Poszukuję krewnych o nazwisku Niemirowicz Wojciechowice Ostrołęka

Założony przez nowik_aleksandra
strony: 1
nowik_aleksandra napisał(a):Witam, Poszukuję informacji na temat mojej prababki i pradziadka którzy mieszkali w Wojciechowicach- OstrołękaBronisława (z domu piątkowska) i Bronisław Niemirowicz.Mieszkali oni przy ul. Pierwszej Armii Wojska Polskiego nr domu.7Wiem, że przyjaźnili się z rodziną Grzybowskich (ze strony mojego dziadka o których informacji też poszukuję.)był to (chyba) początek lat 50.Jeśli ktoś miałby informację lub mógłby skontaktować mnie z osobami które coś mogły by wiedzieć to proszę o informację na meilaaleksandranowik89@gmail.comz góry dziękuję.

nowik_aleksandra

Wpisów: 3
Dołączył: 09.04.2012
18-04-2012, 13:10
#1
Witam, Poszukuję informacji na temat mojej prababki i pradziadka którzy mieszkali w Wojciechowicach- OstrołękaBronisława (z domu piątkowska) i Bronisław Niemirowicz.Mieszkali oni przy ul. Pierwszej Armii Wojska Polskiego nr domu.7Wiem, że przyjaźnili się z rodziną Grzybowskich (ze strony mojego dziadka o których informacji też poszukuję.)był to (chyba) początek lat 50.Jeśli ktoś miałby informację lub mógłby skontaktować mnie z osobami które coś mogły by wiedzieć to proszę o informację na meilaaleksandranowik89@gmail.comz góry dziękuję.
Gość napisał(a):Witam. Nazywam się Monika Grzybowska mój dziadek mieszał w Wojciechowicach.Mogę podać numer telefonu do taty to może będzie mógł pomóc 508085677

Gość

29-10-2012, 19:16
#2
Witam. Nazywam się Monika Grzybowska mój dziadek mieszał w Wojciechowicach.Mogę podać numer telefonu do taty to może będzie mógł pomóc 508085677

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów