Szlachetny Prezydent

Założony przez Benon
strony: 1 2 dalej
Benon napisał(a):[b]Szlachetny Prezydent[/b]Pan Prezydent Bronisław Komorowski wraz z Małżonką wzięli w tym roku udział w akcji „Szlachetna paczka”. – Para Prezydencka przygotowała własną Paczkę dla rodziny z okolic Biłgoraja. Wśród podarunków znalazły się produkty żywnościowe, środki czystości i kosmetyki, przybory i pomoce szkolne, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego. Do rodziny trafią też dwa piętrowe łóżka – możemy przeczytać na stronie internetowej Prezydenta. „Super Express” doniósł, że w 2011 roku kwota przeznaczona w Kancelarii Prezydenta na wypłatę nagród wynosiła 5,3 mln zł. Zatem pracownicy prezydenta otrzymali średnio po 16,5 tys. zł premii. Suma nagród wypłaconych w Kancelarii od początku 2012 roku wynosi 2,4 mln zł, ale do końca roku zapewne jeszcze się zwiększy.Rad bym wiedzieć z jakiego źródła była sfinansowana paczka przygotowana przez Pana Prezydenta i jego Małżonkę. Czy pieniądze na dary od Pary Prezydenckiej pochodziły bezpośrednio z Kancelarii Prezydenta, czy może Pan Prezydent zapłacił za prezenty pieniędzmi z przyznanej sobie nagrody?Chwalcie lemingi dar Prezydenta!Nie zadawajcie przy tym pytania:Czy z Kancelarii forsa nań wzięta,Czy też z hojnego nagród rozdania?  

Benon

Wpisów: 35
Dołączył: 23.03.2010
07-12-2012, 00:18
#1
[b]Szlachetny Prezydent[/b]Pan Prezydent Bronisław Komorowski wraz z Małżonką wzięli w tym roku udział w akcji „Szlachetna paczka”. – Para Prezydencka przygotowała własną Paczkę dla rodziny z okolic Biłgoraja. Wśród podarunków znalazły się produkty żywnościowe, środki czystości i kosmetyki, przybory i pomoce szkolne, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego. Do rodziny trafią też dwa piętrowe łóżka – możemy przeczytać na stronie internetowej Prezydenta. „Super Express” doniósł, że w 2011 roku kwota przeznaczona w Kancelarii Prezydenta na wypłatę nagród wynosiła 5,3 mln zł. Zatem pracownicy prezydenta otrzymali średnio po 16,5 tys. zł premii. Suma nagród wypłaconych w Kancelarii od początku 2012 roku wynosi 2,4 mln zł, ale do końca roku zapewne jeszcze się zwiększy.Rad bym wiedzieć z jakiego źródła była sfinansowana paczka przygotowana przez Pana Prezydenta i jego Małżonkę. Czy pieniądze na dary od Pary Prezydenckiej pochodziły bezpośrednio z Kancelarii Prezydenta, czy może Pan Prezydent zapłacił za prezenty pieniędzmi z przyznanej sobie nagrody?Chwalcie lemingi dar Prezydenta!Nie zadawajcie przy tym pytania:Czy z Kancelarii forsa nań wzięta,Czy też z hojnego nagród rozdania?  
Gość napisał(a):Racja;)

Gość

07-12-2012, 19:34
#2
Racja;)
Gość napisał(a):Pan Tomasz Kaczmarek,  najdroższy polski agent, dokonał już w swoim życiu wiele – udało mu się pozostać na służbie po tym jak spowodował śmiertelny wypadek samochodowy, znaleźć fuchę w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, obracać się w wielkim świecie seksu i biznesu, a w końcu zostać posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Gość

09-12-2012, 16:26
#3
Pan Tomasz Kaczmarek,  najdroższy polski agent, dokonał już w swoim życiu wiele – udało mu się pozostać na służbie po tym jak spowodował śmiertelny wypadek samochodowy, znaleźć fuchę w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, obracać się w wielkim świecie seksu i biznesu, a w końcu zostać posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Pan Tomasz Kaczmarek,  najdroższy polski agent, dokonał już w swoim życiu wiele – udało mu się pozostać na służbie po tym jak spowodował śmiertelny wypadek samochodowy, znaleźć fuchę w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, obracać się w wielkim świecie seksu i biznesu, a w końcu zostać posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. [/quote]A czemu Skarbeńku Gościu piszesz nie na temat. Wątek przecież dotyczy jaśnie nam panującego pana prezydenta a nie pana Tomasza Kaczmarka?

Gość

06-03-2013, 16:36
#4
[quote=Gość]Pan Tomasz Kaczmarek,  najdroższy polski agent, dokonał już w swoim życiu wiele – udało mu się pozostać na służbie po tym jak spowodował śmiertelny wypadek samochodowy, znaleźć fuchę w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, obracać się w wielkim świecie seksu i biznesu, a w końcu zostać posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. [/quote]A czemu Skarbeńku Gościu piszesz nie na temat. Wątek przecież dotyczy jaśnie nam panującego pana prezydenta a nie pana Tomasza Kaczmarka?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Pan Tomasz Kaczmarek,  najdroższy polski agent, dokonał już w swoim życiu wiele – udało mu się pozostać na służbie po tym jak spowodował śmiertelny wypadek samochodowy, znaleźć fuchę w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, obracać się w wielkim świecie seksu i biznesu, a w końcu zostać posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. [/quote]A czemu Skarbeńku Gościu piszesz nie na temat. Wątek przecież dotyczy jaśnie nam panującego pana prezydenta a nie pana Tomasza Kaczmarka? [/quote]pewnie boi się powiedzieć cokolwiek złego na komora z obawą przed abw - normalna reakcja po aresztowaniach ;)system totalitarny, niech ktoś uświadomi mnie źle to pogratuluję

Gość

06-03-2013, 19:59
#5
[quote=Gość][quote=Gość]Pan Tomasz Kaczmarek,  najdroższy polski agent, dokonał już w swoim życiu wiele – udało mu się pozostać na służbie po tym jak spowodował śmiertelny wypadek samochodowy, znaleźć fuchę w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, obracać się w wielkim świecie seksu i biznesu, a w końcu zostać posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. [/quote]A czemu Skarbeńku Gościu piszesz nie na temat. Wątek przecież dotyczy jaśnie nam panującego pana prezydenta a nie pana Tomasza Kaczmarka? [/quote]pewnie boi się powiedzieć cokolwiek złego na komora z obawą przed abw - normalna reakcja po aresztowaniach ;)system totalitarny, niech ktoś uświadomi mnie źle to pogratuluję
Gość napisał(a):Bogu dzięki bo po tytule sądziłem że chodzi o p. Kotowskiego

Gość

06-03-2013, 20:29
#6
Bogu dzięki bo po tytule sądziłem że chodzi o p. Kotowskiego
Gość napisał(a):[quote=Gość]Bogu dzięki bo po tytule sądziłem że chodzi o p. Kotowskiego [/quote]no coś ty, do Kotowskiego tytuł nie pasuje pis posady i stanowiska dla kolesi i torby z kasa się chowa po obcych mieszkaniach  

Gość

07-03-2013, 09:56
#7
[quote=Gość]Bogu dzięki bo po tytule sądziłem że chodzi o p. Kotowskiego [/quote]no coś ty, do Kotowskiego tytuł nie pasuje pis posady i stanowiska dla kolesi i torby z kasa się chowa po obcych mieszkaniach  
Gość napisał(a):Benon ty jesteś na etacie w Ratuszu czy jednostce podległej? Raczej podległy widząc po wpisach{dobani}

Gość

17-04-2013, 13:01
#8
Benon ty jesteś na etacie w Ratuszu czy jednostce podległej? Raczej podległy widząc po wpisach{dobani}

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów