Jakie wymogi Sanepidu

Założony przez kasislaw
strony: 1
kasislaw napisał(a):Witam  Jakie wymagania ma sanepid jeśli się chce otworzyć lokal gastronomiczny w którym będzie podawany alkohol i ciepłe posiłki?

kasislaw

Wpisów: 1
Dołączył: 24.11.2009
11-01-2012, 10:26
#1
Witam  Jakie wymagania ma sanepid jeśli się chce otworzyć lokal gastronomiczny w którym będzie podawany alkohol i ciepłe posiłki?
Gość napisał(a):Daj się na spokój z otwieraniem takiego lokalu. Zobacz co się dzieje na rynku. Totalny przesyt i wegetacja...

Gość

11-01-2012, 10:56
#2
Daj się na spokój z otwieraniem takiego lokalu. Zobacz co się dzieje na rynku. Totalny przesyt i wegetacja...
Gość napisał(a):[quote=kasislaw]Witam  Jakie wymagania ma sanepid jeśli się chce otworzyć lokal gastronomiczny w którym będzie podawany alkohol i ciepłe posiłki? [/quote]Teraz nie wcina się kebabów tylko hamburgery z McDonaldsa, wiem co mówię, sprzedaż w tych punktach spadła o połowę od świąt. Wiem z doświadczenia. A na obiady domowe jeździ się na zakłady mięsne a tu raczej konkurencji nie zrobisz. A wracając do Twojego pytania, zadzwoń do sanepidu. Będziesz miał/a info z pierwszego źródła.  

Gość

11-01-2012, 11:52
#3
[quote=kasislaw]Witam  Jakie wymagania ma sanepid jeśli się chce otworzyć lokal gastronomiczny w którym będzie podawany alkohol i ciepłe posiłki? [/quote]Teraz nie wcina się kebabów tylko hamburgery z McDonaldsa, wiem co mówię, sprzedaż w tych punktach spadła o połowę od świąt. Wiem z doświadczenia. A na obiady domowe jeździ się na zakłady mięsne a tu raczej konkurencji nie zrobisz. A wracając do Twojego pytania, zadzwoń do sanepidu. Będziesz miał/a info z pierwszego źródła.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów