sylwester 2012/13

Założony przez mała
strony: 1
mała napisał(a): Bal sylwestrowy kogo polecacie?z góry dziękuję {usmiech}

mała

Wpisów: 13
Dołączył: 01.10.2011
12-11-2012, 15:22
#1
Bal sylwestrowy kogo polecacie?z góry dziękuję {usmiech}
Gość napisał(a):Renesanssssssssssssssssssssssssss  w ANTONIACH !!!!!!!!!!!!

Gość

12-11-2012, 16:24
#2
Renesanssssssssssssssssssssssssss  w ANTONIACH !!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):HUBUS?

Gość

13-11-2012, 13:09
#3
HUBUS?
Gość napisał(a):Restauracja "Pod Laskiem" - polecam

Gość

13-11-2012, 14:16
#4
Restauracja "Pod Laskiem" - polecam
Gość napisał(a):A może ktoś ma namiar na jakiś domek na mazurach, gdzieś nie daleko O-ki do wynajęcia na sylwka.

Gość

02-12-2012, 10:20
#5
A może ktoś ma namiar na jakiś domek na mazurach, gdzieś nie daleko O-ki do wynajęcia na sylwka.
Gość napisał(a):Do jakiej sali warto wybrac sie na sylwestra?

Gość

14-12-2012, 13:26
#6
Do jakiej sali warto wybrac sie na sylwestra?
Gość napisał(a):szukam lokalu zeby zrobic nie drogo sylwestra

Gość

15-12-2012, 21:47
#7
szukam lokalu zeby zrobic nie drogo sylwestra
Gość napisał(a):Są jeszcze miejsca na bal w Fijałkowie koło Przasnysza. Agroturystyka, więc jest nocleg. Właściciel zapewnia różne atrakcje- kulig, ognisko... Warto.{tak}

Gość

18-12-2012, 10:22
#8
Są jeszcze miejsca na bal w Fijałkowie koło Przasnysza. Agroturystyka, więc jest nocleg. Właściciel zapewnia różne atrakcje- kulig, ognisko... Warto.{tak}
Gość napisał(a):Mam pytanie. Czy to prawda, że korona odwołała sylwestra?

Gość

30-12-2012, 10:28
#9
Mam pytanie. Czy to prawda, że korona odwołała sylwestra?
Gość napisał(a):Kto był na sylwestra w Dworku Marysieńka w Myszyńcu jak opinie?

Gość

01-01-2013, 18:41
#10
Kto był na sylwestra w Dworku Marysieńka w Myszyńcu jak opinie?
Gość napisał(a):Ja bylem w Hubusie w Grabowie. Byłem tam 2 razy w życiu - pierwszy i ostatni. Kompletna porażka. O ile kapela Chłopcy z Placu Bema wymiatali bez zastrzeżeń, o tyle jedzenie to jedna wielka porażka. No i to co mnie najbardziej zabolało, to to, że na rozpoczęciu Balu zmuszeni zostaliśmy do oklaskiwania i dziękowania właścicielowi oraz jego znajomym, za to że był łaskaw użyczyć swojej sali. Sam przyszedł za darmo, inny płacili po 380 zł i jeszcze wielka gloryfikacja, to była lekka przesada.  

Gość

01-01-2013, 19:16
#11
Ja bylem w Hubusie w Grabowie. Byłem tam 2 razy w życiu - pierwszy i ostatni. Kompletna porażka. O ile kapela Chłopcy z Placu Bema wymiatali bez zastrzeżeń, o tyle jedzenie to jedna wielka porażka. No i to co mnie najbardziej zabolało, to to, że na rozpoczęciu Balu zmuszeni zostaliśmy do oklaskiwania i dziękowania właścicielowi oraz jego znajomym, za to że był łaskaw użyczyć swojej sali. Sam przyszedł za darmo, inny płacili po 380 zł i jeszcze wielka gloryfikacja, to była lekka przesada.  
Gość napisał(a):Poszliśmy do Korony pierwszy i ostatni raz, no chyba , że ktoś na wesele zaprosi. Jeśli chodzi o sylwestra to Korona mnie bardzo rozczarowała. I niestety nie tylko jedzenie, także organizacja, zespół. Co roku chodzę gdzie indziej, nie będę pisał gdzie najlepiej, żeby ktoś mnie nie posądził o reklame, ale Korona to największe jak dla mnie rozczarowanie

Gość

01-01-2013, 19:25
#12
Poszliśmy do Korony pierwszy i ostatni raz, no chyba , że ktoś na wesele zaprosi. Jeśli chodzi o sylwestra to Korona mnie bardzo rozczarowała. I niestety nie tylko jedzenie, także organizacja, zespół. Co roku chodzę gdzie indziej, nie będę pisał gdzie najlepiej, żeby ktoś mnie nie posądził o reklame, ale Korona to największe jak dla mnie rozczarowanie
Gość napisał(a):Byłem w Kornie, Wyśmienite jedzenie, ładny wystrój, dobry zespół, zdecydowanie polecam, Sylwester warty tych pieniędzy

Gość

02-01-2013, 08:20
#13
Byłem w Kornie, Wyśmienite jedzenie, ładny wystrój, dobry zespół, zdecydowanie polecam, Sylwester warty tych pieniędzy
Gość napisał(a):Jasne.....Panie właścicielu

Gość

02-01-2013, 10:47
#14
Jasne.....Panie właścicielu
Gość napisał(a):a jak sylwester w Renesansie w Antoniach, byl ktos?

Gość

02-01-2013, 19:42
#15
a jak sylwester w Renesansie w Antoniach, byl ktos?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja bylem w Hubusie w Grabowie. Byłem tam 2 razy w życiu - pierwszy i ostatni. Kompletna porażka. O ile kapela Chłopcy z Placu Bema wymiatali bez zastrzeżeń, o tyle jedzenie to jedna wielka porażka. No i to co mnie najbardziej zabolało, to to, że na rozpoczęciu Balu zmuszeni zostaliśmy do oklaskiwania i dziękowania właścicielowi oraz jego znajomym, za to że był łaskaw użyczyć swojej sali. Sam przyszedł za darmo, inny płacili po 380 zł i jeszcze wielka gloryfikacja, to była lekka przesada.  [/quote]A tobie Drabot jak zwykle coś nie pasuje ,zamiast się cieszyć że dał ci chłop zarobić to znowu narzekasz.Wolałbyś pewnie żeby ciebie oklaskiwali a tu jak zwykle lipa.Mogłeś nie klaskać.Pozdro

Gość

03-01-2013, 00:18
#16
[quote=Gość]Ja bylem w Hubusie w Grabowie. Byłem tam 2 razy w życiu - pierwszy i ostatni. Kompletna porażka. O ile kapela Chłopcy z Placu Bema wymiatali bez zastrzeżeń, o tyle jedzenie to jedna wielka porażka. No i to co mnie najbardziej zabolało, to to, że na rozpoczęciu Balu zmuszeni zostaliśmy do oklaskiwania i dziękowania właścicielowi oraz jego znajomym, za to że był łaskaw użyczyć swojej sali. Sam przyszedł za darmo, inny płacili po 380 zł i jeszcze wielka gloryfikacja, to była lekka przesada.  [/quote]A tobie Drabot jak zwykle coś nie pasuje ,zamiast się cieszyć że dał ci chłop zarobić to znowu narzekasz.Wolałbyś pewnie żeby ciebie oklaskiwali a tu jak zwykle lipa.Mogłeś nie klaskać.Pozdro
Gość napisał(a):Po tym co pamiętam to oklaski były dla osób które z hubusem współpracują a nie właścicielowi! w tym i dla zespołu dla każdego indywidualnie ! A tobie ktoś przystawił pistolet do głowy że byłeś zmuszony klaskać !!!  Ty jesteś zmuszony iść do psychiatry jeśli nie jest za późno !!!  

Gość

03-01-2013, 08:28
#17
Po tym co pamiętam to oklaski były dla osób które z hubusem współpracują a nie właścicielowi! w tym i dla zespołu dla każdego indywidualnie ! A tobie ktoś przystawił pistolet do głowy że byłeś zmuszony klaskać !!!  Ty jesteś zmuszony iść do psychiatry jeśli nie jest za późno !!!  
Gość napisał(a):znowu???{nie} wystarczy tego!!!!!!! ( jest tu moderator?????)Jest Nowy Rok !!!! Cieszyć się , a ni OPLUWAĆ!!!!!

Gość

03-01-2013, 12:45
#18
znowu???{nie} wystarczy tego!!!!!!! ( jest tu moderator?????)Jest Nowy Rok !!!! Cieszyć się , a ni OPLUWAĆ!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja bylem w Hubusie w Grabowie. Byłem tam 2 razy w życiu - pierwszy i ostatni. Kompletna porażka. O ile kapela Chłopcy z Placu Bema wymiatali bez zastrzeżeń, o tyle jedzenie to jedna wielka porażka. No i to co mnie najbardziej zabolało, to to, że na rozpoczęciu Balu zmuszeni zostaliśmy do oklaskiwania i dziękowania właścicielowi oraz jego znajomym, za to że był łaskaw użyczyć swojej sali. Sam przyszedł za darmo, inny płacili po 380 zł i jeszcze wielka gloryfikacja, to była lekka przesada.  [/quote]Chłopcy z placu Bema to wymiatają ale chyba śmieci z pod stołów!

Gość

03-01-2013, 17:33
#19
[quote=Gość]Ja bylem w Hubusie w Grabowie. Byłem tam 2 razy w życiu - pierwszy i ostatni. Kompletna porażka. O ile kapela Chłopcy z Placu Bema wymiatali bez zastrzeżeń, o tyle jedzenie to jedna wielka porażka. No i to co mnie najbardziej zabolało, to to, że na rozpoczęciu Balu zmuszeni zostaliśmy do oklaskiwania i dziękowania właścicielowi oraz jego znajomym, za to że był łaskaw użyczyć swojej sali. Sam przyszedł za darmo, inny płacili po 380 zł i jeszcze wielka gloryfikacja, to była lekka przesada.  [/quote]Chłopcy z placu Bema to wymiatają ale chyba śmieci z pod stołów!
Gość napisał(a):w KORONIE byliśmy drugi raz.To był błąd. Obiecywali zmianę , i była.W zeszłym roku Muza OK, organizacja za to pod psem. W tym roku było odwrotnie; organizacja OK, za to zespół - totalna porażka.Nigdy więcej Sylwester w Koronie.

Gość

03-01-2013, 20:16
#20
w KORONIE byliśmy drugi raz.To był błąd. Obiecywali zmianę , i była.W zeszłym roku Muza OK, organizacja za to pod psem. W tym roku było odwrotnie; organizacja OK, za to zespół - totalna porażka.Nigdy więcej Sylwester w Koronie.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów