ginekolog dla 4 latki

Założony przez egna
strony: 1
egna napisał(a):muszę iść z córką do ginekologa którego polecacie dla dziecka.

egna

Wpisów: 16
Dołączył: 13.01.2007
13-07-2012, 22:27
#1
muszę iść z córką do ginekologa którego polecacie dla dziecka.
Gość napisał(a):Moze napisz co corce dolega to podpowiemy ktory lekarz jest dobry w tym schorzeniu.

Gość

14-07-2012, 00:20
#2
Moze napisz co corce dolega to podpowiemy ktory lekarz jest dobry w tym schorzeniu.
Gość napisał(a):Moze napisz co corce dolega to podpowiemy ktory lekarz jest dobry w tym schorzeniu.

Gość

14-07-2012, 00:20
#3
Moze napisz co corce dolega to podpowiemy ktory lekarz jest dobry w tym schorzeniu.
Gość napisał(a):córkeczka złapała jakąś infekcję

Gość

14-07-2012, 09:39
#4
córkeczka złapała jakąś infekcję
Gość napisał(a):Poradnia Ginekologiczna dla Dziewczynek, ewentualnie lekarz rodzinny też coś może pomóc.

Gość

14-07-2012, 11:36
#5
Poradnia Ginekologiczna dla Dziewczynek, ewentualnie lekarz rodzinny też coś może pomóc.
Gość napisał(a):Broń Boże pójść z dzieckiem do którejś z Pani lekarz ( celowo) w Ostrołęce na na 100% nie polecam na NFZ. Może Walczak z Centrum Medycznego.

Gość

15-07-2012, 11:17
#6
Broń Boże pójść z dzieckiem do którejś z Pani lekarz ( celowo) w Ostrołęce na na 100% nie polecam na NFZ. Może Walczak z Centrum Medycznego.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Broń Boże pójść z dzieckiem do którejś z Pani lekarz ( celowo) w Ostrołęce na na 100% nie polecam na NFZ. Może Walczak z Centrum Medycznego. [/quote]no proszę cię, pomyśl zanim napiszesz cokolwiek. Na prawdę poszłabyś ze swoją czteroletnią córką, powtarzam - CZTEROLETNIĄ do ginekologa faceta? I co, miałaby się przed nim rozebrać i może jeszcze na samolocik wskoczyć? Paranoja.Uważam autorko, że powinnaś na początku skierować się do swojego lekarza rodzinnego. Kogoś, kogo córeczka zna i się nie boi. Opowiesz wszystko i dziecko ewentualnie dostanie probiotyk/antybiotyk/inny lek.Nie widzę sensu iść z czterolatką do ginekologa, ewentualnie - jak ktoś wyżej napisał - do poradni dla dziewcząt, ale to ze wskazaniem od lekarza. Pozdrawiam i życzę zdrówka!

Gość

16-07-2012, 08:55
#7
[quote=Gość]Broń Boże pójść z dzieckiem do którejś z Pani lekarz ( celowo) w Ostrołęce na na 100% nie polecam na NFZ. Może Walczak z Centrum Medycznego. [/quote]no proszę cię, pomyśl zanim napiszesz cokolwiek. Na prawdę poszłabyś ze swoją czteroletnią córką, powtarzam - CZTEROLETNIĄ do ginekologa faceta? I co, miałaby się przed nim rozebrać i może jeszcze na samolocik wskoczyć? Paranoja.Uważam autorko, że powinnaś na początku skierować się do swojego lekarza rodzinnego. Kogoś, kogo córeczka zna i się nie boi. Opowiesz wszystko i dziecko ewentualnie dostanie probiotyk/antybiotyk/inny lek.Nie widzę sensu iść z czterolatką do ginekologa, ewentualnie - jak ktoś wyżej napisał - do poradni dla dziewcząt, ale to ze wskazaniem od lekarza. Pozdrawiam i życzę zdrówka!
Gość napisał(a):byłamu rodzinnego dostalam maśc ale nie pomogło

Gość

16-07-2012, 12:21
#8
byłamu rodzinnego dostalam maśc ale nie pomogło
Gość napisał(a):minęły dopiero 1-2 dni, może potrzeba więcej czasu na efekty??A jeśli efektów nie ma, wybierz się jeszcze raz do lekarza i opowiedz o tym. Powodzenia!

Gość

16-07-2012, 15:12
#9
minęły dopiero 1-2 dni, może potrzeba więcej czasu na efekty??A jeśli efektów nie ma, wybierz się jeszcze raz do lekarza i opowiedz o tym. Powodzenia!
Gość napisał(a):moze zrob badanie moczu. U mojej corki byly bakterie i stad miala problemy intymne

Gość

16-07-2012, 17:38
#10
moze zrob badanie moczu. U mojej corki byly bakterie i stad miala problemy intymne
Gość napisał(a):BiałystokKlinika dla dzieci i młodzieży tel. (85) 74 50 520 ja byłam tam ze swoją córeczką miała problemy intymne.Potrzebna jest skierowanie od lekarza rodzinnego a potem zadzwonić i się umówić.A teraz najlepiej myć dziecko szarym mydłem lub przemywać i moczyć w tamtum verde.

Gość

18-07-2012, 16:23
#11
BiałystokKlinika dla dzieci i młodzieży tel. (85) 74 50 520 ja byłam tam ze swoją córeczką miała problemy intymne.Potrzebna jest skierowanie od lekarza rodzinnego a potem zadzwonić i się umówić.A teraz najlepiej myć dziecko szarym mydłem lub przemywać i moczyć w tamtum verde.
Gość napisał(a):Idź do dr Wiesławy Czasiuk. Dane teleadresowe są w internecie. Jest delikatna i ludzka, nie przestraszy Ci dziecka.

Gość

18-07-2012, 16:52
#12
Idź do dr Wiesławy Czasiuk. Dane teleadresowe są w internecie. Jest delikatna i ludzka, nie przestraszy Ci dziecka.
Gość napisał(a):[quote=Gość]BiałystokKlinika dla dzieci i młodzieży tel. (85) 74 50 520 ja byłam tam ze swoją córeczką miała problemy intymne.Potrzebna jest skierowanie od lekarza rodzinnego a potem zadzwonić i się umówić.A teraz najlepiej myć dziecko szarym mydłem lub przemywać i moczyć w tamtum verde. [/quote]w tantum verde??? Tym sprayu do gardła {diabelek}Chyba tantum rosa :)

Gość

18-07-2012, 17:51
#13
[quote=Gość]BiałystokKlinika dla dzieci i młodzieży tel. (85) 74 50 520 ja byłam tam ze swoją córeczką miała problemy intymne.Potrzebna jest skierowanie od lekarza rodzinnego a potem zadzwonić i się umówić.A teraz najlepiej myć dziecko szarym mydłem lub przemywać i moczyć w tamtum verde. [/quote]w tantum verde??? Tym sprayu do gardła {diabelek}Chyba tantum rosa :)
Gość napisał(a):maścią smarowałam córkę przez 7 dni. Mocz ma dobry. skierowano mnie do dr pajewskiej do nowego szpitala. Czy wiecie czy potrzebne jest skierowanie.

Gość

19-07-2012, 16:44
#14
maścią smarowałam córkę przez 7 dni. Mocz ma dobry. skierowano mnie do dr pajewskiej do nowego szpitala. Czy wiecie czy potrzebne jest skierowanie.
Gość napisał(a):NIE,PONIEWAŻ DO GINEKOLOGA NIE WYMAGANE SĄ SKIEROWANIA OD DOKTORA RODZINNEGO.

Gość

19-07-2012, 17:35
#15
NIE,PONIEWAŻ DO GINEKOLOGA NIE WYMAGANE SĄ SKIEROWANIA OD DOKTORA RODZINNEGO.
Gość napisał(a):[quote=Gość]NIE,PONIEWAŻ DO GINEKOLOGA NIE WYMAGANE SĄ SKIEROWANIA OD DOKTORA RODZINNEGO. [/quote]ale tu chyba chodzi o poradnię dla dziewcząt i tam kiedyś było potrzebne skierowanie.Droga autorko, a kto Cię skierował? Jesli lekarz rodzinny to nie łatwiej byłoby jemu zadać takie pytanie?? :)

Gość

19-07-2012, 18:01
#16
[quote=Gość]NIE,PONIEWAŻ DO GINEKOLOGA NIE WYMAGANE SĄ SKIEROWANIA OD DOKTORA RODZINNEGO. [/quote]ale tu chyba chodzi o poradnię dla dziewcząt i tam kiedyś było potrzebne skierowanie.Droga autorko, a kto Cię skierował? Jesli lekarz rodzinny to nie łatwiej byłoby jemu zadać takie pytanie?? :)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów