Firma Budex s.c. OSZUŚCI !!!

Założony przez PoradyPrawne
strony: 1
PoradyPrawne napisał(a):Witam,Firma Budex s.c. prowadzona przez panie Bożenę Galińską, oraz Janinę Galińską wykorzystuję wysoki stopień bezrobocia, który panuje na naszym terenie. Spółka oficjalnie zajmuje się budownictwem, remontami i renowacjami, jednak w rzeczywistości nie jest tak kolorowo. Zatrudniają pracowników BEZ UMOWY, z obietnicą jej podpisania, lecz ta obietnica nigdy nie zostaje spełniona, ponieważ : 1) cyt. [i]"dokumenty zgubił mój mąż podczas sprzątania na biurku"[/i]2) żaden z pracowników po przepracowaniu pierwszego okresu rozliczeniowego nie uzyskał pensji, co prowadziło do zgłaszania sprawy w Inspekcji Pracy, oraz Tygodniku Ostrołęckim. Ruchy te nie zmobilizowały rodziny Galińskich do wypłacenia należnych pieniędzy. Przestrzegam Was przed tą firmą, bo o konsekwencjach prawnych w stosunku do firmy Budex s.c. nie ma co się rozpisywac.

PoradyPrawne

Wpisów: 1
Dołączył: 13.11.2012
13-11-2012, 21:11
#1
Witam,Firma Budex s.c. prowadzona przez panie Bożenę Galińską, oraz Janinę Galińską wykorzystuję wysoki stopień bezrobocia, który panuje na naszym terenie. Spółka oficjalnie zajmuje się budownictwem, remontami i renowacjami, jednak w rzeczywistości nie jest tak kolorowo. Zatrudniają pracowników BEZ UMOWY, z obietnicą jej podpisania, lecz ta obietnica nigdy nie zostaje spełniona, ponieważ : 1) cyt. [i]"dokumenty zgubił mój mąż podczas sprzątania na biurku"[/i]2) żaden z pracowników po przepracowaniu pierwszego okresu rozliczeniowego nie uzyskał pensji, co prowadziło do zgłaszania sprawy w Inspekcji Pracy, oraz Tygodniku Ostrołęckim. Ruchy te nie zmobilizowały rodziny Galińskich do wypłacenia należnych pieniędzy. Przestrzegam Was przed tą firmą, bo o konsekwencjach prawnych w stosunku do firmy Budex s.c. nie ma co się rozpisywac.
Gość napisał(a):to chyba prawda. Ja kiedyś byłem tam krótko zatrudniony i właściwie jedynie siłą i groźbą odejścia z pracy wymusiłem wypłatę części pieniędzy. Zaraz gdy zobaczyłem co jest tam grane dałem drapaka :)Ta szefowa jest wprost niewyobrażalnie chciwa. Gdy mowa o pieniądzach, aż widać u niej zmiany anatomiczne na twarzy (!!!)

Gość

18-12-2012, 02:06
#2
to chyba prawda. Ja kiedyś byłem tam krótko zatrudniony i właściwie jedynie siłą i groźbą odejścia z pracy wymusiłem wypłatę części pieniędzy. Zaraz gdy zobaczyłem co jest tam grane dałem drapaka :)Ta szefowa jest wprost niewyobrażalnie chciwa. Gdy mowa o pieniądzach, aż widać u niej zmiany anatomiczne na twarzy (!!!)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów