ARKADIA KORDOWO ! opinie

Założony przez soprano17
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):JAK CHCESZ ZATRUC SWOICH GOSCI TO ROB WESELE W ARKADII{!}{!}{!}{!}

Gość

17-05-2012, 23:07
#1
JAK CHCESZ ZATRUC SWOICH GOSCI TO ROB WESELE W ARKADII{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):za ten wpis to właściciele powinni żadac od policji ustalenia Twoich danych i pójść z tobą do sądu

Gość

18-05-2012, 12:39
#2
za ten wpis to właściciele powinni żadac od policji ustalenia Twoich danych i pójść z tobą do sądu
Gość napisał(a):Byłam tam na  6 weselach i nigdy się z podobnym przypadkiem nie spotkałam, chyba to złośliwość życzliwych  a jeśli był taki przypadek to przecież czasami może się zdarzyć, przecież różne rzeczy na różnych ludzi mogą inaczej zadziałać. JEdzenie zawsze było tam dobre i nie trzeba się tym martwić :)

Gość

18-05-2012, 13:37
#3
Byłam tam na  6 weselach i nigdy się z podobnym przypadkiem nie spotkałam, chyba to złośliwość życzliwych  a jeśli był taki przypadek to przecież czasami może się zdarzyć, przecież różne rzeczy na różnych ludzi mogą inaczej zadziałać. JEdzenie zawsze było tam dobre i nie trzeba się tym martwić :)
Gość napisał(a):NUDA... :)

Gość

18-05-2012, 18:37
#4
NUDA... :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Byłam tam na  6 weselach i nigdy się z podobnym przypadkiem nie spotkałam, chyba to złośliwość życzliwych  a jeśli był taki przypadek to przecież czasami może się zdarzyć, przecież różne rzeczy na różnych ludzi mogą inaczej zadziałać. JEdzenie zawsze było tam dobre i nie trzeba się tym martwić :) [/quote]he he he bylas i dziwne ze sie udzielasz albo masz w tej reklamie jakis cel??????????????????????{tak}{tak}{tak}

Gość

18-05-2012, 21:24
#5
[quote=Gość]Byłam tam na  6 weselach i nigdy się z podobnym przypadkiem nie spotkałam, chyba to złośliwość życzliwych  a jeśli był taki przypadek to przecież czasami może się zdarzyć, przecież różne rzeczy na różnych ludzi mogą inaczej zadziałać. JEdzenie zawsze było tam dobre i nie trzeba się tym martwić :) [/quote]he he he bylas i dziwne ze sie udzielasz albo masz w tej reklamie jakis cel??????????????????????{tak}{tak}{tak}
Gość napisał(a): byłam i wypowiadam swoją opinię, a nie jak  wiekszość ludzi wydaje opinie choć nie był, tylko cos słyszał

Gość

21-05-2012, 07:52
#6
byłam i wypowiadam swoją opinię, a nie jak  wiekszość ludzi wydaje opinie choć nie był, tylko cos słyszał
soprano17 napisał(a):Jedyna NEGATYWNA opinia posrod wielu pozytywnych, chyba ktos z konkurencji nie moze spac przez to heh:)ja bede tam miec wesele juz za rok i niemoge sie oczekac.własciciel przemiły człowiek! i salka super!:)pozrowionka

soprano17

Wpisów: 8
Dołączył: 03.05.2012
23-05-2012, 22:12
#7
Jedyna NEGATYWNA opinia posrod wielu pozytywnych, chyba ktos z konkurencji nie moze spac przez to heh:)ja bede tam miec wesele juz za rok i niemoge sie oczekac.własciciel przemiły człowiek! i salka super!:)pozrowionka
Gość napisał(a):Ja też byłam tam na kilku weselach i muszę przyznać ze każde było udane. Ludzie dobrze się bawili, na jedzenie tez nie narzekali, dla mnie bardzo dobre. Na jednym z tych wesel dodatkowo był barek z alkoholem, przepyszne drinki ( mimo iż ja nie gustuję w alkoholach)ale to chyba zależy od budżetu Państwa młodych,mogą dodatkowo zamówić, ja bym poleciła.  

Gość

25-05-2012, 15:13
#8
Ja też byłam tam na kilku weselach i muszę przyznać ze każde było udane. Ludzie dobrze się bawili, na jedzenie tez nie narzekali, dla mnie bardzo dobre. Na jednym z tych wesel dodatkowo był barek z alkoholem, przepyszne drinki ( mimo iż ja nie gustuję w alkoholach)ale to chyba zależy od budżetu Państwa młodych,mogą dodatkowo zamówić, ja bym poleciła.  
Gość napisał(a):Ja też byłam tam na kilku weselach i muszę przyznać ze każde było udane. Ludzie dobrze się bawili, na jedzenie tez nie narzekali, dla mnie bardzo dobre. Na jednym z tych wesel dodatkowo był barek z alkoholem, przepyszne drinki ( mimo iż ja nie gustuję w alkoholach)ale to chyba zależy od budżetu Państwa młodych,mogą dodatkowo zamówić, ja bym poleciła.  

Gość

25-05-2012, 15:14
#9
Ja też byłam tam na kilku weselach i muszę przyznać ze każde było udane. Ludzie dobrze się bawili, na jedzenie tez nie narzekali, dla mnie bardzo dobre. Na jednym z tych wesel dodatkowo był barek z alkoholem, przepyszne drinki ( mimo iż ja nie gustuję w alkoholach)ale to chyba zależy od budżetu Państwa młodych,mogą dodatkowo zamówić, ja bym poleciła.  
Gość napisał(a):my tez mamy swoje wesele w sierpniu za rok. do wybrania tej sali przyczynily sie pochlebne komentarze osob znajomych jak i na forach internetowych. Sala sama w sobie nie jest najpiekniejsza jaka widzialam, jednak otoczenie sali jest przepiekne. Wlasciciel tez nie mydli oczu, jest mily ale nie przemily i otwarcie mowi za co on odpowiada i co zapewnia a czego nie. Mam pytanie do ludzi,ktorzy byli tam na weselu jak im sie podobala sala po udekorowaniu? I jakie wrazenie na nich zrobil ten "HOL" przed wejsciem? pozdrawiam ;)

Gość

29-05-2012, 17:55
#10
my tez mamy swoje wesele w sierpniu za rok. do wybrania tej sali przyczynily sie pochlebne komentarze osob znajomych jak i na forach internetowych. Sala sama w sobie nie jest najpiekniejsza jaka widzialam, jednak otoczenie sali jest przepiekne. Wlasciciel tez nie mydli oczu, jest mily ale nie przemily i otwarcie mowi za co on odpowiada i co zapewnia a czego nie. Mam pytanie do ludzi,ktorzy byli tam na weselu jak im sie podobala sala po udekorowaniu? I jakie wrazenie na nich zrobil ten "HOL" przed wejsciem? pozdrawiam ;)
Gość napisał(a):Ludzie ocknijcie sie. Najlepsze sa sale o ktorych tu sie nie wpomin, bo tu sie sami wlasciciele reklamuja i oczerniajja.

Gość

29-05-2012, 19:13
#11
Ludzie ocknijcie sie. Najlepsze sa sale o ktorych tu sie nie wpomin, bo tu sie sami wlasciciele reklamuja i oczerniajja.
Gość napisał(a):nie sa tu sami wlasciciele, wielu ludzi tak jak ja pewnie szuka informacji na temat sali ,ktora wybrali na ten wielki dzien;) dlatego ja jednak prosze o  opinie bo kazda sie przyda

Gość

30-05-2012, 17:47
#12
nie sa tu sami wlasciciele, wielu ludzi tak jak ja pewnie szuka informacji na temat sali ,ktora wybrali na ten wielki dzien;) dlatego ja jednak prosze o  opinie bo kazda sie przyda
Gość napisał(a):Nie każda.... większośćto o kant dupy potłuc. Sugeruj się tym co sam widziałeś. Taka jest moja rada bo 99% forumowiczów to gówniarze którzy siedzą w domu i nie mają co robić :) pzdr.  

Gość

01-06-2012, 17:48
#13
Nie każda.... większośćto o kant dupy potłuc. Sugeruj się tym co sam widziałeś. Taka jest moja rada bo 99% forumowiczów to gówniarze którzy siedzą w domu i nie mają co robić :) pzdr.  
Gość napisał(a):Super sala. Miałem w Arkadii Komunię swojego syna. Pozdrowienia dla właścicieli.

Gość

01-06-2012, 23:12
#14
Super sala. Miałem w Arkadii Komunię swojego syna. Pozdrowienia dla właścicieli.
Gość napisał(a):rowniez zgadzam sie z jednym z forumowiczów iz nie jest to dobry wybór i nie wiem skad tyle pochlebnych opinii chyba sami sobie je wystawiaja

Gość

03-06-2012, 19:23
#15
rowniez zgadzam sie z jednym z forumowiczów iz nie jest to dobry wybór i nie wiem skad tyle pochlebnych opinii chyba sami sobie je wystawiaja
Gość napisał(a):[quote=Gość]rowniez zgadzam sie z jednym z forumowiczów iz nie jest to dobry wybór i nie wiem skad tyle pochlebnych opinii chyba sami sobie je wystawiaja [/quote]moze wyjasnisz nam dlaczego tak uwazasz? kazde info sie przyda!

Gość

03-06-2012, 19:38
#16
[quote=Gość]rowniez zgadzam sie z jednym z forumowiczów iz nie jest to dobry wybór i nie wiem skad tyle pochlebnych opinii chyba sami sobie je wystawiaja [/quote]moze wyjasnisz nam dlaczego tak uwazasz? kazde info sie przyda!
Gość napisał(a):bardzo prosze Cie o odpowiedz. na dniach musze zaplacic kaucje i kazda opinia mi sie przyda

Gość

04-06-2012, 20:03
#17
bardzo prosze Cie o odpowiedz. na dniach musze zaplacic kaucje i kazda opinia mi sie przyda
Gość napisał(a):??

Gość

06-06-2012, 16:23
#18
??
Gość napisał(a):ale wcieło konkurencję {diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

06-06-2012, 17:26
#19
ale wcieło konkurencję {diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):a czy ktos moze powiedziec jak jest z poprawinami na tej sali?

Gość

21-06-2012, 15:27
#20
a czy ktos moze powiedziec jak jest z poprawinami na tej sali?

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów