Serwis laptopów

Założony przez Małgosia1982
strony: 1
Małgosia1982 napisał(a):WitamChciałam się doradzić gdzie znajdę jakiś dobry serwis laptopów w Ostrołęce. Mam zepsutą klawiaturę (nie działa kilka klawiszy) no i pewnie będzie do wymiany. Szukam dobrego serwisu gdzie znają się na rzeczy i przede wszystkim mnie nie oszukająZ góry dzięki za pomoc  

Małgosia1982

Wpisów: 6
Dołączył: 08.05.2008
16-10-2012, 13:29
#1
WitamChciałam się doradzić gdzie znajdę jakiś dobry serwis laptopów w Ostrołęce. Mam zepsutą klawiaturę (nie działa kilka klawiszy) no i pewnie będzie do wymiany. Szukam dobrego serwisu gdzie znają się na rzeczy i przede wszystkim mnie nie oszukająZ góry dzięki za pomoc  
Gość napisał(a):na pewno nie polecam s-int kedys mnie chcieli oszukac na czesci w laptopie.{!}

Gość

16-10-2012, 15:23
#2
na pewno nie polecam s-int kedys mnie chcieli oszukac na czesci w laptopie.{!}
Gość napisał(a):OD RAZU .. I NA PEWNO KUPĘ FORSY BY ZAROBILI NA TYM OSZUSTWIE..POMYŚL TYLKO CZŁOWIEKU KOMU ZALEŻY NA OSZUKIWANIU KOGOŚ JEŚLI WIADOMO ŻE TO NA DŁUŻSZĄ METĘ NIE POPŁACA. TERAZ KAŻDY WALCZY O KLIENTA I NIKOMU NIE ZALEŻY BY OSZUKAĆ KOGOŚ NA 100 ZŁ. DLA MNIE TO SOLIDNA FIRMA, ZAWSZE MI POMAGALI, CZĘSTO BEZPŁATNIE, POZDRAWIAM ZAŁOGĘ !  

Gość

17-10-2012, 15:21
#3
OD RAZU .. I NA PEWNO KUPĘ FORSY BY ZAROBILI NA TYM OSZUSTWIE..POMYŚL TYLKO CZŁOWIEKU KOMU ZALEŻY NA OSZUKIWANIU KOGOŚ JEŚLI WIADOMO ŻE TO NA DŁUŻSZĄ METĘ NIE POPŁACA. TERAZ KAŻDY WALCZY O KLIENTA I NIKOMU NIE ZALEŻY BY OSZUKAĆ KOGOŚ NA 100 ZŁ. DLA MNIE TO SOLIDNA FIRMA, ZAWSZE MI POMAGALI, CZĘSTO BEZPŁATNIE, POZDRAWIAM ZAŁOGĘ !  
kutzzz napisał(a):No ciężko jest z serwisem laptopów w Ostrołęce. Mam dwa Lenovo T430 w biurze księgowym, które prowadzę z żoną i przez dwa tygodnie szukałem kogoś, żeby naprawił w jednym klawisze. Ostatecznie w Warszawie mi to zrobili, a sprzęt wysłałem kurierem.

kutzzz

Wpisów: 2
Dołączył: 06.05.2013
06-05-2013, 10:18
#4
No ciężko jest z serwisem laptopów w Ostrołęce. Mam dwa Lenovo T430 w biurze księgowym, które prowadzę z żoną i przez dwa tygodnie szukałem kogoś, żeby naprawił w jednym klawisze. Ostatecznie w Warszawie mi to zrobili, a sprzęt wysłałem kurierem.
Gość napisał(a):na osiedlu Centrum przy ulicy Sikorskiego 27 jest Alterinfo  - kolesie ogarniają temat. Nie tylko wymiana uszkodzonych podzespołów ale i znają się na elektronice - potrafią naprawić uszkodzoną płytę główną a nie tak jak większość "serwisów"  - wymienić na nową. Już dwa komputery moich znajomych reanimowali.

Gość

07-05-2013, 22:09
#5
na osiedlu Centrum przy ulicy Sikorskiego 27 jest Alterinfo  - kolesie ogarniają temat. Nie tylko wymiana uszkodzonych podzespołów ale i znają się na elektronice - potrafią naprawić uszkodzoną płytę główną a nie tak jak większość "serwisów"  - wymienić na nową. Już dwa komputery moich znajomych reanimowali.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów