PEELING KAWITACYJNY - gdzie?!

Założony przez TellMeWhy
strony: 1
TellMeWhy napisał(a):Który salon kosmetyczny polecacie do wykonania peelingu kawitacyjnego. Jakie są ceny takie zabiegu kosmetycznego?!

TellMeWhy

Wpisów: 13
Dołączył: 11.08.2011
03-05-2012, 23:20
#1
Który salon kosmetyczny polecacie do wykonania peelingu kawitacyjnego. Jakie są ceny takie zabiegu kosmetycznego?!
Gość napisał(a):Jest super gabinet w hotelu korona w Krukach. Na prawde wszystkim polecam. Ceny ostroleckie ale jakosc nie do porownania z innymi gabinetami. Bylam tam juz 3 razy i za kazdym razem bylam pozytywnie zaskoczona.!!!!

Gość

04-05-2012, 09:19
#2
Jest super gabinet w hotelu korona w Krukach. Na prawde wszystkim polecam. Ceny ostroleckie ale jakosc nie do porownania z innymi gabinetami. Bylam tam juz 3 razy i za kazdym razem bylam pozytywnie zaskoczona.!!!!
Gość napisał(a):Ale jakie są ceny? ile to kosztuje konkretnie???

Gość

04-05-2012, 12:11
#3
Ale jakie są ceny? ile to kosztuje konkretnie???
Gość napisał(a):Wykonywałam ten zabieg w Gabinecie Medycyny Estetycznej, było to już jakiś czas temu i zapłaciłam z tego co pamiętam ok. 30 zł. Polecam , korzystam z usług tego gabinetu co jakiś czas i jestem naprawdę zadowolona.

Gość

04-05-2012, 22:30
#4
Wykonywałam ten zabieg w Gabinecie Medycyny Estetycznej, było to już jakiś czas temu i zapłaciłam z tego co pamiętam ok. 30 zł. Polecam , korzystam z usług tego gabinetu co jakiś czas i jestem naprawdę zadowolona.
Gość napisał(a):Polecam gabinet KosMedika Patrycji Lis ( 505 95 44 77 ) na Hallera 1/1

Gość

02-11-2014, 21:46
#5
Polecam gabinet KosMedika Patrycji Lis ( 505 95 44 77 ) na Hallera 1/1
Gość napisał(a):Jak słyszę o cenie peelingu kawitacyjnego za 30zł. to mnie krew zalewa{zly} na czym to jest robione? na ślinie? Ludzie wszystko co dobre musi kosztować...To tak jak paznokcie hybrydowe za 20zł. /lakiery z drogerii/ albo farba na włosy za 60zł. /farba z drogerii/. Nie dajcie się otumanić, w pierwszym przypadku lakier zaraz odpada a w drugim farba zaczyna się zmywać w pierwszym myciu...

Gość

05-11-2014, 10:23
#6
Jak słyszę o cenie peelingu kawitacyjnego za 30zł. to mnie krew zalewa{zly} na czym to jest robione? na ślinie? Ludzie wszystko co dobre musi kosztować...To tak jak paznokcie hybrydowe za 20zł. /lakiery z drogerii/ albo farba na włosy za 60zł. /farba z drogerii/. Nie dajcie się otumanić, w pierwszym przypadku lakier zaraz odpada a w drugim farba zaczyna się zmywać w pierwszym myciu...

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów