Off Cafe

Założony przez netii
strony: 1
netii napisał(a):Co sądzicie o knajpcę "Off Cafe" ? Warto się przejść? A i gdzie ona jest {jezyk}{?}

netii

Wpisów: 1
Dołączył: 02.01.2012
02-01-2012, 18:01
#1
Co sądzicie o knajpcę "Off Cafe" ? Warto się przejść? A i gdzie ona jest {jezyk}{?}
Gość napisał(a):W Handlowcu po byłym orange. Nie warto tam iść. Szefostwo ok,ale pracownicy pozostawiają wiele do życzenia.{nie} Jedzenia różne. Raz lepsze,raz gorsze. {co} Wystrój nic zachwycającego-brak klimatu. {dobani}

Gość

02-01-2012, 19:33
#2
W Handlowcu po byłym orange. Nie warto tam iść. Szefostwo ok,ale pracownicy pozostawiają wiele do życzenia.{nie} Jedzenia różne. Raz lepsze,raz gorsze. {co} Wystrój nic zachwycającego-brak klimatu. {dobani}
Gość napisał(a):off cafe hah to syf nie polecam wlasciciele to .... bez komentarza  jedzenie paskudne nie polecam.

Gość

02-01-2012, 21:03
#3
off cafe hah to syf nie polecam wlasciciele to .... bez komentarza  jedzenie paskudne nie polecam.
Gość napisał(a):Ja tam bywam... Jak dla mnie jedzenie nawet całkiem spoko , klimacik, mila obsluga... Narazie nie zdarzla mi się zadna grypa żabądkowa ;p Ale zobaszymy {diabelek}

Gość

02-01-2012, 23:36
#4
Ja tam bywam... Jak dla mnie jedzenie nawet całkiem spoko , klimacik, mila obsluga... Narazie nie zdarzla mi się zadna grypa żabądkowa ;p Ale zobaszymy {diabelek}
Gość napisał(a):bardzo dobre jedzonko szczegulnie pizza polecam.A grypa to ostatnio panowała w naszym miescie sama przechodziłam więc nie sądze zeby to było zatrucie pokarmowe .

Gość

03-01-2012, 00:58
#5
bardzo dobre jedzonko szczegulnie pizza polecam.A grypa to ostatnio panowała w naszym miescie sama przechodziłam więc nie sądze zeby to było zatrucie pokarmowe .
Gość napisał(a):często chodzimy POLECAM!!!

Gość

03-01-2012, 10:30
#6
często chodzimy POLECAM!!!
Gość napisał(a):brak temu miejscu klimatu  

Gość

14-01-2012, 18:39
#7
brak temu miejscu klimatu  
Gość napisał(a):brak temu miejscu klimatu  

Gość

14-01-2012, 18:40
#8
brak temu miejscu klimatu  
Gość napisał(a):brak temu miejscu klimatu  

Gość

14-01-2012, 18:42
#9
brak temu miejscu klimatu  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów