 ciekawe ujecie lecz przekombinowane w PS, itp. Może wtedy niektóre komentaże  byłyby pomocne autorowi danego "dzieła" i w przyszłości uniknołby niektórych błędów.
Archiwizator napisał(a):ja myśle ze z czasem jednak stanie się to miejsc dla prawdziwych fascynatów i dla poważnych ludzi, mój pomysł jest taki żeby np. każdy użytkownik mógł oddać np. tylko 5 głosów wtedy bezie ważył każdy głos ?? Co ty na to?

Archiwizator

Wpisów: 4
Dołączył: 30.11.2012
25-01-2013, 21:46
#2
ja myśle ze z czasem jednak stanie się to miejsc dla prawdziwych fascynatów i dla poważnych ludzi, mój pomysł jest taki żeby np. każdy użytkownik mógł oddać np. tylko 5 głosów wtedy bezie ważył każdy głos ?? Co ty na to?
Jojas napisał(a):Wtedy teoretycznie mógłby oddac wszystkie gosy na jedno zdjęcie. Wydaje mi się że zasada 1 zdjęcie 1 ocena jest lepsze, ale to tylko moje zdanie

Jojas

Wpisów: 2
Dołączył: 17.01.2013
29-01-2013, 23:39
#3
Wtedy teoretycznie mógłby oddac wszystkie gosy na jedno zdjęcie. Wydaje mi się że zasada 1 zdjęcie 1 ocena jest lepsze, ale to tylko moje zdanie
Gość napisał(a):Kiedyś też była taka stronka o tej samej nazwie.Czy to jest jakoś powiązane?Jest możliwość odzyskania tamtych galerii?

Gość

31-01-2013, 13:17
#4
Kiedyś też była taka stronka o tej samej nazwie.Czy to jest jakoś powiązane?Jest możliwość odzyskania tamtych galerii?
Gość napisał(a):słabe jest te wystawianie naprawdę świetnym zdjęciom tak niskich ocen!!!

Gość

31-01-2013, 18:43
#5
słabe jest te wystawianie naprawdę świetnym zdjęciom tak niskich ocen!!!
Gość napisał(a):Powinno być zablokowane wystawianie ocen użytkownikom niezalogowanym i ocenianie swoich zdjęć

Gość

21-02-2013, 10:32
#6
Powinno być zablokowane wystawianie ocen użytkownikom niezalogowanym i ocenianie swoich zdjęć
canon7d napisał(a):Oceny to  jedno a wstawianie nie swoich zdjęc w konkursach i podpisanych ich jak swoje to jest żałosne jest tu taki jeden co tak zrobił i moge to udowodnic. A co do ocen to już brak mi słów

canon7d

Wpisów: 5
Dołączył: 07.01.2013
24-02-2013, 21:18
#7
Oceny to  jedno a wstawianie nie swoich zdjęc w konkursach i podpisanych ich jak swoje to jest żałosne jest tu taki jeden co tak zrobił i moge to udowodnic. A co do ocen to już brak mi słów
Gość napisał(a):zik81 - na ilu komputerach dziennie głosujesz na swoje zdjęcia ;)

Gość

16-03-2013, 09:59
#8
zik81 - na ilu komputerach dziennie głosujesz na swoje zdjęcia ;)
Gość napisał(a):Ma się znajomych........................

Gość

17-03-2013, 18:10
#9
Ma się znajomych........................
Gość napisał(a):zik81 ty masz wodoglowie cyz jestes szcyzlem w wieku 6 lat. przeglandalem dzis zdjecia konkursowe ty DEBILU bo inaczej tego nie mozna ujac prawie pierwszych fot 20   bylo twoje co Tz uwazasy sie za arcy mistrza fotografi walisz sobie same 5 a innym 1 do jest gorzej niz kretznizm Ty po prostu masz kompleks nizszosci. Z takim czyms do 5¨,10,15 a nie tu DEBILU daj innym sie zajac tym konkursem bo Ty na razie do tego nie dorosles DEBILU. Piszesz ze to znajomi glosuja ..... bo az chce mi sie klac nie na mawiaj ich tylko pozwol oceniac ludziom ktorzy choc troche sie na Tym Znaja. A tobie zalecam leczenie u psychologa i wyleczyc ten kompleks nizszosci  

Gość

19-03-2013, 01:24
#10
zik81 ty masz wodoglowie cyz jestes szcyzlem w wieku 6 lat. przeglandalem dzis zdjecia konkursowe ty DEBILU bo inaczej tego nie mozna ujac prawie pierwszych fot 20   bylo twoje co Tz uwazasy sie za arcy mistrza fotografi walisz sobie same 5 a innym 1 do jest gorzej niz kretznizm Ty po prostu masz kompleks nizszosci. Z takim czyms do 5¨,10,15 a nie tu DEBILU daj innym sie zajac tym konkursem bo Ty na razie do tego nie dorosles DEBILU. Piszesz ze to znajomi glosuja ..... bo az chce mi sie klac nie na mawiaj ich tylko pozwol oceniac ludziom ktorzy choc troche sie na Tym Znaja. A tobie zalecam leczenie u psychologa i wyleczyc ten kompleks nizszosci  
Gość napisał(a):he.ty matole.ale i pokazałeś jaki z ciebie DEBIL.!!!!!!!Mięczaku.!!!!!!!!!!!.oskarżasz a pewnie sam tak robisz.....Zazdrość......Czy to ty canon7d.???.

Gość

19-03-2013, 10:02
#11
he.ty matole.ale i pokazałeś jaki z ciebie DEBIL.!!!!!!!Mięczaku.!!!!!!!!!!!.oskarżasz a pewnie sam tak robisz.....Zazdrość......Czy to ty canon7d.???.
canon7d napisał(a):Mnie proszę w jakieś wasze kłótnie nie wciągac. Ja wiem swoje i wiem że te oceny nie będą miały wpływu na oceny jurry tak że wisi mi to co tu się dzieje. Fakt że to cyrki się tu dzieją z tymi ocenami ale mam nadzieje końcowe oceny będą właściwe i Tyle  

canon7d

Wpisów: 5
Dołączył: 07.01.2013
20-03-2013, 00:06
#12
Mnie proszę w jakieś wasze kłótnie nie wciągac. Ja wiem swoje i wiem że te oceny nie będą miały wpływu na oceny jurry tak że wisi mi to co tu się dzieje. Fakt że to cyrki się tu dzieją z tymi ocenami ale mam nadzieje końcowe oceny będą właściwe i Tyle  
canon7d napisał(a):A tak po za tym czego mam Ci niby zazdrościc?  

canon7d

Wpisów: 5
Dołączył: 07.01.2013
20-03-2013, 00:09
#13
A tak po za tym czego mam Ci niby zazdrościc?  
zik81 napisał(a):he he he he he......!!!!!!!!!!!!!Ale canon7d kombinujesz i grasz w niewiniątko...!!!!!!!!!!!he he he...Komisja pewnie i tak wybierze po swojemu bo to trochę naciągany konkurs,i nic tu nie ma sprawiedliwości tylko kombinactwo jak wszędzie,!!!!!!!!!!!!!!Canon7d.....Kombinuj Dalej...He he he.!!!!!!!!!!!!!!!!http://www.fotoostroleka.pl/luba//dane/pl iki/pliki_forum/dobani.gif

zik81

Wpisów: 4
Dołączył: 10.12.2012
20-03-2013, 10:15
#14
he he he he he......!!!!!!!!!!!!!Ale canon7d kombinujesz i grasz w niewiniątko...!!!!!!!!!!!he he he...Komisja pewnie i tak wybierze po swojemu bo to trochę naciągany konkurs,i nic tu nie ma sprawiedliwości tylko kombinactwo jak wszędzie,!!!!!!!!!!!!!!Canon7d.....Kombinuj Dalej...He he he.!!!!!!!!!!!!!!!!http://www.fotoostroleka.pl/luba//dane/pl iki/pliki_forum/dobani.gif
zik81 napisał(a):Tak myslałem że to ty canon7d...!!!!!.Po Prostu ZAZDROŚĆ i nic więcej.!!!!!.Sam żeś napisał jak komuś się podoba te zdjęcie to poproszę 5 gwiazdek codzienie,i co kto tu tak kombinuje,a innym dajesz po 1 gwiazdce codziennie kto ci zagraża wygranej.he 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Normalnie To Ty Jesteś Dno...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zik81

Wpisów: 4
Dołączył: 10.12.2012
20-03-2013, 10:22
#15
Tak myslałem że to ty canon7d...!!!!!.Po Prostu ZAZDROŚĆ i nic więcej.!!!!!.Sam żeś napisał jak komuś się podoba te zdjęcie to poproszę 5 gwiazdek codzienie,i co kto tu tak kombinuje,a innym dajesz po 1 gwiazdce codziennie kto ci zagraża wygranej.he 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Normalnie To Ty Jesteś Dno...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Zmienili Regulamin.Jak można zmieniać regulamin w czasie konkursu.......Nienormalne.......Wymyślili sobie w 15 punkcie.15.Fotoostrołęka.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu...Nie mam słów,a gdzie trzecia nagroda.???????????wczesniej była kurs fotograficzny.NIE SPRAWIEDLIWE.    jak życie i podatki.

Gość

20-03-2013, 22:54
#16
Zmienili Regulamin.Jak można zmieniać regulamin w czasie konkursu.......Nienormalne.......Wymyślili sobie w 15 punkcie.15.Fotoostrołęka.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu...Nie mam słów,a gdzie trzecia nagroda.???????????wczesniej była kurs fotograficzny.NIE SPRAWIEDLIWE.    jak życie i podatki.
canon7d napisał(a):Powtarzam Czego mam Ci niby zazdroscic CZEGO. Jest tu pare fotografów którym bardzo zazdroszcę ujęc i pomysłów na prawdę są dla mnie świetni. Ale akorat Tobie nie zazdroszcze niczego POWTARZAM NICZEGO  i jerzeli masz do mnie jakieś pretensje to nie wylewaj tego jak dzieciak. Tu przewarzaj opinie innych ludzi ktorzy sie choc troche sie znaja na Tym i wiedza jak oceniac FOTY jak dawac opisy a po tobie niestety tego nie widac . Masz do mnie jakies bole to prosze bardzo ale w realu a nie tak poblicznie  

canon7d

Wpisów: 5
Dołączył: 07.01.2013
20-03-2013, 23:54
#17
Powtarzam Czego mam Ci niby zazdroscic CZEGO. Jest tu pare fotografów którym bardzo zazdroszcę ujęc i pomysłów na prawdę są dla mnie świetni. Ale akorat Tobie nie zazdroszcze niczego POWTARZAM NICZEGO  i jerzeli masz do mnie jakieś pretensje to nie wylewaj tego jak dzieciak. Tu przewarzaj opinie innych ludzi ktorzy sie choc troche sie znaja na Tym i wiedza jak oceniac FOTY jak dawac opisy a po tobie niestety tego nie widac . Masz do mnie jakies bole to prosze bardzo ale w realu a nie tak poblicznie  
zik81 napisał(a):He he he Ale canon7d GRASZ normalnie nie mam słów na ciebie.Tak się podlizujesz innym że aż nie mam słów,normalnie niewiniątko.Ale tylko masz rację z jedną rzeczą,że inni mają też bardzo dobre zdjęcia.jak my....w to nie wnikam ale co do ciebie to chcesz wykluczyć konkurencje i wygrać,Musisz grać na niewiniątko i stwarzać dobrą twarz do gry przed innymi żeby innym nie podpaść jak mi,wtedy byś na pewno nie wygrał.A co do spotkania to na pewno się spotkamy,bo chcę poznać tego poetę i arcy mistrza,,,he.Do Zobaczenia.......

zik81

Wpisów: 4
Dołączył: 10.12.2012
21-03-2013, 09:33
#18
He he he Ale canon7d GRASZ normalnie nie mam słów na ciebie.Tak się podlizujesz innym że aż nie mam słów,normalnie niewiniątko.Ale tylko masz rację z jedną rzeczą,że inni mają też bardzo dobre zdjęcia.jak my....w to nie wnikam ale co do ciebie to chcesz wykluczyć konkurencje i wygrać,Musisz grać na niewiniątko i stwarzać dobrą twarz do gry przed innymi żeby innym nie podpaść jak mi,wtedy byś na pewno nie wygrał.A co do spotkania to na pewno się spotkamy,bo chcę poznać tego poetę i arcy mistrza,,,he.Do Zobaczenia.......
Gość napisał(a):Oglądałam zdjęcia,Autora.kurpianeczka.i odnoszę wrażenie że ta kurpianeczka to jest po prostu canon7d.!!!Najpierw za dar z zik81 a teraz kombinuje jak wygrać bo tamte jego zdjęcie Park  i autor canon7d jest Spalone.A poza tym to autor kurpianeczka dodał na początku 5 zdjęć a teraz są dwa konkursowe,a na te trzy miał słabsze oceny a więc usunął,Coś naciąga.A tak wo gule to jaki związek mają te jego zdjęcia z Ostrołęko.????????????Pewnie jak przeczyta canon7d te forum wieczorem to na pewno napiszę że to nie on i żeby go w to nie wplątywać bo on to ma gdzieś.Pozdrawiam.

Gość

21-03-2013, 15:28
#19
Oglądałam zdjęcia,Autora.kurpianeczka.i odnoszę wrażenie że ta kurpianeczka to jest po prostu canon7d.!!!Najpierw za dar z zik81 a teraz kombinuje jak wygrać bo tamte jego zdjęcie Park  i autor canon7d jest Spalone.A poza tym to autor kurpianeczka dodał na początku 5 zdjęć a teraz są dwa konkursowe,a na te trzy miał słabsze oceny a więc usunął,Coś naciąga.A tak wo gule to jaki związek mają te jego zdjęcia z Ostrołęko.????????????Pewnie jak przeczyta canon7d te forum wieczorem to na pewno napiszę że to nie on i żeby go w to nie wplątywać bo on to ma gdzieś.Pozdrawiam.
Gość napisał(a):też tak myślę.

Gość

21-03-2013, 15:49
#20
też tak myślę.

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów