Poszukuję krewnych o nazwisku Grzybowski-Ostrołęka,Wojciechowice

Założony przez nowik_aleksandra
strony: 1
nowik_aleksandra napisał(a):Witam, Poszukuję krewnych o nazwisku Grzybowski z okolic Ostrołęki, Wojciechowic, Warszawy.Robię drzewo genealogiczne swojej rodziny i szukam osób które mogły by mi udzielić informacji lub napiszą gdzie mogę szukać informacji na temat moich pra dziadkówMój pra dziadek nazywał się wachm. Edward Grzybowski, Ostrołęka , (1925 r. ) walczyl w 5 Pułk Ułanów ZasławskichMiał żonę Mariannę, lub Marię i trzech synów(o tylu wiem) Jan, Kazimierz, TadeuszWiem że był jeszcze Juliusz Władysław Grzybowski był bratem franciszkaninem (chyba) w Niepokalanowie zmarl 18 maja 82rokunie wiem jakie było jego pokrewieństwo z moją rodziną, ale przyjeżdżał do mojej rodziny i pisał.I to tyle mojej wiedzy nie znam dat urodzenia, konkretnych miejscowości ani nazwisk rodziców.P.S w internecie szukałam nic nie znalazłam ze względu na zbyt małą ilość informacji.Jeżeli ktoś miałby taką informację to proszę o kontakt na meilaaleksandranowik89@gmail.comNa każde pytanie chętnie odpowiem(jeżeli moja wiedza na to pozwoli)

nowik_aleksandra

Wpisów: 3
Dołączył: 09.04.2012
09-04-2012, 19:43
#1
Witam, Poszukuję krewnych o nazwisku Grzybowski z okolic Ostrołęki, Wojciechowic, Warszawy.Robię drzewo genealogiczne swojej rodziny i szukam osób które mogły by mi udzielić informacji lub napiszą gdzie mogę szukać informacji na temat moich pra dziadkówMój pra dziadek nazywał się wachm. Edward Grzybowski, Ostrołęka , (1925 r. ) walczyl w 5 Pułk Ułanów ZasławskichMiał żonę Mariannę, lub Marię i trzech synów(o tylu wiem) Jan, Kazimierz, TadeuszWiem że był jeszcze Juliusz Władysław Grzybowski był bratem franciszkaninem (chyba) w Niepokalanowie zmarl 18 maja 82rokunie wiem jakie było jego pokrewieństwo z moją rodziną, ale przyjeżdżał do mojej rodziny i pisał.I to tyle mojej wiedzy nie znam dat urodzenia, konkretnych miejscowości ani nazwisk rodziców.P.S w internecie szukałam nic nie znalazłam ze względu na zbyt małą ilość informacji.Jeżeli ktoś miałby taką informację to proszę o kontakt na meilaaleksandranowik89@gmail.comNa każde pytanie chętnie odpowiem(jeżeli moja wiedza na to pozwoli)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów