ARKADIA KORDOWO ! opinie

Założony przez soprano17
strony: wstecz 1 2 3
Gość napisał(a):Chyba 1500 zł za poprawiny i dania z wesela są, ale zawsze okropnie dużo tego zostaje, więc powinno starczyć, aha i jeszcze chyba czas jakiś był 5 godzin a pozniej dopałata, mniej wiecej jakos tak

Gość

21-06-2012, 18:07
#1
Chyba 1500 zł za poprawiny i dania z wesela są, ale zawsze okropnie dużo tego zostaje, więc powinno starczyć, aha i jeszcze chyba czas jakiś był 5 godzin a pozniej dopałata, mniej wiecej jakos tak
Gość napisał(a):z tego co wiem wesele ktore niedawno sie odbylo mialo ponad 200 gosci, owszem bylo ciasno ale nie jakos tragicznie, wiec mysle ze przy 160 nie bedzie ciasno. My chcemy tam zrobic wesele na 180.

Gość

07-11-2012, 20:08
#2
z tego co wiem wesele ktore niedawno sie odbylo mialo ponad 200 gosci, owszem bylo ciasno ale nie jakos tragicznie, wiec mysle ze przy 160 nie bedzie ciasno. My chcemy tam zrobic wesele na 180.
Gość napisał(a):a jaka jest cena na 2013 lub 2014 rok za osobe, ktos wie? i co jest  wliczone w ta cene.  

Gość

07-12-2012, 23:09
#3
a jaka jest cena na 2013 lub 2014 rok za osobe, ktos wie? i co jest  wliczone w ta cene.  
Gość napisał(a):hej. o cene najlepiej zapytaj wlasciciela ,chocby w mailu, tak samo o to co jest wliczone. Cena okolo 160zl w goracym okresie, w cenie ciasto owoce nie pamietam ile dań i przystawek ale porównywalnie z innymi salami

Gość

20-12-2012, 17:48
#4
hej. o cene najlepiej zapytaj wlasciciela ,chocby w mailu, tak samo o to co jest wliczone. Cena okolo 160zl w goracym okresie, w cenie ciasto owoce nie pamietam ile dań i przystawek ale porównywalnie z innymi salami
Gość napisał(a):Moim zdaniem opinię pochlebne są  daleko przesadzone, byłam tam na 4 weselach i 1 stypie. Jedzenie kiepskie, dania nie gorące, a najgorsze było to jak na poprawinach były ponadgryzane kluski śląskie wybrudzone  buraczkami  z wcześniejszej kolacji, właściciele  sknerzy na wszystkim oszczędzają. Może  nie jest tragicznie ale dobrze też nie{gafa}

Gość

04-07-2015, 06:45
#5
Moim zdaniem opinię pochlebne są  daleko przesadzone, byłam tam na 4 weselach i 1 stypie. Jedzenie kiepskie, dania nie gorące, a najgorsze było to jak na poprawinach były ponadgryzane kluski śląskie wybrudzone  buraczkami  z wcześniejszej kolacji, właściciele  sknerzy na wszystkim oszczędzają. Może  nie jest tragicznie ale dobrze też nie{gafa}
Gość napisał(a):oj,nieładnie tak kłamać

Gość

04-07-2015, 12:42
#6
oj,nieładnie tak kłamać
Gość napisał(a):Panie właścicielu nie mam w tym interesu, żeby kłamać, wyrażam tylko swoje spostrzerzenia{nie}

Gość

05-07-2015, 23:19
#7
Panie właścicielu nie mam w tym interesu, żeby kłamać, wyrażam tylko swoje spostrzerzenia{nie}
Gość napisał(a):Nie jestem właścicielką, ale mój syn miał tam wesele i goście z różnych stron Polski byli bardzo zadowoleni.  

Gość

06-07-2015, 10:43
#8
Nie jestem właścicielką, ale mój syn miał tam wesele i goście z różnych stron Polski byli bardzo zadowoleni.  
Gość napisał(a):witam, mam pytanko czy sala "Arkadia" po remoncie zmalała ? Bo organizujemy tam wesele na 140 osób i mamy wątpliwości czy nie będzie za ciasno, a wpisy na forum  z przed remontu mówią o weselach na 160 - 200 osób. Jakie macie doświadczenia ??

Gość

16-05-2016, 18:39
#9
witam, mam pytanko czy sala "Arkadia" po remoncie zmalała ? Bo organizujemy tam wesele na 140 osób i mamy wątpliwości czy nie będzie za ciasno, a wpisy na forum  z przed remontu mówią o weselach na 160 - 200 osób. Jakie macie doświadczenia ??
Gość napisał(a):Wczoraj mieliśmy tam przyjęcie komunijne, wiem inny rodzaj imprezy. Jedyne co nam przeszkadzało to kapryśna pogoda, poza tym jedzonko bardzo smaczne,ładnie podane, obsługa miła i bardzo sympatyczna. Polecam !

Gość

17-05-2016, 12:42
#10
Wczoraj mieliśmy tam przyjęcie komunijne, wiem inny rodzaj imprezy. Jedyne co nam przeszkadzało to kapryśna pogoda, poza tym jedzonko bardzo smaczne,ładnie podane, obsługa miła i bardzo sympatyczna. Polecam !

strony: wstecz 1 2 3
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów