Co się czyta w mieście?

Założony przez KzKnK
strony: 1
KzKnK napisał(a):Aktualną lekturą Klubu z Kawą nad Książką w Ostrołęce jest "Kobieta w lustrze" Erica-Emmanuela Schmitta, ale może ktoś zechce tutaj napisać, co się jeszcze aktualnie czyta w mieście?

KzKnK

Wpisów: 4
Dołączył: 20.06.2012
20-06-2012, 19:53
#1
Aktualną lekturą Klubu z Kawą nad Książką w Ostrołęce jest "Kobieta w lustrze" Erica-Emmanuela Schmitta, ale może ktoś zechce tutaj napisać, co się jeszcze aktualnie czyta w mieście?
Gość napisał(a):W naszym mieście czyta się ogłoszenia w rubryce "praca"

Gość

21-06-2012, 06:29
#2
W naszym mieście czyta się ogłoszenia w rubryce "praca"
KzKnK napisał(a):[quote=Gość]W naszym mieście czyta się ogłoszenia w rubryce "praca" [/quote]- i pisze się tylko ogłoszenia w rubryce "praca"?  

KzKnK

Wpisów: 4
Dołączył: 20.06.2012
21-06-2012, 08:22
#3
[quote=Gość]W naszym mieście czyta się ogłoszenia w rubryce "praca" [/quote]- i pisze się tylko ogłoszenia w rubryce "praca"?  
Gość napisał(a):ja,urbanator.polecam

Gość

21-06-2012, 12:04
#4
ja,urbanator.polecam
Gość napisał(a):dla interesujących się psychologią, historią 2WŚ, psychoanalizą i manipulacją polityczną polecam "Ucieczkę od wolności" E. Fromma. niesamowicie ciekawa książka, można wyciągnąć naprawdę wiele wniosków

Gość

21-06-2012, 19:47
#5
dla interesujących się psychologią, historią 2WŚ, psychoanalizą i manipulacją polityczną polecam "Ucieczkę od wolności" E. Fromma. niesamowicie ciekawa książka, można wyciągnąć naprawdę wiele wniosków
Gość napisał(a):zastrzegam, że to nie jest raczej lektura do kawy ;)

Gość

21-06-2012, 19:47
#6
zastrzegam, że to nie jest raczej lektura do kawy ;)
KzKnK napisał(a):[quote=Gość]zastrzegam, że to nie jest raczej lektura do kawy ;) [/quote]książki czyta się czasem po to, żeby się przebudzić, kawę pije się czasem po to, żeby nie zasnąć, ..... ...... więc, hm, ja bym raczej wnioskowała za tym, żeby lektur nie mieszać z alkoholem :)

KzKnK

Wpisów: 4
Dołączył: 20.06.2012
21-06-2012, 20:26
#7
[quote=Gość]zastrzegam, że to nie jest raczej lektura do kawy ;) [/quote]książki czyta się czasem po to, żeby się przebudzić, kawę pije się czasem po to, żeby nie zasnąć, ..... ...... więc, hm, ja bym raczej wnioskowała za tym, żeby lektur nie mieszać z alkoholem :)
Gość napisał(a):A ja czytam Musso do kawy {diabelek}

Gość

22-06-2012, 20:31
#8
A ja czytam Musso do kawy {diabelek}
Gość napisał(a):[quote=KzKnK][quote=Gość]W naszym mieście czyta się ogłoszenia w rubryce "praca" [/quote]- i pisze się tylko ogłoszenia w rubryce "praca"?  [/quote]Rozumiem że w innych miastach nie czyta sie tej rubryki? {mruga}

Gość

24-06-2012, 18:38
#9
[quote=KzKnK][quote=Gość]W naszym mieście czyta się ogłoszenia w rubryce "praca" [/quote]- i pisze się tylko ogłoszenia w rubryce "praca"?  [/quote]Rozumiem że w innych miastach nie czyta sie tej rubryki? {mruga}
KzKnK napisał(a):aktualną recenzje z ogłoszeń w rubryce "praca" najprawdopodobniej można znaleźć w Urzędzie Pracy- a na stronie Fundacji MIASTO SŁÓW można zapoznać się z recenzją książki "Kobieta w lustrze"  Erica-Emmanuela Schmitta oraz sprawozdaniem z drugiego spotkania Klubu z Kawą nad Książką w Ostrołęce: http://www.miastoslow.pl/wordpress/?p=3472

KzKnK

Wpisów: 4
Dołączył: 20.06.2012
10-07-2012, 19:26
#10
aktualną recenzje z ogłoszeń w rubryce "praca" najprawdopodobniej można znaleźć w Urzędzie Pracy- a na stronie Fundacji MIASTO SŁÓW można zapoznać się z recenzją książki "Kobieta w lustrze"  Erica-Emmanuela Schmitta oraz sprawozdaniem z drugiego spotkania Klubu z Kawą nad Książką w Ostrołęce: http://www.miastoslow.pl/wordpress/?p=3472

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów