Kamerzysta i fotograf na wesele...pomocy

Założony przez Katherina
strony: 1
Katherina napisał(a):WitamPoszukuje kamerzysty i fotografa na wesele na wesele w czerwcu,lipcu lub sierpniu....prosze o poważne oferty nr gg 20592281odpowiem na powazne ofertypozdrawiam{zakochany}[b][/b][b][color=#ff00ff][/color] [size=18][/size][center]{zakochany}

Katherina

Wpisów: 11
Dołączył: 19.08.2012
19-08-2012, 14:19
#1
WitamPoszukuje kamerzysty i fotografa na wesele na wesele w czerwcu,lipcu lub sierpniu....prosze o poważne oferty nr gg 20592281odpowiem na powazne ofertypozdrawiam{zakochany}[b][/b][b][color=#ff00ff][/color] [size=18][/size][center]{zakochany}
Gość napisał(a):Nie używam gg, ale ofertę na filmowanie mogę wysłać na maila.Proszę o maila zwrotnego na podany adres, an pewno odpowiem.Zachęcam Młode Pary do wypożyeczenia ode mnie płyt DVD z wykonanych zleceń.Można zobaczyć jak produkt wygląda w całości.Wypożyczenie do niczego nie zobowiązuje -jedynie do oddania ich. Kontakt do mnie:jnakielski@orange.pltel.:   501 104 224PozdrawiamJacek Nakielski

Gość

19-08-2012, 15:35
#2
Nie używam gg, ale ofertę na filmowanie mogę wysłać na maila.Proszę o maila zwrotnego na podany adres, an pewno odpowiem.Zachęcam Młode Pary do wypożyeczenia ode mnie płyt DVD z wykonanych zleceń.Można zobaczyć jak produkt wygląda w całości.Wypożyczenie do niczego nie zobowiązuje -jedynie do oddania ich. Kontakt do mnie:jnakielski@orange.pltel.:   501 104 224PozdrawiamJacek Nakielski
Katherina napisał(a):WitamWyłałam czekam na odpowiedź Pozdrawiam

Katherina

Wpisów: 11
Dołączył: 19.08.2012
19-08-2012, 16:39
#3
WitamWyłałam czekam na odpowiedź Pozdrawiam
Gość napisał(a):Jeżeli sprawa z Fotografem aktualna, to zapraszam do zapoznania się z moim portfolio na stronie [url=http://profphoto.pl]www.profphoto.pl[/url]. Terminy w tych miesiącach mam jeszcze wolne, zatem jeśli zdjęcia przypadną Pani do gustu proszę o kontakt

Gość

19-08-2012, 23:38
#4
Jeżeli sprawa z Fotografem aktualna, to zapraszam do zapoznania się z moim portfolio na stronie [url=http://profphoto.pl]www.profphoto.pl[/url]. Terminy w tych miesiącach mam jeszcze wolne, zatem jeśli zdjęcia przypadną Pani do gustu proszę o kontakt
Gość napisał(a):chyba coś z linkiem poszło nie tak jak trzeba, jeszcze raz zatem [url=http://profphoto.pl]www.profphoto.pl[/url]

Gość

19-08-2012, 23:40
#5
chyba coś z linkiem poszło nie tak jak trzeba, jeszcze raz zatem [url=http://profphoto.pl]www.profphoto.pl[/url]
Gość napisał(a):Witamy,to dla Was powstała firma RecTime Pictures, zajmująca się tworzeniem filmów, którą wyróżnia niecodzienne spojrzenie na świat oraz kreatywność i wyobraźnia.Dla Was uwieczniamy bezcenne chwile, momenty i przenosimy je w cyfrowy obraz rzeczywistości.Dla Was tworzymy w najnowszej technologi filmy fabularne,które wzbogacają wasze reportaże ślubno-weselne.Zapraszamy na: www.rectime.plPozdrawiamy,RecTime Pictures :)  

Gość

20-08-2012, 23:13
#6
Witamy,to dla Was powstała firma RecTime Pictures, zajmująca się tworzeniem filmów, którą wyróżnia niecodzienne spojrzenie na świat oraz kreatywność i wyobraźnia.Dla Was uwieczniamy bezcenne chwile, momenty i przenosimy je w cyfrowy obraz rzeczywistości.Dla Was tworzymy w najnowszej technologi filmy fabularne,które wzbogacają wasze reportaże ślubno-weselne.Zapraszamy na: www.rectime.plPozdrawiamy,RecTime Pictures :)  
Gość napisał(a):Korzystałam w tym roku z usługi kamerowania i fotografii firmy Ślub z klasą z Makowa Mazowieckiego to w pełni profesjonalni , a zarazem bardzo odpowiedzialni ludzie Kochani Bardzo wam dziękuję za wszystko bardzo pomogli mi w organizacji mojego wesela

Gość

13-11-2012, 21:18
#7
Korzystałam w tym roku z usługi kamerowania i fotografii firmy Ślub z klasą z Makowa Mazowieckiego to w pełni profesjonalni , a zarazem bardzo odpowiedzialni ludzie Kochani Bardzo wam dziękuję za wszystko bardzo pomogli mi w organizacji mojego wesela

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów