Arkadia 2012/2013 polecacie?

Założony przez Katherina
strony: 1 2 dalej
Katherina napisał(a):WitamSala Arkadia,co o niej sądzicie?Był juz podobny watek na ten temat;ale odpowiedzi znacząco odbiegały od zapytania{gafa}Mam konkretne zapytania:1.jaki jest koszt?2.co jest wliczone w cenę?3.jakies ukryte koszta?4,pokoje dla gosci w jakiej cenie?5. ogólna opinia o obsłudze i właścicielach obiektu6.smak potraw to kwestia gustu;ale czy dla ogółu było do przyjęcia ?Prosze o opinie na temat tej saliPlanujemy wesele z Narzeczonym w 2013 czerwiec,lipiec,sierpień(mamy do wyboru) Pozdrawiam wszystkich{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakoc hany}[size=18][/size]  

Katherina

Wpisów: 11
Dołączył: 19.08.2012
19-08-2012, 14:12
#1
WitamSala Arkadia,co o niej sądzicie?Był juz podobny watek na ten temat;ale odpowiedzi znacząco odbiegały od zapytania{gafa}Mam konkretne zapytania:1.jaki jest koszt?2.co jest wliczone w cenę?3.jakies ukryte koszta?4,pokoje dla gosci w jakiej cenie?5. ogólna opinia o obsłudze i właścicielach obiektu6.smak potraw to kwestia gustu;ale czy dla ogółu było do przyjęcia ?Prosze o opinie na temat tej saliPlanujemy wesele z Narzeczonym w 2013 czerwiec,lipiec,sierpień(mamy do wyboru) Pozdrawiam wszystkich{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakoc hany}[size=18][/size]  
Gość napisał(a):A co stoi na przeszkodzie żebyś sama zadzowniłą i zapytała o szczegóły?

Gość

19-08-2012, 20:39
#2
A co stoi na przeszkodzie żebyś sama zadzowniłą i zapytała o szczegóły?
Gość napisał(a):z tego co wiem, to w arkadii wszystkie terminy w lecie przyszłego roku są już zajęte. oczywiście zawsze ktoś może zrezygnować.. ale najlepiej poszukać informacji u samego źródła, czyli zadzwonić..

Gość

19-08-2012, 22:49
#3
z tego co wiem, to w arkadii wszystkie terminy w lecie przyszłego roku są już zajęte. oczywiście zawsze ktoś może zrezygnować.. ale najlepiej poszukać informacji u samego źródła, czyli zadzwonić..
Gość napisał(a):ostatnio byłam na weselu w arkadii podobalo nam się mielismy wynajete pokoje wszystko czystei pachnace łazienka w pokoju{mruga}

Gość

21-08-2012, 08:28
#4
ostatnio byłam na weselu w arkadii podobalo nam się mielismy wynajete pokoje wszystko czystei pachnace łazienka w pokoju{mruga}
Katherina napisał(a):jesli mogłabym sama sie dowiedziec nie zadawałabym pytania na forum...{gafa}

Katherina

Wpisów: 11
Dołączył: 19.08.2012
22-08-2012, 23:09
#5
jesli mogłabym sama sie dowiedziec nie zadawałabym pytania na forum...{gafa}
Gość napisał(a):wydaje mi sie ze w sierpniu nie ma juz soboty wolnej,ale musisz zadzwonic albo napisac maila, ten pan napewno odpisze bo ja sie z nim tak porozumiewalam. Maila masz na stroniew cenie jest wszystko oprocz alkoholu, masz dodatkowo fontanne alkoholowa , za fontanne czekoladowa i granit i chatke musisz dodatkowo placic. Nie ma zadnych ukrytych kosztow - o wszystkim mlodzi sa informowani przez wlasciciela- czyli zaiks, okrycia na fotele , dekoaracja. Na temat jedzenia sie nie wypowiem, bo nie jadlam.Sala jest bardzo ładna,ma swój klimat a to co znajduje się na zewnątrz sali to jakaś bajka :) Pokoi dla gości jest sporo, nie pamiętam dokładnie ile , ładnie wyposażone ,zwykle więcej niż 2 osobowe. Cena bardzo mała jak na taki pokój bo okolo 35 zl z tego co pamietam. Nie wiem jak z dogadaniem sie o szczegóły z właścicielem, bo wesele mamy przed sobą, ale narazie nas do siebie niczym nie zraził. Mam nadzieje że chociaż trochę pomogłam:P

Gość

24-08-2012, 16:53
#6
wydaje mi sie ze w sierpniu nie ma juz soboty wolnej,ale musisz zadzwonic albo napisac maila, ten pan napewno odpisze bo ja sie z nim tak porozumiewalam. Maila masz na stroniew cenie jest wszystko oprocz alkoholu, masz dodatkowo fontanne alkoholowa , za fontanne czekoladowa i granit i chatke musisz dodatkowo placic. Nie ma zadnych ukrytych kosztow - o wszystkim mlodzi sa informowani przez wlasciciela- czyli zaiks, okrycia na fotele , dekoaracja. Na temat jedzenia sie nie wypowiem, bo nie jadlam.Sala jest bardzo ładna,ma swój klimat a to co znajduje się na zewnątrz sali to jakaś bajka :) Pokoi dla gości jest sporo, nie pamiętam dokładnie ile , ładnie wyposażone ,zwykle więcej niż 2 osobowe. Cena bardzo mała jak na taki pokój bo okolo 35 zl z tego co pamietam. Nie wiem jak z dogadaniem sie o szczegóły z właścicielem, bo wesele mamy przed sobą, ale narazie nas do siebie niczym nie zraził. Mam nadzieje że chociaż trochę pomogłam:P
Katherina napisał(a):[quote=Gość]wydaje mi sie ze w sierpniu nie ma juz soboty wolnej,ale musisz zadzwonic albo napisac maila, ten pan napewno odpisze bo ja sie z nim tak porozumiewalam. Maila masz na stroniew cenie jest wszystko oprocz alkoholu, masz dodatkowo fontanne alkoholowa , za fontanne czekoladowa i granit i chatke musisz dodatkowo placic. Nie ma zadnych ukrytych kosztow - o wszystkim mlodzi sa informowani przez wlasciciela- czyli zaiks, okrycia na fotele , dekoaracja. Na temat jedzenia sie nie wypowiem, bo nie jadlam.Sala jest bardzo ładna,ma swój klimat a to co znajduje się na zewnątrz sali to jakaś bajka :) Pokoi dla gości jest sporo, nie pamiętam dokładnie ile , ładnie wyposażone ,zwykle więcej niż 2 osobowe. Cena bardzo mała jak na taki pokój bo okolo 35 zl z tego co pamietam. Nie wiem jak z dogadaniem sie o szczegóły z właścicielem, bo wesele mamy przed sobą, ale narazie nas do siebie niczym nie zraził. Mam nadzieje że chociaż trochę pomogłam:P [/quote]Dziękuje bardzo;*Niestety wszystkie terminy s a juz zajete {smutny}{smutny}{smutny}Więc szukamy innej sali A co myślicie o Wiolettcie?Jak ktos moze zauwazył jestem spoza Ostrołęki i czasem brak czasu ogranicza jeźdzenie od sali do sali i sukanie tej jedynej,dlatego prosze o pomoc :)Pozdrawiam Katherina

Katherina

Wpisów: 11
Dołączył: 19.08.2012
24-08-2012, 22:06
#7
[quote=Gość]wydaje mi sie ze w sierpniu nie ma juz soboty wolnej,ale musisz zadzwonic albo napisac maila, ten pan napewno odpisze bo ja sie z nim tak porozumiewalam. Maila masz na stroniew cenie jest wszystko oprocz alkoholu, masz dodatkowo fontanne alkoholowa , za fontanne czekoladowa i granit i chatke musisz dodatkowo placic. Nie ma zadnych ukrytych kosztow - o wszystkim mlodzi sa informowani przez wlasciciela- czyli zaiks, okrycia na fotele , dekoaracja. Na temat jedzenia sie nie wypowiem, bo nie jadlam.Sala jest bardzo ładna,ma swój klimat a to co znajduje się na zewnątrz sali to jakaś bajka :) Pokoi dla gości jest sporo, nie pamiętam dokładnie ile , ładnie wyposażone ,zwykle więcej niż 2 osobowe. Cena bardzo mała jak na taki pokój bo okolo 35 zl z tego co pamietam. Nie wiem jak z dogadaniem sie o szczegóły z właścicielem, bo wesele mamy przed sobą, ale narazie nas do siebie niczym nie zraził. Mam nadzieje że chociaż trochę pomogłam:P [/quote]Dziękuje bardzo;*Niestety wszystkie terminy s a juz zajete {smutny}{smutny}{smutny}Więc szukamy innej sali A co myślicie o Wiolettcie?Jak ktos moze zauwazył jestem spoza Ostrołęki i czasem brak czasu ogranicza jeźdzenie od sali do sali i sukanie tej jedynej,dlatego prosze o pomoc :)Pozdrawiam Katherina
Gość napisał(a):my jak szukalismy to tez zajezdzalismy do wioletty, ale negatywne opinie znajomych nas troche odstraszyly chociaz sala jest bardzo ladna. Ceny takie jak wszedzie. Mi sie osobiscie podobala sala niezapominajka ale tam jest tylko jedna toaleta i troche śliski parkiet, ale sala naprawde robi wrazenie. U nas arkadia byla na 1 miejscu , wiec ci zabardzo nie pomoge, ale bralismy pod uwage tez Augustyniaka tego wiekszego bo bylismy tam na kilku weselach i bylo ok :) pozdrawiam

Gość

27-08-2012, 18:31
#8
my jak szukalismy to tez zajezdzalismy do wioletty, ale negatywne opinie znajomych nas troche odstraszyly chociaz sala jest bardzo ladna. Ceny takie jak wszedzie. Mi sie osobiscie podobala sala niezapominajka ale tam jest tylko jedna toaleta i troche śliski parkiet, ale sala naprawde robi wrazenie. U nas arkadia byla na 1 miejscu , wiec ci zabardzo nie pomoge, ale bralismy pod uwage tez Augustyniaka tego wiekszego bo bylismy tam na kilku weselach i bylo ok :) pozdrawiam
Gość napisał(a):Arkadia - lux. Nie będę za bardzo zachwalać żeby nie zjadła mnie ich konkurencja {gafa}Ale skoro w Arkadii zajęte to wg mnie poza Arkadią tylko Zakłady Mięsne są godne zaufania i polecenia.Pozdrawiam.

Gość

27-08-2012, 20:07
#9
Arkadia - lux. Nie będę za bardzo zachwalać żeby nie zjadła mnie ich konkurencja {gafa}Ale skoro w Arkadii zajęte to wg mnie poza Arkadią tylko Zakłady Mięsne są godne zaufania i polecenia.Pozdrawiam.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Mi sie osobiscie podobala sala niezapominajka ale tam jest tylko jedna toaleta i troche śliski parkiet, ale sala naprawde robi wrazenie[/quote]Niezapominajka chyba już nie istnieje...Dla mnie Kwadrans, Arkadia, Augustyniak są ok.

Gość

27-08-2012, 21:16
#10
[quote=Gość]Mi sie osobiscie podobala sala niezapominajka ale tam jest tylko jedna toaleta i troche śliski parkiet, ale sala naprawde robi wrazenie[/quote]Niezapominajka chyba już nie istnieje...Dla mnie Kwadrans, Arkadia, Augustyniak są ok.
Gość napisał(a):Wszystko zależy na ile osób planujesz wesele. Ja polecam Elbę, inni nazywają ją Zakłady Mięsne bo to dawna stołówka.Sala rewelacja, tylko podejrzewam, że na więcej niż 100 osób.

Gość

28-08-2012, 09:34
#11
Wszystko zależy na ile osób planujesz wesele. Ja polecam Elbę, inni nazywają ją Zakłady Mięsne bo to dawna stołówka.Sala rewelacja, tylko podejrzewam, że na więcej niż 100 osób.
Gość napisał(a):Nezapominajka istnieje dalej, zmienili się tylko właściciele. Miałam tam swoje wesele w lipcu 2012 . Było super. Wszystko mi sie podobało : wystrój, jedzenieitp. Naprawdę polecam . Gdybym drugi raz miała wybierać też bym wybrała ten lokal.  

Gość

28-08-2012, 18:22
#12
Nezapominajka istnieje dalej, zmienili się tylko właściciele. Miałam tam swoje wesele w lipcu 2012 . Było super. Wszystko mi sie podobało : wystrój, jedzenieitp. Naprawdę polecam . Gdybym drugi raz miała wybierać też bym wybrała ten lokal.  
Gość napisał(a):A może dobrze by było rozważyć zmianę terminu-? jeśli chodzi o salę i kontakt z właścicielem to nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałam tam niedawno przyjęcie weselne i było przecudownie:) . Naprawdę polecam!

Gość

28-08-2012, 20:45
#13
A może dobrze by było rozważyć zmianę terminu-? jeśli chodzi o salę i kontakt z właścicielem to nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałam tam niedawno przyjęcie weselne i było przecudownie:) . Naprawdę polecam!
Gość napisał(a):Hej, wynajelismy ta sale jednak nie mielismy okazji jej widziec.Moze ktos nam odpowie jak wyglada dekoracja tej sali? Na zdjeciach niestety wyglada biedniutko, mam nadzieje ze mnie pocieszycie !!:)

Gość

05-11-2012, 19:18
#14
Hej, wynajelismy ta sale jednak nie mielismy okazji jej widziec.Moze ktos nam odpowie jak wyglada dekoracja tej sali? Na zdjeciach niestety wyglada biedniutko, mam nadzieje ze mnie pocieszycie !!:)
Gość napisał(a):Wystrój sali zależy w dużej mierze od dekoratorki, która się tym zajmuje - oczywiście usługa płatna. Ja byłam na weselu gdzie sala bardzo ładnie się prezentowała - nie wiem jak to wygląda gdy ktoś nie skorzysta z fachowej pomocy i zajmują się tym tylko właściciele lokalu. Tak czy inaczej o to bym była spokojna. Obawiałabym się raczej aroganckiej obsługi - chodzi mi wyłącznie o jednego kelnera, który nie zna zasad dobrego wychowania itp.  

Gość

05-11-2012, 22:57
#15
Wystrój sali zależy w dużej mierze od dekoratorki, która się tym zajmuje - oczywiście usługa płatna. Ja byłam na weselu gdzie sala bardzo ładnie się prezentowała - nie wiem jak to wygląda gdy ktoś nie skorzysta z fachowej pomocy i zajmują się tym tylko właściciele lokalu. Tak czy inaczej o to bym była spokojna. Obawiałabym się raczej aroganckiej obsługi - chodzi mi wyłącznie o jednego kelnera, który nie zna zasad dobrego wychowania itp.  
Gość napisał(a):pytanie do osob które juz  miały swoje wesele w tej sali lub bawily sie jako gosc weselny,  ile osob pomiesci sala Arkadia, tak aby nie było za ciasno i za luźno ? :)

Gość

07-12-2012, 23:15
#16
pytanie do osob które juz  miały swoje wesele w tej sali lub bawily sie jako gosc weselny,  ile osob pomiesci sala Arkadia, tak aby nie było za ciasno i za luźno ? :)
Gość napisał(a):150 MAX  

Gość

10-12-2012, 09:06
#17
150 MAX  
Gość napisał(a):ja planuje tam swoje wesele na 180  

Gość

20-12-2012, 17:49
#18
ja planuje tam swoje wesele na 180  
Gość napisał(a):powodzenia :)

Gość

20-12-2012, 18:37
#19
powodzenia :)
Gość napisał(a):Odstąpię 15.08.2013 w Arkadii. Tel. 696-307-477

Gość

24-12-2012, 00:40
#20
Odstąpię 15.08.2013 w Arkadii. Tel. 696-307-477

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów