Handel na FOREXie - zarobki w domu

Założony przez ANGLIKI
strony: 1
ANGLIKI napisał(a):Co myślicie o handlu parami walut...polecam spróbować na wirtualnych pieniądzach...super sprawa...ja już handluję prawdziwą gotówką i dostałem za zarejestrowanie się 125zł na początek...

ANGLIKI

Wpisów: 4
Dołączył: 20.04.2009
05-04-2012, 15:23
#1
Co myślicie o handlu parami walut...polecam spróbować na wirtualnych pieniądzach...super sprawa...ja już handluję prawdziwą gotówką i dostałem za zarejestrowanie się 125zł na początek...
Gość napisał(a):Witam..to znowu ja...ze 125 zł zarobiłem już dodatkowo 29 zł...razem mam już 154zł...a tylko dwa kliknięcia i cała praca...polecam...

Gość

11-04-2012, 13:34
#2
Witam..to znowu ja...ze 125 zł zarobiłem już dodatkowo 29 zł...razem mam już 154zł...a tylko dwa kliknięcia i cała praca...polecam...
Gość napisał(a):Nastaw się na ciężką pracę, forex to nie tylko kliknięcia, do tego potrzebna jest głowa ;)

Gość

11-04-2012, 20:45
#3
Nastaw się na ciężką pracę, forex to nie tylko kliknięcia, do tego potrzebna jest głowa ;)
ANGLIKI napisał(a):To co wpłaciłem to już dawno wypłaciłem ze sporym procentem. Teraz obracam wyłącznie zarobioną gotówką na FX(forex)...każda praca jest ciężka i musi być ciężka, bo jaka praca taka płaca...za leżenie nikomu chyba jeszcze nie płacą, a jak płacą to chcę takiej pracy...pozdrawiam i zapraszam do handlowania na FX...

ANGLIKI

Wpisów: 4
Dołączył: 20.04.2009
12-04-2012, 09:20
#4
To co wpłaciłem to już dawno wypłaciłem ze sporym procentem. Teraz obracam wyłącznie zarobioną gotówką na FX(forex)...każda praca jest ciężka i musi być ciężka, bo jaka praca taka płaca...za leżenie nikomu chyba jeszcze nie płacą, a jak płacą to chcę takiej pracy...pozdrawiam i zapraszam do handlowania na FX...
Gość napisał(a):Przecieź to istna reklama platformy plus500{zly}Forex to nie zabawa,90 % na tym rynku przegrywa.Proszę poszukać są różne fora o forexie.Ja na tym rynku jestem już 4 lata,więc co nie co wiem.

Gość

12-04-2012, 20:24
#5
Przecieź to istna reklama platformy plus500{zly}Forex to nie zabawa,90 % na tym rynku przegrywa.Proszę poszukać są różne fora o forexie.Ja na tym rynku jestem już 4 lata,więc co nie co wiem.
Gość napisał(a):skoro 90% tracisz to po co jesteś na FOREXie 4 lata? Musisz być hazardzistą albo kity wciskasz...hehe

Gość

12-04-2012, 21:56
#6
skoro 90% tracisz to po co jesteś na FOREXie 4 lata? Musisz być hazardzistą albo kity wciskasz...hehe
ANGLIKI napisał(a):Witam...ja nie reklamuję, tylko zachęcam do zapoznania się z FOREXEM i zagrania wirtualnymi pieniędzmi - zero ryzyka...nie zaczynajcie grać prawdziwymi pieniędzmi dopóki nie nauczycie się grać wirtualnymi....polecam też lekturę na ten temat...ja zanim zacząłem grać na FX najpierw otrzymałem wirtualnych 40.000zł i tymi pieniędzmi obracałem 9 miesięcy, aż mam dziś 3.666.130 zł...zapoznajcie się też z błędami jakie popełnia zarówno początkujący inwestor jak i stary wyjadacz...pozdrawiam...

ANGLIKI

Wpisów: 4
Dołączył: 20.04.2009
12-04-2012, 22:03
#7
Witam...ja nie reklamuję, tylko zachęcam do zapoznania się z FOREXEM i zagrania wirtualnymi pieniędzmi - zero ryzyka...nie zaczynajcie grać prawdziwymi pieniędzmi dopóki nie nauczycie się grać wirtualnymi....polecam też lekturę na ten temat...ja zanim zacząłem grać na FX najpierw otrzymałem wirtualnych 40.000zł i tymi pieniędzmi obracałem 9 miesięcy, aż mam dziś 3.666.130 zł...zapoznajcie się też z błędami jakie popełnia zarówno początkujący inwestor jak i stary wyjadacz...pozdrawiam...
Gość napisał(a):To raczej chodziło o to ze 90% graczy przegrywa, a nie 90% depozytu. No,ale jak komus ciezko polskie zdanie zrozumiec to raczej na tym rynku tez sie nie połapie ;p

Gość

13-04-2012, 16:05
#8
To raczej chodziło o to ze 90% graczy przegrywa, a nie 90% depozytu. No,ale jak komus ciezko polskie zdanie zrozumiec to raczej na tym rynku tez sie nie połapie ;p
Gość napisał(a):no cóż wszystko jasne - jesteś laikiem...

Gość

15-04-2012, 22:46
#9
no cóż wszystko jasne - jesteś laikiem...
Gość napisał(a):EUR/DOL pójdą w tym tygodniu w górę...pozdrawiam

Gość

18-04-2012, 10:11
#10
EUR/DOL pójdą w tym tygodniu w górę...pozdrawiam
Gość napisał(a):Oby to była dobra rada dla początkujących ;) Powodzenia

Gość

18-04-2012, 22:22
#11
Oby to była dobra rada dla początkujących ;) Powodzenia
ANGLIKI napisał(a):Drogi Gościu:oby Ci lepiej szło na Forexie niż na forum....pozdrawiam i zapraszam do gry...warto...daję 125zł do handlu za free...

ANGLIKI

Wpisów: 4
Dołączył: 20.04.2009
21-04-2012, 11:23
#12
Drogi Gościu:oby Ci lepiej szło na Forexie niż na forum....pozdrawiam i zapraszam do gry...warto...daję 125zł do handlu za free...

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów