meble na zamówienie

Założony przez mała
strony: 1
mała napisał(a):robię remont kuchni potrzebna mi jakaś dobra firma która zrobi mi kuchnie na zamówienie mam parę namiarów,ale chciała bym zasięgnąć jeszcze trochę opini kogo polecacie ?dzieki za pomoc

mała

Wpisów: 13
Dołączył: 01.10.2011
03-02-2012, 22:55
#1
robię remont kuchni potrzebna mi jakaś dobra firma która zrobi mi kuchnie na zamówienie mam parę namiarów,ale chciała bym zasięgnąć jeszcze trochę opini kogo polecacie ?dzieki za pomoc
Gość napisał(a):hej, ja tez potrzebuje takiej porady,czy znacie kogos kto moglby zwizualizowac taki projekt? doradzic jak ustawic meble i urzadzenia kuchenne, z gory dzieki!  

Gość

03-02-2012, 23:16
#2
hej, ja tez potrzebuje takiej porady,czy znacie kogos kto moglby zwizualizowac taki projekt? doradzic jak ustawic meble i urzadzenia kuchenne, z gory dzieki!  
Gość napisał(a):nam robil Kiernozek 3 lata temu... i zrobili dobrze.... wczesniej prosilismy kilka innych firm o wizualizacje  i zupelnie nie mieli innych pomyslow chcieli zrobic tak jak my proponowalismy tlyko od kiernozka zaproponowali cos innego i fakt duzo lepsze rozwiązanie jesli chodzi o nasze mieszkanie. Wiec polecam!  

Gość

04-02-2012, 17:19
#3
nam robil Kiernozek 3 lata temu... i zrobili dobrze.... wczesniej prosilismy kilka innych firm o wizualizacje  i zupelnie nie mieli innych pomyslow chcieli zrobic tak jak my proponowalismy tlyko od kiernozka zaproponowali cos innego i fakt duzo lepsze rozwiązanie jesli chodzi o nasze mieszkanie. Wiec polecam!  
Gość napisał(a):Dzięki za info, a jakiś kontakt do Kiernozka masz? Gdzie mieści się jego firma? Z|góry dzięki.

Gość

06-02-2012, 23:00
#4
Dzięki za info, a jakiś kontakt do Kiernozka masz? Gdzie mieści się jego firma? Z|góry dzięki.
Gość napisał(a):wykonuję fotorealistyczne wizualizacje, mogę wykonać projekt  kuchni i pomóc w ustawieniu sprzętów. zapraszam 509749667

Gość

07-02-2012, 16:58
#5
wykonuję fotorealistyczne wizualizacje, mogę wykonać projekt  kuchni i pomóc w ustawieniu sprzętów. zapraszam 509749667
Gość napisał(a):jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?

Gość

08-02-2012, 10:01
#6
jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?
Gość napisał(a):W Handlowcu na I piętrze jest firma DAREX, robili mi meble kuchenne do Wa-wy i jestem bardzo zadowolona z projektu jaki mi Panie zaproponowały i cena była normalna a nie z kosmosu tak jak ceny warszawskie. Polecam  

Gość

22-03-2012, 18:51
#7
W Handlowcu na I piętrze jest firma DAREX, robili mi meble kuchenne do Wa-wy i jestem bardzo zadowolona z projektu jaki mi Panie zaproponowały i cena była normalna a nie z kosmosu tak jak ceny warszawskie. Polecam  
Gość napisał(a):W Handlowcu na I piętrze jest firma DAREX, robili mi meble kuchenne do Wa-wy i jestem bardzo zadowolona z projektu jaki mi Panie zaproponowały i cena była normalna a nie z kosmosu tak jak ceny warszawskie. Polecam  

Gość

22-03-2012, 18:52
#8
W Handlowcu na I piętrze jest firma DAREX, robili mi meble kuchenne do Wa-wy i jestem bardzo zadowolona z projektu jaki mi Panie zaproponowały i cena była normalna a nie z kosmosu tak jak ceny warszawskie. Polecam  
Gość napisał(a):troche z innej beczki{usmiech}co do szaf wnekowych z drzwiami przesuwanymi to moge polecic chlopakow z firmy akces-meble bodajze zrobili mi i mojej mamie szafy i zrobili naprawde dobrze,szybko,czysto i niedrogo jestem bardzo zadowolona i polecam tel do nich to 501568775{ok}co do kuchni nie wiem bo nie pytalam

Gość

22-03-2012, 22:46
#9
troche z innej beczki{usmiech}co do szaf wnekowych z drzwiami przesuwanymi to moge polecic chlopakow z firmy akces-meble bodajze zrobili mi i mojej mamie szafy i zrobili naprawde dobrze,szybko,czysto i niedrogo jestem bardzo zadowolona i polecam tel do nich to 501568775{ok}co do kuchni nie wiem bo nie pytalam
Gość napisał(a):Nie akces tylko akcent. Nie polecam!!!!

Gość

23-03-2012, 08:38
#10
Nie akces tylko akcent. Nie polecam!!!!
Gość napisał(a):Akcent i akces meble to dwie rozne firmy z tego co wiem

Gość

23-03-2012, 19:26
#11
Akcent i akces meble to dwie rozne firmy z tego co wiem
Gość napisał(a): Robiłam meble kuchenne w firmie DAREX i nie miałam żadnych problemów i panowie po sobie posprzątali aż miło{usmiech} Moja mama i koleżanka też tam mebelki zamawiały i są zadowolone. Zdecydowanie polecam

Gość

03-01-2013, 21:45
#12
Robiłam meble kuchenne w firmie DAREX i nie miałam żadnych problemów i panowie po sobie posprzątali aż miło{usmiech} Moja mama i koleżanka też tam mebelki zamawiały i są zadowolone. Zdecydowanie polecam
Gość napisał(a):Polecam Firmę z Ostrowi Mazowieckiej www.stolmark.strefa.plTanio,Szybko I Solidnietel.694 427 092

Gość

04-01-2013, 16:06
#13
Polecam Firmę z Ostrowi Mazowieckiej www.stolmark.strefa.plTanio,Szybko I Solidnietel.694 427 092

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów