badanie nasienia w oce

Założony przez ruda25
strony: 1
ruda25 napisał(a):Witam, Mam do Was takie pytanie może mąż któreś z Was miał robione badania nasienia? Chciałabym wiedziec jak to się odbywa u nas w oce. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

ruda25

Wpisów: 1
Dołączył: 14.01.2012
14-01-2012, 11:46
#1
Witam, Mam do Was takie pytanie może mąż któreś z Was miał robione badania nasienia? Chciałabym wiedziec jak to się odbywa u nas w oce. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Gość napisał(a):zbierasz do sterylnego pojemniczka i zawozisz do laboratorium jak najszybciej. koszt ok 70zł.  

Gość

14-01-2012, 12:04
#2
zbierasz do sterylnego pojemniczka i zawozisz do laboratorium jak najszybciej. koszt ok 70zł.  
Gość napisał(a):Jak najszybciej tzn do 30 minut. To co jest bardzo ważne, 5 dni przed badaniem mężczyzna nie może mieć wytrysku

Gość

14-01-2012, 12:53
#3
Jak najszybciej tzn do 30 minut. To co jest bardzo ważne, 5 dni przed badaniem mężczyzna nie może mieć wytrysku
Gość napisał(a):Te 5 dni to nie zawsze do końca min 3 dni, jednak ja nie opierałabym się na badaniu w Ostrołęce. Lepiej skontaktować się z odpowiednią kliniką, która badania robi praktycznie masowo np. novum, invimed w warszawie.

Gość

16-01-2012, 16:26
#4
Te 5 dni to nie zawsze do końca min 3 dni, jednak ja nie opierałabym się na badaniu w Ostrołęce. Lepiej skontaktować się z odpowiednią kliniką, która badania robi praktycznie masowo np. novum, invimed w warszawie.
Gość napisał(a):A ja bym nie przesadzała że z każdym badaniem trzeba latać po specjalistycznych klinikach... Ludzie już nie przeginajcie. Jeśli wynik będzie niepokoił lekarza to i tak zleci ponownie badanie.

Gość

17-01-2012, 07:52
#5
A ja bym nie przesadzała że z każdym badaniem trzeba latać po specjalistycznych klinikach... Ludzie już nie przeginajcie. Jeśli wynik będzie niepokoił lekarza to i tak zleci ponownie badanie.
Gość napisał(a):Lekarz powiedzial mi 5 dni, zeby badanie bylo poprawne. Jesli zrobisz je po 3 to Warszawa ci nic nie poradzi:)

Gość

17-01-2012, 13:12
#6
Lekarz powiedzial mi 5 dni, zeby badanie bylo poprawne. Jesli zrobisz je po 3 to Warszawa ci nic nie poradzi:)
Gość napisał(a):Niech i tak będzie

Gość

17-01-2012, 17:14
#7
Niech i tak będzie
Gość napisał(a):a gdzie takie badanie się robi np. w szpitalu w Oce(gdzie dokładnie), czy tam jest długa kolejka i w jakich godzinach otwarte a i po jakim czasie sa wyniki?dzieki za odpowiedzi

Gość

16-08-2012, 13:51
#8
a gdzie takie badanie się robi np. w szpitalu w Oce(gdzie dokładnie), czy tam jest długa kolejka i w jakich godzinach otwarte a i po jakim czasie sa wyniki?dzieki za odpowiedzi
Gość napisał(a):badanie nasienia można wykonać na Kościuszki(dawna poliklinika)jest tam laboratorium, koszt ok.70 zł zanosisz nasienie w sterylnym pojemniku, na wynik czekasz 3, 4 dni

Gość

16-08-2012, 20:39
#9
badanie nasienia można wykonać na Kościuszki(dawna poliklinika)jest tam laboratorium, koszt ok.70 zł zanosisz nasienie w sterylnym pojemniku, na wynik czekasz 3, 4 dni
Gość napisał(a):badanie nasienia można wykonać na Kościuszki(dawna poliklinika)jest tam laboratorium, koszt ok.70 zł zanosisz nasienie w sterylnym pojemniku, na wynik czekasz 3, 4 dni

Gość

16-08-2012, 20:41
#10
badanie nasienia można wykonać na Kościuszki(dawna poliklinika)jest tam laboratorium, koszt ok.70 zł zanosisz nasienie w sterylnym pojemniku, na wynik czekasz 3, 4 dni
Gość napisał(a):BADANIE NASIENIA W NOWYM SZPITALU KOSZT 38zł  

Gość

26-11-2012, 15:00
#11
BADANIE NASIENIA W NOWYM SZPITALU KOSZT 38zł  
Gość napisał(a):Jest dużo ogłoszeń w kategori towarzyskie.Pełno Pań a nawet i Panów, które to zbadają Twoje Nasienie bo są specjalistami w tej dziedzinie.{usmiech}

Gość

26-11-2012, 19:53
#12
Jest dużo ogłoszeń w kategori towarzyskie.Pełno Pań a nawet i Panów, które to zbadają Twoje Nasienie bo są specjalistami w tej dziedzinie.{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jest dużo ogłoszeń w kategori towarzyskie.Pełno Pań a nawet i Panów, które to zbadają Twoje Nasienie bo są specjalistami w tej dziedzinie.{usmiech} [/quote]Czy to miałe być śmieszne? Żal.......  

Gość

26-11-2012, 21:26
#13
[quote=Gość]Jest dużo ogłoszeń w kategori towarzyskie.Pełno Pań a nawet i Panów, które to zbadają Twoje Nasienie bo są specjalistami w tej dziedzinie.{usmiech} [/quote]Czy to miałe być śmieszne? Żal.......  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów