novuum Szuuuuuuukam

Założony przez ewkag
strony: 1
ewkag napisał(a):witam poszukuje osób które pracuja obecnie bądz zamierzaja jutro na szkolenia ?? Znajdzie sie ktoś ??

ewkag

Wpisów: 1
Dołączył: 27.03.2012
27-03-2012, 11:07
#1
witam poszukuje osób które pracuja obecnie bądz zamierzaja jutro na szkolenia ?? Znajdzie sie ktoś ??
Gość napisał(a):no to życzę Ci powodzenia{diabelek} i duuużżżżooooo  cierpliwości{gafa}

Gość

27-03-2012, 14:22
#2
no to życzę Ci powodzenia{diabelek} i duuużżżżooooo  cierpliwości{gafa}
Gość napisał(a):Co za szkolenia?

Gość

27-03-2012, 14:49
#3
Co za szkolenia?
Gość napisał(a):uu czemu może powiesz coś wiećej  

Gość

27-03-2012, 16:52
#4
uu czemu może powiesz coś wiećej  
Gość napisał(a):to zależy gdzie Cię przyjmą - tzn na obsługę infolinii czy na sprzedaż{diabelek} na sprzedaży nie pracowałam ale miałam okazję słuchać jak oni to robią - stek kłamstw, oszukują ludzi ale pracownikom nie ma się co dziwić chcą zarobić i tyle , taka praca{jezyk} na infolinii musisz wysłuchiwać pretensji biednych ludzi którzy zostali zrobieni w balona przez sprzedaż albo przez przedstawiciela handlowego , a dzwonią ze wszystkim i o wszystko mają pretensję{gafa}no ale cóż na dzisiejszym rynku pracy nie ma dużego wyboru także każdy grosz się liczy i jeśli Cię przyjmą to chociaż jakąś kasę będziesz z tego mieć{usmiech}powodzenia

Gość

27-03-2012, 18:28
#5
to zależy gdzie Cię przyjmą - tzn na obsługę infolinii czy na sprzedaż{diabelek} na sprzedaży nie pracowałam ale miałam okazję słuchać jak oni to robią - stek kłamstw, oszukują ludzi ale pracownikom nie ma się co dziwić chcą zarobić i tyle , taka praca{jezyk} na infolinii musisz wysłuchiwać pretensji biednych ludzi którzy zostali zrobieni w balona przez sprzedaż albo przez przedstawiciela handlowego , a dzwonią ze wszystkim i o wszystko mają pretensję{gafa}no ale cóż na dzisiejszym rynku pracy nie ma dużego wyboru także każdy grosz się liczy i jeśli Cię przyjmą to chociaż jakąś kasę będziesz z tego mieć{usmiech}powodzenia

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów