Dj na wesele sierpień 2013

Założony przez lena29
strony: 1 2 3 dalej
lena29 napisał(a):Szukam Dj na wesele sierpień 2013 Kogo polecacie?{mruga}

lena29

Wpisów: 1
Dołączył: 13.10.2012
13-10-2012, 00:33
#1
Szukam Dj na wesele sierpień 2013 Kogo polecacie?{mruga}
Gość napisał(a):[quote=lena29]Szukam Dj na wesele sierpień 2013 Kogo polecacie?{mruga} [/quote]DJ Jacek jest ok

Gość

13-10-2012, 16:10
#2
[quote=lena29]Szukam Dj na wesele sierpień 2013 Kogo polecacie?{mruga} [/quote]DJ Jacek jest ok
Gość napisał(a):dj chris super

Gość

14-10-2012, 07:51
#3
dj chris super
Gość napisał(a):DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów

Gość

22-10-2012, 09:38
#4
DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów
Gość napisał(a):witam Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.www.twojaimpreza.plDj na weselePozdrawiam

Gość

27-10-2012, 21:17
#5
witam Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.www.twojaimpreza.plDj na weselePozdrawiam
Gość napisał(a):D J WESELE 2012 /2013   DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów SYLWESTER ZAJĘTY  

Gość

28-10-2012, 13:16
#6
D J WESELE 2012 /2013   DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów SYLWESTER ZAJĘTY  
Gość napisał(a): DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów SYLWESTER ZAJĘTY gram w całej polsce  

Gość

04-11-2012, 21:40
#7
DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów SYLWESTER ZAJĘTY gram w całej polsce  
Gość napisał(a):my mieliśmy dj Chrisa z Łomży. Był na prawdę świetny. Goście bawili się świetnie i potem też "brali" tego Pana :) Jak najbardziej polecam.ps. ja miałam małe przyjęcie, więc nie chciałam zespołu.

Gość

05-11-2012, 10:34
#8
my mieliśmy dj Chrisa z Łomży. Był na prawdę świetny. Goście bawili się świetnie i potem też "brali" tego Pana :) Jak najbardziej polecam.ps. ja miałam małe przyjęcie, więc nie chciałam zespołu.
Gość napisał(a):DJ Kołek jest spoko :)

Gość

05-11-2012, 18:47
#9
DJ Kołek jest spoko :)
Gość napisał(a):Ravi.. w dzisiejszych czasach to troche wstyd nazwac to profesjonalnym sprzetem,a stawianie "kolumn" na podłodze swiadczy raczej o brak tego ..profesjonalizmu

Gość

05-11-2012, 20:42
#10
Ravi.. w dzisiejszych czasach to troche wstyd nazwac to profesjonalnym sprzetem,a stawianie "kolumn" na podłodze swiadczy raczej o brak tego ..profesjonalizmu
Gość napisał(a):http://www.prezenterwodzirej.pl/Pan Mariusz z WarszawyPolecam!!!!!

Gość

06-11-2012, 14:41
#11
http://www.prezenterwodzirej.pl/Pan Mariusz z WarszawyPolecam!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ravi.. w dzisiejszych czasach to troche wstyd nazwac to profesjonalnym sprzetem,a stawianie "kolumn" na podłodze swiadczy raczej o brak tego ..profesjonalizmu [/quote]Jak ma "doły" to ma powiesić?

Gość

06-11-2012, 21:16
#12
[quote=Gość]Ravi.. w dzisiejszych czasach to troche wstyd nazwac to profesjonalnym sprzetem,a stawianie "kolumn" na podłodze swiadczy raczej o brak tego ..profesjonalizmu [/quote]Jak ma "doły" to ma powiesić?
Gość napisał(a):www.arecnowak.pl Polecam na wesle super dj-ów oraz cały zakres usług - Super muzyka- ustalona zgodnie z wymogami klienta, dopasowana do charakteru przyjęcia i gości- Dekoracja świetlana -kolorowe oswietlenie led na sali i nie tylko, cięzki dym, mgła, multimedia, projekcje - Nagłośnienie - najlepszej klasy sprzęt dopasowany do ilości osób oraz gabarytów sali Pozdrawiam, życzę spokojnych przygotowań oraz zabawy do białego rana! Arkadiusz Nowak tel. 608-330-869 mail. biuro@arecnowak.plwww.arecnowak.plDj's

Gość

06-11-2012, 23:23
#13
www.arecnowak.pl Polecam na wesle super dj-ów oraz cały zakres usług - Super muzyka- ustalona zgodnie z wymogami klienta, dopasowana do charakteru przyjęcia i gości- Dekoracja świetlana -kolorowe oswietlenie led na sali i nie tylko, cięzki dym, mgła, multimedia, projekcje - Nagłośnienie - najlepszej klasy sprzęt dopasowany do ilości osób oraz gabarytów sali Pozdrawiam, życzę spokojnych przygotowań oraz zabawy do białego rana! Arkadiusz Nowak tel. 608-330-869 mail. biuro@arecnowak.plwww.arecnowak.plDj's
Gość napisał(a):Witam Z racji takiej, że cały sierpień 2013 mam już zajęty, jestem automatycznie wyłączony z tego tematu  ... Mimo to pozdrawiam moich byłych jak i przyszłych klientów oraz wszystkich reklamujących się tu kolegów z branży :) Krzysztof Cieśliński - Chris Music www.chrismusic.plPS. Jedyny wolny wakacyjny termin to 20.07.2013 Zapraszam :) Dla osoby, która powoła się na serwis eostroleka.pl gwarantuję w ww. terminie rabat :)

Gość

07-11-2012, 09:49
#14
Witam Z racji takiej, że cały sierpień 2013 mam już zajęty, jestem automatycznie wyłączony z tego tematu  ... Mimo to pozdrawiam moich byłych jak i przyszłych klientów oraz wszystkich reklamujących się tu kolegów z branży :) Krzysztof Cieśliński - Chris Music www.chrismusic.plPS. Jedyny wolny wakacyjny termin to 20.07.2013 Zapraszam :) Dla osoby, która powoła się na serwis eostroleka.pl gwarantuję w ww. terminie rabat :)
Gość napisał(a):Witam serdecznie, Muzycznie wszystkie szczegóły do ustalenia, pełne prowadzenia wesela od wejścia Państwa i Waszych gości na salę do ostatniej osoby na sali. Profesjonalne zaplecze techniczne: nagłośnienie JBL, oświetlenie (skanery, pary ledowe, lasery) wytwornice dymu w tym także ciężkiego dymu, baniek, wyrzutnia konfetti.Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie www.apeksevents.com.pl i do kontaktu pod nr telefonu 796-998-210

Gość

14-11-2012, 10:49
#15
Witam serdecznie, Muzycznie wszystkie szczegóły do ustalenia, pełne prowadzenia wesela od wejścia Państwa i Waszych gości na salę do ostatniej osoby na sali. Profesjonalne zaplecze techniczne: nagłośnienie JBL, oświetlenie (skanery, pary ledowe, lasery) wytwornice dymu w tym także ciężkiego dymu, baniek, wyrzutnia konfetti.Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie www.apeksevents.com.pl i do kontaktu pod nr telefonu 796-998-210
Gość napisał(a):  DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18 STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZĘT ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOŚNIENIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów SYLWESTER ZAJĘTY

Gość

21-11-2012, 20:27
#16
  DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18 STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZĘT ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOŚNIENIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów SYLWESTER ZAJĘTY
Gość napisał(a):kolumny na podłodze bo młodzi sobie życzyli ja się stosuję do warunków panujących na sali. pozdrawiam dj ravi ale proszę zagrać tak jak ja to robię wtedy możemy rozmawiać o profesjonaliźmie.

Gość

21-11-2012, 20:30
#17
kolumny na podłodze bo młodzi sobie życzyli ja się stosuję do warunków panujących na sali. pozdrawiam dj ravi ale proszę zagrać tak jak ja to robię wtedy możemy rozmawiać o profesjonaliźmie.
Gość napisał(a):[quote=Gość] djravi kolumny na podłodze bo młodzi sobie życzyli ja się stosuję do warunków panujących na sali. pozdrawiam dj ravi ale proszę zagrać tak jak ja to robię wtedy możemy rozmawiać o profesjonaliźmie. [/quote]

Gość

21-11-2012, 20:31
#18
[quote=Gość] djravi kolumny na podłodze bo młodzi sobie życzyli ja się stosuję do warunków panujących na sali. pozdrawiam dj ravi ale proszę zagrać tak jak ja to robię wtedy możemy rozmawiać o profesjonaliźmie. [/quote]
Gość napisał(a):proszę zagrać jak ja praktycznie wszystkie soboty karnawału na weselach nie sztuka jest raz zagrać i później nikt nie będzie chciał takiego dj tak robi wielu nie mają zielonego pojęcia o poprowadzeniu wesela pozdrawiam dj ravi

Gość

21-11-2012, 20:34
#19
proszę zagrać jak ja praktycznie wszystkie soboty karnawału na weselach nie sztuka jest raz zagrać i później nikt nie będzie chciał takiego dj tak robi wielu nie mają zielonego pojęcia o poprowadzeniu wesela pozdrawiam dj ravi
Gość napisał(a):[quote=lena29]Szukam Dj na wesele sierpień 2013 Kogo polecacie?{mruga} [/quote]Zapraszam na stronkę o ile temat z DJ jest aktualny: deejaypc.pl.tlDJ PC

Gość

02-12-2012, 01:05
#20
[quote=lena29]Szukam Dj na wesele sierpień 2013 Kogo polecacie?{mruga} [/quote]Zapraszam na stronkę o ile temat z DJ jest aktualny: deejaypc.pl.tlDJ PC

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów